Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fr@nkieWilde válasza Kalandor (#50) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Okés, értem
A kerékpárt sajnálom, anno pont aktuális volt, mind a három eszköz beszerzése. Autó, kerékpár, és robogó. Így egy füst alatt el tudtam intézni a keresését, mert láttam egyből mik az új hirdetések. Sőt mostanság érdeklődtem a rollerek fórumban, mert gondolkodtam, hogy kiváltom a bkv-t egy elektromos rollerrel.

Valóban nem ismerem a sem a kávé topikot, sem magát a kávézási szokásokat, egyáltalán nem iszom kávet, sem ehhez hasonló italokat.

Ezek csak ötletek voltak, az viszont már tény, hogy a rovatokat nem lehet úgy elkészíteni, hogy mindenki számára megfelelő legyen.
Illetve vannak a különböző termékek között olyanok is, amik ide is, meg oda is passzolnak, ritka de van.
De az is tény, hogy HA az ország legkiforrottabb és legmegbízhatóbb és mindenképpen a legjobban működő apróhirdetési oldala!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#52) draco31


draco31
veterán

Nekem a keresési találatokkal lenne kis gondom, nem tudom ez a rész hogy működik.
Példa, beírom főoldalon hogy "hibás" És akkor kidob olyan találatokat, aminek a leírásában ez van: nem fér bele egy esetleges meghibásodás,

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#53) Kalandor válasza draco31 (#52) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

nyisd le a keresőt, és ott vannak az opciók
Pontosan keressen
Csak címben keressen

(#54) Kalandor válasza Sanya (#28) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A keresőben ott van: Jegelteket ne listázza
Gomb nincs és nem is várható.

[ Szerkesztve ]

(#55) maxxenergie válasza Kalandor (#40) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Gamer gép megszüntetés Ok lehet, de szerintem mivel Asztali gép hirdetésekbe így rengeteg lenne egy kategória alatt, lehetnének alcsoportok ezen belül /ne a szűrővel kelljen bajlódni/ mert ebben a kategóriában rengeteg lenne,

Asztali Gép - Intel/AMD - Intel ág - 115X 2011 stb .. AMD - AM3 AM4 stb..
Tehát proci kategória mintára foglalat alapján Keresni/Árulni gépet /Socket 1155-1151 Intel/AMD külön/ mert azt mindenki tudja jó esetben milyen alapú konfigot akar. És ezeken belül már ott van a kereső .. /Ár szerint stb../

Most jelenleg cca 500 van az Asztali gépek között és cca 400 Gamer alatt tehát ha egy lenne akkor máris 900-1000 hirdetés egy kategóriába amit még fentiek alapján lehetne boncolgatni szűkíteni és csak azt nézni ami érdekel Platform alapján. :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56) ivana válasza bitpork (#32) üzenetére


ivana
Ármester

Azert van nehany gyarto, szoval kenyelmesebb, ha van brand gep.

A gamer szerintem azert hulyeseg mert minden francot beleraknak.

(#57) Kalandor válasza maxxenergie (#55) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az asztali gép szétbontása nem hülyeség. Szét is bontottam Intel/AMD-re és azok alatt vga-kra, a brand gépet is.

(#58) maxxenergie válasza Kalandor (#57) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Köszönjük, és a lehetőséget is, hogy bevonsz minket ezekbe a fejlesztésekbe egyszerűsítésekbe, és meghallgatod/megfogadod az építő egyszerűsítő javaslatokat, mert eddig mindig valaki máson át mentek a dolgok akinél ha elakadt már el sem jutott hozzád/hozzátok /PL. mikor az új hirdetési .oldal került kialakításra már ott is írtam a témában de ez mind1 már/ de lehet rosszul látom na mind1 ez szuper :C

Nagyszerű kezdeményezés. :R

"Szét is bontottam Intel/AMD-re és azok alatt vga-kra" gondolom CPU akart lenni ...

És ezek mikor fognak megjelenni az oldalon lehet lemaradtam /mert meló közben csak felületesen vaok jelen/ hirdetés feladásnál és az új kategóriák/alkategóriáknál az oldalon :F :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#59) Kalandor válasza maxxenergie (#58) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem elírás, a processzor után a VGA határozza meg legjobban a gépet.

Nem tudom mikor jelenik meg ez az egész, mert még sok a munkánk vele.

[ Szerkesztve ]

(#60) maxxenergie válasza Kalandor (#59) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ok értem így is szuper.

Mondjuk a Brand gépeknél szerintem szükségtelen a VGA szintű bontás, mert azok 90% általában integrált VGA-val vannak, nem dedikálttal :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#61) Kalandor válasza maxxenergie (#60) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A jó kis quadros és egyéb gépek legalább külön lesznek.

