Hirdetés

2020. október 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) doeeg

doeeg
(senior tag)

Nem én sírok, te sírsz.

(#2) Agyturbina

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog

Az én agyamat nem lehet kiégetni :DDD

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradoxon módon nem szép.............,

(#3) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Popzene már akkor is s..r volt. De legalább még készültek jó nyugati rajzfilmek. :DDD

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://youtu.be/75Mw8r5gW8E

(#4) cskamacska

cskamacska
(addikt)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Azert annyira nem volt szornyu az az 1999-es ev.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) bambano

bambano
(titán)
LOGOUT blog

miért égetné ki?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#7) endib

endib
(tag)

15 éves voltam akkor.
Sok mindenre emlékszem :D

(#8) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Ahh... régi szép idők.
Bár ezekből a típusú zenékből már semmit nem hallgatok, a videókban soroltakat mind ismerem. :D

Simán visszamennék akkoriba, eléggé intenzív volt és nem lógott mindenki 7/24 az interneten.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) Ceree válasza Apollyon (#8) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Detto!

Másolat_eredetije

(#10) Agyturbina válasza Apollyon (#8) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog

Minden hétvégén pénteken Disco aztán szombaton pénz hiányában a szőlőskertben folytattunk ott ahol pénteken abbahagytuk, ha volt lehetőség akkor a vasárnapi mise a nagy fehér mikrofonba lett felmondva :DDD

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradoxon módon nem szép.............,

(#11) norbx válasza Apollyon (#8) üzenetére

norbx
(aktív tag)

Nem lógott a neten persze mert rohadt drága volt a betárcsázós net.Nekem abban az évben lett netem de este 6 tól volt csak kedvezmény reggel 6ig.Hétvégén neteztem csak szinte de sokszor inkább bulizni mentünk.

(#12) Egon válasza Apollyon (#8) üzenetére

Egon
(nagyúr)

Simán visszamennék akkoriba, eléggé intenzív volt és nem lógott mindenki 7/24 az interneten.

+1000.

Nekem az volt az "aranykor": úgy '99-től 2003-ig. Nagyon sok szép emlék kötődik ehhez a korszakhoz.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) Mr X

Mr X
(addikt)
LOGOUT blog

Tényleg kiégette, ennyi nosztalgikus, kedves emléktől nem is csoda.

(#14) mephi666

mephi666
(veterán)

...eszembe jutott most, hogy abban az időben milyen módon szaporodtak a fiúbandák és mennyi ótvar popzenét gyártottak futószalagon :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) bambano válasza mephi666 (#14) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

gondoltad volna akkor, hogy a modern talking mára "normális" zenévé válik? :)

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#16) mephi666 válasza bambano (#15) üzenetére

mephi666
(veterán)

a modern talking 1999 környékén épp újra divatba jött (csomó nosztalgiadisco is volt, ahol nagyrészt ilyenek mentek) és visszagondolva jobb, mint azok a popzenék, amiket már akkor is rühelltem és most is :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) 8th

8th
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Jó év volt!

- nem vittek el katonának (később igen)
- majdnem megházasodtam (szerencsére nem)
- élőben láthattam egy teljes napfogyatkozást (zsírkirály volt)
- olcsó volt a sör !!!
- minden hétvégén buliztunk valamerre
- volt felesleges pénzem
- sokkal jobb volt a közbiztonság mint manapság

Kéne egy qrva időgép. Vissza se jönnék többet.

„A politikusok mindenhol egyformák. Megígérik, hogy felépítenek egy hidat ott, ahol még folyó sincs." - Charles de Gaulle

(#18) bambano válasza mephi666 (#16) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

szerintem az mt a saját korabeli popzenékhez képest inkább volt gagyi, mint jó. viszont a mostani popzenéket nagyságrendekkel veri...

szerk: 1999-ben a saját szememmel láttam, ahogy mindenféle "tanácsadó" cégek droid szintre lealjasult "tanácsadói" még a mikrohullámú sütőről is kiállítottak egy y2k felmérésről és megfelelőségről szóló nyilatkozatot... röhögtem is nagyon

[ Szerkesztve ]

(#19) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(veterán)

1998/1999 volt talán az a két év, amikor valamennyire közel voltam ahhoz az állapothoz, amit egyesek "boldogságnak" definiálnak.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#20) E.Kaufmann válasza Apollyon (#8) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

és nem lógott mindenki 7/24 az interneten.
Ja, csak éjjelente, mert akkor olcsóbb volt ;]
Persze sok vérpistikét én is mellőzném, de inkább azt látom, hogy sok öreg motoros kezd megbuggyanni és egyre radikálisabb lenni :(

bLaCkDoGoNe: dettó

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#21) Narxis

Narxis
(nagyúr)

90-től kb. 2002/6-ig. Azok voltak az igazi idők.

