Hirdetés

2020. november 24., kedd

Gyorskeresés

(#1) andor80

andor80
aktív tag

Próbálok politika mentes lenni -De ez a sajtószabadság fekete napja.És csak roszabb lesz

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2) Kolondrum

Akadt tőlük jó pár cikk ami miatt vicc kategória voltak nálam. (Példát ne kérdezz) Hiteltelenek lettek, szórakoztató volt olvasni őket nem több.

Poco F2 Pro

(#3) Cucuska2 válasza Kolondrum (#2) üzenetére

Cucuska2
őstag

És akkor mit olvasol, honnan informálódsz?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) bLaCkDoGoNe válasza Kolondrum (#2) üzenetére

bLaCkDoGoNe
veterán

Tehát akkor ami történt, az rendben van?

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#5) dabadab válasza Kolondrum (#2) üzenetére

dabadab
titán

Jó, akkor te nem értesz semmit.
Van ilyen is.

DRM is theft

(#6) andor80 válasza Kolondrum (#2) üzenetére

andor80
aktív tag

Jópár cikk ..Ember naponta 100 cikk is született.A te hszediből is jópár akkor vicc kategória példát ne kérdezz szórakoztató sem olvasni őket...
+ nem érted mi foylik éppen vagy nem akarod vagy a legroszabb egyetértesz a sajtószabadság iylen szintű szétverésével..

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7) D1Rect

D1Rect
félisten

Helyes.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#8) Fred23

Fred23
veterán

Attól függetlenül, hogy nem voltak a kedvenceim, sok jó cikket is olvastam náluk, és sajnálom a történteket. Leginkább azt szerettem bennük, hogy néha olyan korrekt cikkeket is lehoztak, amit más nem. Olyan HVG, Portfolio, Privátbankár szintet toltak szerintem több-kevesebb sikerrel, vagyis magyar viszonylatban tényleg jók voltak, főként pedig nagyok, befolyásosak.

Maffiaállamokban előfordul, hogy a legfőbb ellenzéki hangok így járnak, szóval valahol várható volt egy ilyen eseménysor. Örülnék azért, ha jelen esetben megütné az emberek ingerküszöbét a dolog, és olyan erőteljes nyomást tudnának gyakorolni a 'csúti fáraó embereire, hogy azok visszatáncoljanak a szétcincálási tervtől!

(#9) bertapet11 válasza Cucuska2 (#3) üzenetére

bertapet11
tag

ő a hírhamisító pappdánieltől tájékozódik

(#10) Igorovics

Igorovics
kezdő

Amellett, hogy megértem őket (és együtt is érzek velük), lehet, hogy jobban jártak volna/okosabban jártak volna el, ha maradnak és botrányt csinálnak. Elég lett volna 1 hónapig, 60 embert úgysem tudtak volna egyszerre megrendszabályozni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Agyturbina

Agyturbina
aktív tag
LOGOUT blog

Idő kérdése volt.
A többség győzött.
Eddig lehetett választani szájba vagy popsiba.

Most már ez sincs.
Orba szájba. Az van.

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradoxon módon nem szép.............,

(#12) ncc1701 válasza Cucuska2 (#3) üzenetére

ncc1701
addikt

Origót. :)

(#13) mephi666 válasza ncc1701 (#12) üzenetére

mephi666
veterán

az is "jó"... akkor így mi marad? a felvásárolt területi oldalak meg a 444, ripost és többi hasonló? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Nagus

Nagus
aktív tag

Pár hete akkora ordas nagy idióta cikket írtak, hogy egy egész Bp.-i kerület röhögött az indexen és nézte amint a cikk írója a NER botját húzogatja. :DDD

