Hirdetés

2018. november 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Gdi

Gdi
(senior tag)

The mancave!
Picit keskenynek néz ki, de hangulatos barkácsbarlang lehet, gl-hf.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) Hieronymus válasza Gdi (#1) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

Jó ez így, nem keskeny. Az adott lehetőségekhez képest én is bevállalnám.

___ Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.___

(#3) Krugszvele

Krugszvele
(fanatikus tag)

Ez valami ínycsiklandó!
Azonnal vállalnám!

Nagyon szép munka!

(#4) AxBattler válasza Gdi (#1) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

The mancave!
Az! :DDD
Nekem is ez jutott eszembe először, és a panellakásból csak könnyes szemmel tudom nézni a hasonló helyeket: mit meg nem adnék egy ilyen kuckóért!
Munkapad mellé egy gány (de erős) gép, apróról, a falon egy régi monitorral, X360-al, a sarokba meg egy kis, régi hűtőgép, mikróval, kávéfőzővel, néhány karfás székkel, és kész a második otthon! Fürdésre / alvásra épp' elég hazamenni!

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#5) kemotox válasza AxBattler (#4) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mancave, nem boycave ;] Ez egy műhely, valamit félreértettél.
Amúgy meg amiket leírtál pont meg lehet csinálni lakásban is.

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#6) AxBattler válasza kemotox (#5) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Persze, de a lakásban nem lehet nyugodtan barkácsolni, vagy csak nagyon indokolt esetben.
Meg aztán ott van a fehérnép...

(#7) hege8888 válasza AxBattler (#6) üzenetére

hege8888
(tag)
LOGOUT blog (1)

Hajajj.. nekem is ez a bánatom, hogy asszonypajtás néha besokall, és akkor menekíteni kell a dolgokat.
De most eldöntöttem, hogy a melléképületből csinálok magamnak egy szentélyt, csak le kell vinni oda a 220-at, meg átrámolni a fűnyírót, kerti cuccokat átrakom a fáskamrába másképpen. Kezd fárasztani a gépek padlásról fel/le ha vmi kell...

A kuckóhoz gratula, nekem is van egy ilyen régi szekrényem, amit bepolcoztam.

ui: régi féle üveges kredenc nem kell valakinek? Zománcfestékkel van lefestve, 50-es évekbeli fa/pozdorja műremek, de ép.

[ Szerkesztve ]

(#8) Vladi

Vladi
(PH! nagyúr)

Satuhoz? Saaatuhooz??? :Y

Mire készülsz? Téged is elért a méker kultúra? Nagyonállat. :C

(#4) AxBattler:

20 nm melléképületem van, meg 25 nm garázs mellette. :P
szvsz: panel árából kijön egy kertes, csak jó helyet találj.
Jah és jó ha tudod: kertes ház sosincs kész. :N

[ Szerkesztve ]

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#9) Kolondrum válasza Gdi (#1) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Van, a 10.-en nincs. Ez VAN. Mind1 mekkora. :)
Régen 4 meg 6k-t fizettem hogy a motorom zárt helyen aludjon. Most kamera előtt áll fedett helyen a saját portán. Szóval grat Kalandor!

Én is motorozok.... Szóval ha autózok akkor próbálom a dinamikát átültetni. :D

(#10) mephi666 válasza AxBattler (#6) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

erkélyen azért meg lehet oldani pár dolgot, csak kicsit szűk ott is a hely :D legutóbb rezgőcsiszolóval csiszolgattam ott 32 db 70-80-100centis lécet 3 soron... :DDD ...lazúr előtt, majd 1+1sor lazúr után... viszont egy kisebb "műhely" nekem is álom (habár asszony itt is szólt, hogy "mit szólnak a szomszédok? hangos a gép")

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) MaXimiliam

MaXimiliam
(lelkes újonc)

AztaPöpecMindenit!
Le a kalappal, azért ez nem kis meló :R

„A világnak nem nagy tudásra, hanem inkább jó emberekre van szüksége!”

(#12) Kolondrum válasza mephi666 (#10) üzenetére

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Inkább mint az avar égetés, itt nálunk ezen szeretnek lovagolni. Ez a legnagyobb bajuk (csoport). A hang nem téma. :D

Témához: ilyen épület nekem is van, most épp fa tároló, villany nagyon gány, majd jövőre. Századlagos dolog.
Jó látni h valaki akar tenni valamit.

[ Szerkesztve ]

Én is motorozok.... Szóval ha autózok akkor próbálom a dinamikát átültetni. :D

(#13) AxBattler válasza Vladi (#8) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Mázlista. :P
Igen, majd ha a nagyontávoli jövőben esetleg lesz család, akkor tuti kiköltözök.
Legalább leköt a ház, nem lesz időm begyöpösödésre, depizésre, kapuzárásra... ;)

(#10) mephi666
Nincs is jobb, mint hétvégén a reggeli fűnyíró hangja... talán csak a flex. :))

[ Szerkesztve ]

(#14) llax válasza Vladi (#8) üzenetére

llax
(senior tag)

Megunva mindenféle helyiségek (fűtött garázs, egyéb melléképületek) családtagokkal közös használatát, egy 60+m2-es kis ház (eredetileg lakóház - telken belül, adott volt) egyik szobáját (15m2) fogtam be "hobbiműhely" célokra... Azóta egy másik helyiség is bepakolva úgy, hogy még mindig nincs ott minden cuccom...
15m2-es helyiség egyik falához 15m2 polc (faltól falig, padlótól plafonig polcozva), kb 4m2 asztalfelület, de jelenleg a helyiségben nincs talán 5m2 járható felület :) Jelen állapotában nem "fotogén" :)

(#15) Csabroncka

Csabroncka
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Rend a lelke mindennek :) !

"in medias res"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.