:D

Amúgy én rájöttem, hogy valószínűleg azért sírom vissza mert nem volt netem tehát nem ömlött a rengeteg információ a nyakamba 24/7. Bár nem tudom milyen volt akkoriban netezni, mennyire voltak aktívak a fórumok, híroldalak de gondolom jóval szolidabban ment akkoriban mint most. Viszont cserébe nehezebb volt beszerezni a szellemi betevőt, azért a spotify/deezer, podcastek stb. nagyon hiányozna. Elég durva, hogy akkoriban a TV volt a fő információforrás. Egyébként az első honlap amit megnéztem az a startrek.com volt, reménykedve, hogy nézhetem a star trek-et...a betárcsázós hangjára még emlékszem.

(#22) PuMbA válasza Narxis (#21) üzenetére

PuMbA
(félisten)

A rengeteg sok infó szerintem is probléma, hiszen semmivel sincs előrébb vele az ember, ha tudja, hogy ma XY nevű ember meghalt, akiről sose hallottál....meg kit érdekel, hogy mi történt 10.000km-re például Ausztráliába. A mi életünkre nézve irreleváns, "szemét" információk

Site blocker-rel tiltom az oldalakat, mert az internet nagy része erre vannak tervezve, hogy minél több időt töltsünk rajta. Szóval szerintem megoldható a dolog, de nem könnyű vagy egyszerű. Nekem sem. De ki kell kerülni a körforgásból.

[ Szerkesztve ]

(#23) Goose-T

Goose-T
(veterán)

Érettségim, fősulira menésem éve... Mondjuk ezekből a zenékből annyit ismerek, amennyit nyáron játszottak a 88,2 Balaton Rádióban, mert csak akkor hallgattam rádiót, amikor nyáron dolgoztam a gyerektáborban. :DDD Azon kívül csak metált toltam, és akkor alapítottuk meg az első zenekarunkat is, amivel főleg Tankcsapda- és Action-feldolgozásokat toltunk.

Eladó pickupok: https://tinyurl.com/ycc85p2g *** Jó zene: https://tinyurl.com/voysv3w

(#24) mephi666 válasza bambano (#18) üzenetére

mephi666
(veterán)

hú, tényleg... az volt az első világvége, amit túléltem :D azóta volt még pár, de sorban elmaradt mind és kezdett unalmas is lenni a téma

de komolyan ebben az időszakban a faluban 2 disco is üzemelt: egyik volt a "normális" (ahol a falu 1700fő körüli lakossága simán meg is duplázódott) ...másik meg a "nosztalgia disco" ...na, ez volt az, ahova a legalja nők jártak leginkább :D ...történt, hogy csórón kimentem meginni a kocsmába 1-2 sört és egy ilyen női társaság valahogy odacsapódott... invitáltak bulizni, mondtam hogy az össz vagyonom kb az a sör, ami épp előttem van, cigim is fogyóban... erősködtek, hogy menjek velük, jutni fog ital is meg cigi is :D ...úgy éltem az este, mint valami dzsigoló... (épp csak ellenszolgáltatást nem vártak el :D ) ...mondjuk nekem úgy működött, hogy jó zenéhez nem nagyon kellett szesz, egyre rosszabb zenéhez pedig egyre több... a végső határ az a mulatós volt mindig: ahhoz annyit kell innom, hogy kb a következő felestől már feküdjek, hogy tudjam élvezni (a modern talking azért ennyire nem volt szörnyű)

(#25) Fred23

Fred23
(veterán)

Nem égette ki, inkább szép emlékeket idéz. Jó év volt úgy összességében.

(#26) Agyturbina válasza PuMbA (#22) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog

Engem igen is érdekel mi történik Ausztráliában :DDD
Az én seggem azért jobb ha vigyázok rá :DD

(#27) totron válasza Apollyon (#8) üzenetére

totron
(senior tag)

Vallom, hogy a hó 4 hetéből 1 netmentesnek kellene, hogy legyen. Tudom, ma már ez nem megy, de mentálisan előnyösebb lenne.