(#15) Egon

Egon
nagyúr

Meg kellene próbálni elfogulatlanul szemlélni az eseményeket.
Volt egy javaslat (ami egyébként szerintem is meglehetősen problémás volt), a járványhelyzet miatti reklámbevétel-kiesések kompenzálására: rovatok kiszervezése. Ez egy javaslat volt az igazgatóság ülésén, és mint ilyen: döntés előkészítő anyag. Ez olyan szinten nem tartozik a nyilvánosságra, hogy pl. közérdekű feladatot ellátó intézmények (állami és önkormányzati cégek) esetében alapesetben a keletkezéstől számított 10 évig nem nyilvánosak... :U Ugyan az Index nem közfeladatot ellátó cég, de ettől még az ilyen anyagok nyilván bizalmasnak számítanak.
A kiszivárogtatással a főszerkesztőt vádolták (hogy alappal vagy senem, nem tudhatom). Vezető beosztású dolgozók menesztését nem kell megindokolni sem, simán lehet bizalomvesztésre hivatkozni.
A szerkesztőség hozzáállása meglehetősen merev és rugalmatlan volt érzésem szerint. A volt főszerkesztővel akármi történhetett volna: egy sajnálatos betegség, pályamódosítás, bármi történhetett volna vele X év távlatában; akkor is "a szerkesztőség összetételébe, szerkezetébe történő külső beavatkozásként" élték volna meg az eseményeket? Ha (csak) az utóddal volt a bajuk, miért nem tudtak kompromisszumos javaslattal előállni?

Elvileg az ország legolvasottabb hírportáljáról beszélünk; mint ilyen, meglehetősen jó reklámhordozó kell legyen. Meg kell alakítani az ujidex.hu-t, mindenhol kihangsúlyozni, hogy a volt index.hu-s arcok alkotják a szerkesztőséget, és hajrá (egyébként ezt már meg kellett volna lépni akkor, amikor Simicska üzleti részesedést szerzett a hozzájuk kapcsolódó cégben).

A fentiekhez annyit fűznék hozzá, hogy az index.hu-t olvasom a legtöbbet a hírportálok közül, mivel őket tartom belpolitikailag a legkorrektebbnek. Ez nem dicséret akar lenni, sokkal inkább a többi portál erős kritikája. Lehet hogy az Index független, de messze nem elfogulatlan, így nem is objektív, egy csomó témában. Esetleg ha kevesebb LMBTQ(XYZ) propaganda lenne, és nem tolnák túl a keresztény-ellenességet, talán (nem, nem vagyok vallásos: de tisztelem más hitét...)... :U

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#16) Nemonddmá

Nemonddmá
kezdő

Szinte szóról szóra ezt mondtam az asszonynak az előbb, mint az OP...

A hétvégén lettem 42.
Főiskolás voltam, amikor beléptem az internetbe.
Szinte rögtön megismertem a Netscape Navigator lehetőségeit.
És jött a Nettó, majd az index. És ez így is maradt. Minden reggel felkeléskor az indexet pörgettem át. Holnap már nem biztos, hogy át fogom...

Engem nem érdekel, hogy politikai beállása kinek milyen, én csak azért vagyok szomorú, mert megint elmúlt valami, amit évtizedeken át kicsit a magaménak éreztem.

A sajtószabadság amúgy független kéne, hogy legyen a politikától, most viszont lesz megint egy jobber lap, mintha nem lenne elég így is.

Egon #15: NYILVÁN azért történt mindez, mert túltolták a melegreklámot, hát persze, meg a keresztényellenességet, ofkorz. Amúgy meg ha elolvastad a Gerényi-féle ötletkupacot, már tudod, hogy az nem volt komolyan vehető. Az csak egy nagyon átlátszó kamu szakmai anyag volt arra, hogy azzal tuti be lehet dönteni a lapot, illetve rovatonként lehet átvenni a kontrollt, ha már a kuratóriumi vezetés (elvileg) függetlenül vezeti, kormánybefolyást nem engedve.