És ha már ott voltam, az asztali Apple gépeket is szétbontottam:
Mac Mini
iMac
iMac Pro
Mac Pro

[ Szerkesztve ]

(#62) Pete55555 válasza Kalandor (#49) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

...Szeretem leracsniztatni...

(#63) draco31


draco31
veterán

M.2 SSD hűtés az az egyéb hűtés kategóriában lesz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#64) Kalandor válasza draco31 (#63) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hűtés - Léghűtés - Chipset, memória, SSD hűtés ;]

(#65) ivana válasza maxxenergie (#60) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem pont jó, mert így gyakorlatilag lett WS kategória :K

(#66) maxxenergie válasza Kalandor (#64) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Hűtés terén még a Vízhűtésen belül jó lenne pár alkategória ne ömlesztve legyen minden :

* CPU vízhűtés :

- Kompakt gyári vízhűtések - Épített (egyedi) vízhűtések

* VGA vízhűtés

* Vízhűtés alkatrészek (Pumpa, csatik stb...)

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#67) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Nem tudom ki találta ki anno a hardveraprot, és annak értékeléses rendszerét, de nagyon jól tette :)
Szerintem a legjobb apróhirdetéses oldal ma MO-n.

(#68) Kalandor válasza maxxenergie (#66) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem jó, mert nem fogja tudni, hogy a csak CPU blokkos vízhűtést a komplettbe vagy a CPU vízhűtésbe tegye, kifejezetten ezért neveztem el blokkra azt a rovatot, arról lehet tudni, hogy nem komplett vízhűtés.
49 hirdetés van ott, h a blokk szóra keresek, 4 találat összesen, ezt nem érdemes szétszedni a komplett-blokkok-egyébalkatrésznél jobban.

(#69) Showhai


Showhai
tag

Hello

Az alaplap kategóriában 2 db 1151v1 van, így hiányzik az 1151v2.
Illetve ott van, csak elírva :)

[ Szerkesztve ]

Duoble Chekc Everytihng

(#70) Kalandor válasza Showhai (#69) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva, az alsó a v2.

(#71) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jól hangzik, reméljük be is válik majd ;) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72) essexboy válasza Kalandor (#59) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A Brand gép alatt hiányzik az Intel alkategória.

essexboy

(#73) Kalandor válasza essexboy (#72) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

(#74) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Itt mintha lenne egy felesleges felsorolás jel

Ez meg csak szimpla formaiság, legyen egységes

E-könyv alá nem lenne érdemes 1-2 katógória? Kindle külön pl?

Tablet résznél a tokokat is jó lenne szerintem külön látni.

A retro notebook mint link megjelenthetne a Notebok kategóriában is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75) Robert07


Robert07
aktív tag

A szervernel lehetne meg egy par extra kategoria, mondjuk kulon Intel es AMD processzoroknak, Az alaplapokat lehetne legalabb memoriatamogatas alapjan (ddr3/ddr4) kategorizalni, esetleg meg processzorfoglalatok alapjan is.

A masik erdekes kategoria pedig a RAM.

Ugye van sima asztali memoria, ami megy mindennel.

Aztan van Unregistered ECC UDIMM memoria, ami megy AMD lapokkal, viszont Intelbol altalaban szerver processzor kell hozza, azokon kivul talan par i3 es Pentium tamogatja. Hogy tovabb bonyolitsam a dolgokat, ebbol letezik notimemoria meretu SODIMM modul is.

Es van a "rendes" szerver memoria, ami Registered ECC RDIMM, es ehhez altalaban szerver processzor kell szerver chipsettel.

Nem mondom, hogy mindenkepp szukseg van ilyen merteku szeparalasra, mert aki tudja, hogy mit keres, az biztosan meg fogja talalni, de szerintem hasznos lenne.

(#76) Kalandor válasza szabonagyur (#74) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Összesen 34 ekönyv van, abból 27 kindle, nem érdemes bontani, a tablet tartozék is alig van.

(#77) Kalandor válasza Robert07 (#75) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

aki tudja, hogy mit keres, az biztosan meg fogja talalni, de szerintem hasznos lenne.
Szerintem itt a lényeg, az ilyesmit hozzáértők kínálják hozzáértőknek, könnyen megtalálható minden, és nincs is sok ilyen hirdetés.

(#78) Sanchez638 válasza .LnB (#35) üzenetére


Sanchez638
addikt

Régebbi dolog. De én bizonyos kategórián belül mentek el egy hírdetést.. De nekem is jól jönne, hogy néha ne keljen végig kattintani a kategóriákat.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#79) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.