(#26) Agyturbina a világ érdekes, de az egybenyitottságnak köszönhetően komplett nemzetek kerülhetnek képzavar állapotába: átveszünk olyan kulturális, társadalmi problémákat is, amikhez amúgy semmi közünk. De a média miatt azt hisszük, hogy de. De az a helyzet, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28) Agyturbina válasza totron (#27) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog

Értem én ezt, csak az a probléma, hogy azon kulturális problémák ellenkeznek sokszor az emberi természettel elég komolyan, és más kultúrák már túl lendültek ezen.

És fordítva is igaz ahol ez nem történt még meg, ott démonizálják ezen változásokat, általában rövidtávú önnös érdekek miatt.

(#29) cinemazealot

cinemazealot
(addikt)
LOGOUT blog

Hű, de tartalmas év volt! :D El is morzsolok egy könnycseppet a szemem sarkából... :)) Kalandor, köszi a videót! :R

Bakker, a Mátrix 21 éves film...! :O

[ Szerkesztve ]

(#30) Narxis válasza cinemazealot (#29) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Beleborzongok ha belegondolok, hogy még tiniként Neonak öltöztem és szentül hittem, hogy tényleg a Mátrixban élünk.

(#31) 8th válasza Narxis (#30) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog (1)

B+ az kemény... óvodai farsangon még elmegy az ilyesmi de később már nagyon gáz.

„A politikusok mindenhol egyformák. Megígérik, hogy felépítenek egy hidat ott, ahol még folyó sincs." - Charles de Gaulle

(#32) Narxis válasza 8th (#31) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Semmi gáz nincs benne, cosplay-nek hívják és kapaszkodj meg, még felnőtt emberek is űzik. Nem is kevesen.

(#33) mephi666 válasza Narxis (#30) üzenetére

mephi666
(veterán)

én meg belegondolok, hogy 2001 telén lett végre kb 25ezerért olyan hosszú szövetkabátom, ami mai napig tökéletes állapotban van :K nem csak divat miatt praktikus: -25 fokban is melegítette a lábam... régen még minőséget gyártottak: van olyan napozóm, ami 1éves koromban volt rajtam és kb 35év múlva fiunkra is rá tudtuk adni

(#34) Narxis válasza mephi666 (#33) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Igen, ez igaz. Régen még nem uralta ennyire a piacot a kínai.

[ Szerkesztve ]

(#35) GreatL

GreatL
(senior tag)

Nem értem a felvetést... mitől égne ki az agy? Egy rakás hülyeség van a videóban összevágva. Ilyeneket nem néztem és nem hallgattam anno, de még a Tony Hawk Pro Skaterrel is csak a PC-re megjelent 2. kiadással játszottam.

Intel Core i7-9700K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Mi 9

(#36) 8th válasza Narxis (#32) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog (1)

szentül hittem, hogy tényleg a Mátrixban élünk. :U

(#37) Narxis válasza 8th (#36) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Jó hát na kis költői túlzás.

(#38) cinemazealot válasza Narxis (#37) üzenetére

cinemazealot
(addikt)
LOGOUT blog

Nyugi, úgysem tudja bizonyítani az ellenkezőjét! :DDD

(#39) Narxis válasza cinemazealot (#38) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Ennyi. Halálunk után igazából kilépünk a Matrix-ból. Szóval ennek a filmnek mély gondolatai voltak.

(#40) Agyturbina válasza Narxis (#39) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog

Valójában sokkal többről szól, azt mutatja meg, hogy a mindennapos rutin, milyen érzéketlen robottá, tesz, és a mátrixon kívül az élet teljesen más körül forog, ahol a létezés és boldogság amiért harcolnak.
Amint ezt felismered fel kézzel bánsz el a rendszerrel mert többé nem vagy kötelezve a szabályok által.
Lehet tovább menni ezen a gondolat soron is :B

[ Szerkesztve ]

(#41) Somatom válasza mephi666 (#16) üzenetére

Somatom
(őstag)

Nosztalgiadiszkó? Én akkor voltam tini, amikor először divatban volt (84-87).

Samsung Note 9 (8/512), Android 9

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.