[ Szerkesztve ]

(#17) plömplöm

plömplöm
őstag

fura lenne az index.hu nélkül, és nem ironizálok

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) Fred23 válasza Egon (#15) üzenetére

Fred23
veterán

"szerkesztőség hozzáállása meglehetősen merev és rugalmatlan volt"

Vajon miért? A helyükben én se nagyon tudtam volna sokkal rugalmasabb lenni, mert egyértelmű volt, hogy a fő cél a portál "méregfogának kihúzása".
Egy másik INDEX felépítését akarták 99,99%-os eséllyel, és ilyenkor akinek van egy kis ideológiai tartása, nem lesz túl nyitott és érdeklődő.

(#19) Kalandor válasza plömplöm (#17) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog (1)

Pedig fura lesz. Mert az indexnek vége, hogy a domainen mi lesz elérhető, az mindegy.

(#20) Cucuska2 válasza Egon (#15) üzenetére

Cucuska2
őstag

Útmutató 2020-ban ahhoz, hogy tudd, hogy kivel nem érdemes szóba állni:
leírja, hogy LMBTQ propaganda és keresztényellenség, és komolyan is gondolja.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21) dabadab válasza Egon (#15) üzenetére

dabadab
titán

Nagyon kedves ez a naivitás a "döntéselőkészítő anyagról". Gondolom ha valakinek selyemzsinórt küldenének, azt is örvendetesnek tartanád, hiszen lett egy remek zsinórja, amivel pl. ki lehet kötni a palántákat.

Esetleg ha kevesebb LMBTQ(XYZ) propaganda lenne

Ja, tényleg, emlékszem a szalagcímekre: "Legyél te is leszbikus transznemű!". Tökre meggyőző volt, én is az vagyok azóta.

nem tolnák túl a keresztény-ellenességet

Azt mondjuk annyira nem tolták túl, hogy egyáltalán nem volt.

DRM is theft

(#22) Egon válasza dabadab (#21) üzenetére

Egon
nagyúr

Teljesen feleslegesen írogatsz nekem m*rhaságokat.
1. Nem naivitás: tény. Javaslat volt, nem döntés. Az Infotv-es hivatkozás valid.
2. Ennél kicsit árnyaltabban is lehet tolni propagandát (imádom ha valaki álnaiv "érveket" próbál felhozni).
3. Emlékszem ám pár éve karácsonykor felrakott keresztény-gyalázó cikkre, amit aztán gyorsan töröltek is (sajnos nem mentettem le). Mostanság kicsit már visszavettek, de még nem eléggé. Ez megintcsak tény, bár bizonyítani nem tudom (meggyőzni meg senkit sem akarok).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#23) Egon válasza Cucuska2 (#20) üzenetére

Egon
nagyúr

Ezek szerint mégis van bennünk valami közös: a "szóbanemállásban" egyetértünk... :C

(#24) Egon válasza Fred23 (#18) üzenetére

Egon
nagyúr

Ilyen esetben 3 alternatíva van:
1. Elfogadod az új szerkesztőt. Ez nyilván nem alternatíva, ha mondjuk egy kormánypárti ürgét hoznak a fejed fölé.
2. Elkezded verni az asztalt, hogy a pár napja kirúgott előző vezetőt hozzák vissza. Egyrészt ha valóban bizalomvesztésről van szó, ilyet nem szoktak tenni, másrészt a felsővezető jelentős arcvesztést könyvelhetne el, ha ezt megtenné (tartok tőle, hogy ezt jól tudták az indexesek is, és gondold végig, hogy ez mit jelent... :U ).
3. Javasolnak egy harmadik embert főszerkesztőnek: nyilván olyat, akit ők is el tudnak fogadni (csak létezik ilyen - Dull Szabolcs alig több mint fél éve volt főszerkesztő, nem hiszem hogy pótolhatatlan lett volna).

Egyébként meg (ahogy fentebb is írtam) nem örülök a fejleményeknek. Eddig sem volt túl fényes a helyzet, ha korrekt és objektív módon akart valaki tájékozódni a (bel)politikai eseményekről, most még nehezebb lesz. Remélem hogy az ujindex.hu tényleg létrejön, mert az szerintem rosszabb lenne, ha az indexesek beolvadnának a többi sajtótermékbe (óhatatlanul is hozzáidomulva egy eltérő hangnemhez).

(#25) dabadab válasza Egon (#22) üzenetére

dabadab
titán

Nem naivitás: tény. Javaslat volt, nem döntés

Amit az igazgatótanács komolyan vett. Az az igazgatótanács, aminek a tagjai teljesen nyilvánvalóan tisztában volt azzal, hogy azok a javaslatok egyáltalán nem alkalmasak arra, amire névlegesen valóak, arra viszont igen, hogy a szerkesztőség integritását kikezdjék. És az, hogy ezt a javaslatot nem hajították el nagy ívben, hanem megbízták a szakértőiket, hogy dolgozzák ki, az nagyon egyértelmű jelentéssel bírt, amit mindenki nagyon tisztán értett és ez nagyon is közügy.

Ennél kicsit árnyaltabban is lehet tolni propagandát

Gondolom te is olyan vagy, mint Putyin, miszerint ha valakinek megengedőbb véleménye van annál, miszerint aki nem heteró, az minimum másodrendű polgár, az már "melegpropaganda". Valójában meg arról van szó, hogy simán homofób vagy, ami a te bajod, nem az Indexé.

Emlékszem ám pár éve karácsonykor felrakott keresztény-gyalázó cikkre, amit aztán gyorsan töröltek is

Én nem, meg szerintem rajtad kívül senki más.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) nemlehet válasza Egon (#22) üzenetére

nemlehet
őstag

Ne haragudj, de erről az jut eszembe mint amit a kormány különleges jogrendjére mondtak a hívők. "ez csak egy lehetőség hogy ha tényleg nagy a baj gyorsan be lehessen avatkozni" "Igaz hogy megkerüli a parlamentet és nincsenek ellensúlyok, de biztos nem élnek vissza vele"... Látjuk ez mennyire lett igaz :D

Végülis egyáltalán nem arra lett használva, hogy mindenféle mutyikat fedjenek el, cégeket vegyenek át és ellenőrizetlenül szórják a pénzt baromságokra.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) Samus

Samus
addikt

Én nagyon sajnálom, innen tájékozódtam minden nap. Jó, voltak vicces cikkeik, komolytalanok is, de azért még mindig ez volt a legszabadabb. Már hetek óta gyűltek a felhők.

A kedves Origo egyébként már tegnap kirakta a szokásos anyagát, nevettem volna rajta, ha nem tudnám, hogy millióan olvassák, és tekintik szentírásnak.

Létezik független sajtó még egyátalán?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) dabadab válasza Egon (#24) üzenetére

dabadab
titán

Elkezded verni az asztalt, hogy a pár napja kirúgott előző vezetőt hozzák vissza. Egyrészt ha valóban bizalomvesztésről van szó, ilyet nem szoktak tenni, másrészt a felsővezető jelentős arcvesztést könyvelhetne el, ha ezt megtenné (tartok tőle, hogy ezt jól tudták az indexesek is, és gondold végig, hogy ez mit jelent... :U ).

Bodolai esetén az arcvesztés nem értelmezhető, azon már teljesen túl van, nagyjából nulla bizalom maradt vele szemben - nem csak a szerkesztőség részéről, hanem nagyjából minden normális újságíró részéről.

Amit te "kompromisszumként" emlegetsz, az valójában a NER propagandagépezetenék való behódolás, hosszabb időtávra elnyújtva. Komolyan meglep, hogy ezt nem akarták?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#29) Nemonddmá válasza Egon (#24) üzenetére

Nemonddmá
kezdő

itt arról van szó, hogy személytől függetlenül érzékeny téma egy főszerkesztőt igazi indok nélkül kirúgni, legalábbis az indexes újságírók szerint vagy számukra. nyilván van más Dullon kívül is, aki el tudná vinni a melót, de nyomásra valakit kirúgni és mást a helyére betenni nem a független újságírás ismérve.

(#30) Busterftw

Busterftw
őstag

Nem konkretan erre az esetre gondolok, de ez nem professzionalis viselkedes a munkaszferaban, hanem sertodott kisgyerek szindroma inkabb.

Minden komolyabb cegnel elofordulhat, hogy vezetot lecserelik, elkuldik, felmond. Mindennapos eset.
Az hogy ki mennyire gondolja az indokot megalapozottnak vagy moralisan elfogadhatonak, egyeni szoc problema. A fonok/vezetok hoznak egy dontest.

Ha minden cegnel igy reagalnanak az alkalmazottak, akkor 50%-os lenne a munkanelkuliseg es az eletben nem alkalmaznak oket par ilyen utan.

Megegyszer mondom, nem az index szituaciora irom ezt, hanem altalanossagban.

(#31) Bird válasza Kolondrum (#2) üzenetére

Bird
addikt

Jó látni, hogy te mennyire hiteles vagy. Sajnos belőled csak egy van, de mi sokan vagyunk....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#32) sh4d0w

sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Francba, az Internettó óta olvastam őket...

https://coreinfinity.tech

(#33) dabadab válasza Busterftw (#30) üzenetére

dabadab
titán

És miért pont erről írsz?

Ennyi erővel írhatnál a makákómajmok párzási szokásairól, annak is pont annyi köze lenne ehhez, és ott is felmerülne a kérdés, hogy hát miért pont ide?

DRM is theft

(#34) 8th

8th
őstag
LOGOUT blog

Nekem nem fognak hiányozni.

„A politikusok mindenhol egyformák. Megígérik, hogy felépítenek egy hidat ott, ahol még folyó sincs." - Charles de Gaulle

(#35) Busterftw válasza dabadab (#33) üzenetére

Busterftw
őstag

Mert koze van hozza.

Mindenki aki a vezeto elbocsatasa utan sertodotten felmondott, egyedul az olvasokat hagytak cserben.
Meg sem vartak mi lesz vagy ez milyen valtozasokkal jar.

Majd most felvesznek X embert a helyukre, akikben nincs meg ez a nagy szolasszabadsag onerzet, aztan utana olvashatjuk mashol, hogy bezzeg a szerkesztoknek igaza volt.
Maradtak volna ott, irtak volna ugy ahogy eddig, harcolhattak volna tovabb. De igy...

(#36) dabadab válasza Busterftw (#35) üzenetére

dabadab
titán

Mindenki aki a vezeto elbocsatasa utan sertodotten felmondott, egyedul az olvasokat hagytak cserben.
Meg sem vartak mi lesz vagy ez milyen valtozasokkal jar.

Te egyébként az elmúlt tíz évet egy nejlonzacskóban töltötted és azért nem érted a teljesen nyilvánvaló dolgokat?

Maradtak volna ott, irtak volna ugy ahogy eddig, harcolhattak volna tovabb.

Minden bizonnyal a nejlonzacskódban nem volt internet, azért nem értesültél arról, hogy mi történt pl. az Origóval.

Feldolgozásra javasolt további témára javaslat: "Miért katapultált a pilóta, miután a repülőgép mindkét hajtóműve kigyulladt és letört a szárnya? Meg sem várta, hogy mi lesz vagy ez milyen változáskkal jár."

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#37) .LnB

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Rettentő szomorú nap ez. :(
Példaértékű az a tartás, amit a szerkesztőség egésze mutatott az elmúlt napokban. Kitartást, és minden jót kívánok nekik, teljes szívemből.

Sajnos nagyon nagyon nehéz lesz ezt az ázsiót újraépíteni egy új portál keretein belül, de én ott leszek velük.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#38) Feketelaszlo

Feketelaszlo
senior tag

Kár érte, bár azt hozzá kell tenni, hogy nem ma kezdődött a lejtmenetük, hanem jó 8-10 évvel ezelőtt. Anno rengeteg saját rovatuk volt neves szerzőkkel, de pár éve inkább csak hírgyűjteményként funkcionált és a többi magyar illetve nemzetközi sajtóterméket idézgették kötelező helyesírási és fordítási hibákkal, az Indexen belüli tartalomgyártás a 0-hoz közelített. Voltak próbálkozásaik, hogy kitörjenek ebből a szerepből - az egyik legszórakoztatóbb pl. a Mi Vidékünk ami leginkább megmutatta, hogy maguk az újságírók is lusták utánajárni a témáiknak, aztán a végtermék egy iskolaújság ismeretterjesztő cikk színvonalát súrolta (alulról, de mondjuk annyira nem, mint a hvg tech-rovat). Pedig a megyei lapok szanálása után simán megtehette volna az Index, hogy létrehoz pár vidéki fiókszerkesztőséget és betölti az űrt, esetleg a gazdasági vagy más szakrovatokra jobban ráfekszik. Nem tették, s sok mindent mást sem tettek - kényelmesebb volt a legolvasottabb hazai híroldalnak lenni különösebb erőfeszítés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#39) bkercso

bkercso
nagyúr
LOGOUT blog

megütné az emberek ingerküszöbét
Én eddig is örültem volna, ha akárcsak bármi megütötte volna az ingerküszöböt, de nem.
Lehet költözni...
Belépek a netbankba, lemondom a táogatást.

hogy azok visszatáncoljanak a szétcincálási tervtől!
Szerintem erre mondják, hogy nem érdekli a farkast, mit mondanak a bárányok.

Mi most az arány? Kb. 500 korménypárti médiumra jut 50 nem-kormánypárti? Valahogy így emlékszem...

[ Szerkesztve ]

MomentDAC MKII ELADÓ: https://hardverapro.hu/apro/momentdac_mkii_akcio_ajandek_usb-vevo/hsz_1-50.html

(#40) Lauda

Lauda
félisten

Szerintem működik tovább, csak más személyzettel. Már régóta fideszes befolyásoltságú a tulajdonosi kör, a független újságírás csak mese volt habbal.

[ Szerkesztve ]

(#41) toeki

toeki
senior tag

És megint ott tartunk, hogy ha valaki le méri írni hogy neki nem jött be az index vagy lehetett volna ezt másképp is csinálni akkor vele már "nem állok szóba", a véleménye irreleváns...
Én elfogadom ha valaki csak az indexről tájékozódott és azt hiszi hogy olyan a világ ahogy ott mutatják, és azt is ha valaki nem pont ugyanígy látja. De az most is egyértelműen szúrja a szemem hogy a más vélemény az hülyeség, tudatlanság, elmaradottság és rekesszük ki
Nem találok hányós smile-t :W

[ Szerkesztve ]

(#42) Busterftw válasza dabadab (#36) üzenetére

Busterftw
őstag

"Te egyébként az elmúlt tíz évet egy nejlonzacskóban töltötted és azért nem érted a teljesen nyilvánvaló dolgokat?"

Nejlonzacskoban nem, de fogalmam sincs mire celzol, foleg ha 10 evet olel fel.
Gondolom ebbe is valami politika lesz beleszove.

"Mi történt pl. az Origóval."
Mi tortent az Origoval? Part szimpatizans lett? Es?

Minden orszagban a media fele a kormanyt ekezi, a masik fele meg isteniti.

"Miért katapultált a pilóta, miután a repülőgép mindkét hajtóműve kigyulladt és letört a szárnya?"
Nalunk a cegnel a dolgozok teszik ki a repulot es a szemelyzetet, a vezeto meg a pilota.
Itt egyelore azt tortent, hogy a pilota kiugrott az ablakon, erre a masodpilota es a szemelyzet kiugrott a repulobol, magara hagyva az utasokat.
Az uj pilota meg mar uton volt.

Az egesz tortenet inkabb egy szektara hajaz, mintsem fuggetlen,profi ujsagirokra.

[ Szerkesztve ]

(#43) dabadab válasza toeki (#41) üzenetére

dabadab
titán

És megint ott tartunk, hogy ha valaki le méri írni hogy neki nem jött be az index vagy lehetett volna ezt másképp is csinálni akkor vele már "nem állok szóba", a véleménye irreleváns

Miért érzed szükségét annak, hogy ilyen feltűnően hazudj? Összesen negyven hozzászólásról van szó, nem tart sokáig végigolvasni őket.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#44) dabadab válasza Busterftw (#42) üzenetére

dabadab
titán

Gondolom ebbe is valami politika lesz beleszove.

Mi tortent az Origoval? Part szimpatizans lett? Es?

Az előbb azt hittem, hogy a nejlonzacskóval csak viccelek, de láthatóan tényleg ez a helyzet.
Bocs, de ha legalább egy évtizeden keresztül egyáltalán nem értesültél arról, hogy mi folyik Magyarország közéletében, akkor azt most nem fogom tudni bepótolni neked.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45) toeki válasza dabadab (#43) üzenetére

toeki
senior tag

Elhiszem hogy van egy képed a világról de rögtön nejlonzacskózni valakit pont az a hozzáállás amit az előbb leírtam...
Most olvastam végig a hsz-eket ezért fogalmazódott meg bennem az előző gondolat. Nem egy topicot olvasunk?

(#46) elder troll

elder troll
aktív tag

Tud valaki bevált költöztető céget?
Illetve van olyan eu ország amivel nincs kiadatási egyezményünk?
Hiába menekülnénk el, ha egy teriblekk nagyon csúnyákat állítana rólunk.

(#47) amerigo

amerigo
aktív tag

Hiányozni fog az Index régi felállása.Beletartozott napi sajtószemlémbe, kiváncsi voltam az álláspontjukra. Hogy szerettem-e ? Egyértelműen nem, de jó tollú újságírók, még ha a csomagolás nem is tetszett.
Kíváncsi vagyok hogyan tovább.

Ahol félelem, ott hazugság ...

(#48) dabadab válasza toeki (#45) üzenetére

dabadab
titán

De, egy topikot olvasunk, onnan tudom, hogy nem mondasz igazat.

Nem szóba állás a #20-ban volt és fel sem merült, hogy azért, mert "le méri írni hogy neki nem jött be az index vagy lehetett volna ezt másképp is csinálni". Elolvashatod te is.

A nejlonzacskózás arra vonatkozott, hogy az illető nyilvánvalóan teljesen tájékozatlan (vagy először azt gondoltam, hogy annak tetteti magát, mert meg sem fordult a fejemben, hogy tényleg lehetséges ennyire nem tudni, hogy mi történik körülötte).

DRM is theft

(#49) 8th válasza toeki (#41) üzenetére

8th
őstag
LOGOUT blog

"De az most is egyértelműen szúrja a szemem hogy a más vélemény az hülyeség, tudatlanság, elmaradottság és rekesszük ki"

Mucsai vagy 'oszt kész. Üdv. a klubban. :DD

„A politikusok mindenhol egyformák. Megígérik, hogy felépítenek egy hidat ott, ahol még folyó sincs." - Charles de Gaulle

(#50) toeki válasza dabadab (#25) üzenetére

toeki
senior tag

Játszhatunk ilyet is :DD
"javaslatok egyáltalán nem alkalmasak arra, amire névlegesen valóak," Én máshogy gondolom szerintem hazudsz.

"miszerint aki nem heteró, az minimum másodrendű polgár, az már "melegpropaganda". Valójában meg arról van szó, hogy simán homofób vagy". Én máshogy látom szerintem hazudsz. Rühellem a kormánypropagandát - gyurcsányista vagyok?
Gyönyörű példája vagy a feketén/fehéren gondolkodó embernek.

"Emlékszem ám pár éve karácsonykor felrakott keresztény-gyalázó cikkre, amit aztán gyorsan töröltek is

Én nem, meg szerintem rajtad kívül senki más."
Én emlékszem rá, megint hazudtál?

...

Elfogadom a véleményed te miért nem vagy erre képes másokkal szemben? Azért mert ahogy ő gondolja az csak rossz lehet?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.