Hi​rdet​é​s​

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) bambano

bambano
(Jómunkásember)

tartozol valakinek? :)

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) DeltaPower

DeltaPower
(őstag)

Szép munka. Gazdag bűnözők szoktak ilyet építtetni.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) razorbenke92 válasza DeltaPower (#2) üzenetére

Hasonló gondolataim támadtak nekem is:
- Milyen alvilági tevékenységet folytatnék, ha egy ilyet csinálnék?
- Mivel találkoznék hamarabb: A szomszéd pöcegödrével, vagy a szomszéddal, aki pont ilyet ás?

Szerk.: Alvilági, höhö érted?

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ez egyre népszerűbb, az USAból inult doom sayer-ek tolmácsolásában. Van egy gyerekkori barátom ő meg állandóan kertes házat akar h tudjon "a világválság" idején zöldséget termelni... Mondtam neki, hogy a sötétben világító zöldség biztosan nagyon praktikus, de ellenjavallt minden épeszű ember szerint.
Ha sok pézem lenne én akár most is leköltöznék: rühellem a mai konstellációt.

#eci ~~~ secundarium verecundiam

(#5) razorbenke92 válasza bitpork (#4) üzenetére

Ebben is mi voltunk az elsők, Fogarasi úrral az élvonalon :D

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#6) DeltaPower válasza razorbenke92 (#3) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

pöcegödörben nem jó alvilági dolgokkal foglalkozni, ott csak sz** üzletek köttetnek

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7) juliabrilke

juliabrilke
(PH! kedvence)

Testedzésnek tökéletes, meg barkácsolni, viszont maximum tornádó/vihar idején tudom elképzelni, hogy hasznos.

Atomtámadás esetén max. 2-3 héttel később halsz meg. :)

(#8) kraftxld válasza juliabrilke (#7) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Jah, nem kis meló, és rendesen meg lehet vele tanulni a betonozás, ásás, fémmunkálás tudományát :)
Maga a kivitelezés nem rossz, de a lenti rész nekem elég kicsinek tűnik, vagy ezt direkt nem mutatták?
Plusz hiányolom a vízellátás, budi, áram, kommunikáció részt is, mert így ez elég korlátozott felhasználású.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#9) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Lehetett volna már egy full eureka ház is lent.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. :) / Gnome 3

(#10) bambano válasza Klaus Duran (#9) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

automata löveg biztos van kéznél...
de hogy Kalandornál lesz-e... :)

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#11) 8th

8th
(őstag)

Jó kis orosz rulett így gödröt ásni.

Karcmentes független Moto G5 tartalék tokkal + fóliával, ~2év garival: 28.000.-

(#12) BoB válasza bitpork (#4) üzenetére

BoB
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem, ez nem az a kategória. A fölötted lévő hsz-eket olvasd el.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#13) bitpork válasza BoB (#12) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Elolvastam, és merem remélni mindenki (még a vakond is) csak a harmadik VH miatt fúr :DDD

#eci ~~~ secundarium verecundiam

(#14) Armahun

Armahun
(PH! addikt)

Mindent szépen megmutattak, kivéve, hogy alul milyen lett a végén.

Két dolgon gondolkodtam el:

1. Kellene nekem az a dolog amit ott lenn kell dugdosni?
2. Érdemes élnem ha ott lenn kell bújdosnom?

Nyugalom, egy párhuzamos világban már megtetted!

(#15) batmanéhes

batmanéhes
(kvázi-tag)

sógor mondja mindig, hogy attól, hogy valamit meg lehet csinálni, még nem biztos, hogy jó ötlet.

ennél sokkal lassabban fog romlani a helyzet, sokkal lényegesebb ezt a temérdek pénzt képességekre költeni. ha valakinek ennyi szabadideje meg lóvéja van, csak felcsapja a prepper's matrixot és huss pénz, huss unalom. homo habilis.

amitől ez véd meg, az akkora baj, hogy esélytelen vagy. pláne, hogy ez egy fővárostól 50+ kilométeren kívül az életben nem kap bombát.

[ Szerkesztve ]

(#16) Rive

Rive
(PH! addikt)

Aha.

Amíg az alföldön laktunk, addig három méter volt a talajvíz.
Amióta felköltöztünk ide a hegyek alá, másfél.

Ez így itt max. extrém kútásás kategóriába menne el :DDD

Szerviz és javítgatás nálam, mert válság van /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#17) Armahun válasza Rive (#16) üzenetére

Armahun
(PH! addikt)

Semmi gond. Úgy kell csinálni mintha medencét építenél, csak nem belül van a víz hanem kívül. ;]

(#18) finest

finest
(PH! addikt)

Felénk 1,5m-en már komoly talajvíz van...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#19) BoB válasza batmanéhes (#15) üzenetére

BoB
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"ez egy fővárostól 50+ kilométeren kívül az életben nem kap bombát"

Inside El Chapo’s Escape Tunnel

Inside the home where Mexican drug lord Guzman hid

Ez egy búvó / menekülő hely. Nem légó. Közép és dél amerikában előszeretettel használják a drog bizniszben utazók.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#20) batmanéhes válasza BoB (#19) üzenetére

batmanéhes
(kvázi-tag)

csak nem? ne nekem mondd. attól még jön a baj, ezért gondoltam leválasztani a kettőt egymásról, mielőtt egyesek nagyon belemelegednek.

(#21) flymi

flymi
(őstag)

Lehet látni egy pár pillanatra, mikor az egyik fickó az alagút aljában színházi szlenggel élve egyszer csak "balra el". Még talán ki is volt világítva, ergo ez csak egy lejáró egy már meglévő föld alatti folyosóhoz vagy egyszerűen csak a lejáró után kitúrt vízszintes alagút és tartalma nem kerülhetett bele a vidijóba.

Talpig úriember, feljebb egy centivel sem! ** "Boldog ember aki jámbor, amíg be nem verjük a pofáját!" (T.B.A.) ** "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." (L.B.) ** "Romulán csatabagel" (R.K.)

(#22) mustang08

mustang08
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ha a videóban látható "zárszerkezetet" vesszük alapul, akkor biztos nem pánikszobának készült, mert a kulcsként szolgáló vascső mindenképpen ottmarad a "zárban".

(#23) Hieronymus válasza Rive (#16) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

Te azért előnyösebb helyzetben vagy.
Nem csak alagutat áshatsz magadnak. Tengeralattjárót pontosabban földalattúszót is használhatsz a meneküléshez. (Feltéve, hogy megtalálod a másik alagutat. :DDD )

___ K​é​r​jük,​ ​á​llítsd​ át ​... ví​ru​sker​e​sőd,​ h​ogy n​e​ sz​ű​r​j​ön nál​unk! ___

(#24) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Zöldség vermeléshez minek ez a cécó. :F

(#25) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Háború esetére jól jöhet, de akkor inkább szeretnék arrébb cuccolni, mint kivárni.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#26) finest

finest
(PH! addikt)

Azt nézem éppen, hogy ha valaki betenne egy fa kockát a tolóajtó és a tető közé, jól ki lehetne babrálni a benn lévőkkel.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#27) Kasya válasza kraftxld (#8) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Direkt nem mutattak, hogy lent meddig mentek el. Csak a vegen latni, hogy "belep" valhova.

Szuper lett, jo kis hetvegi haver program :D

Samsung Note 8

(#28) Armahun

Armahun
(PH! addikt)

Szépen megcsinálták, viszont azt a létrát rosszabb helyre nem tehették volna.

(#29) batmanéhes válasza D1Rect (#25) üzenetére

batmanéhes
(kvázi-tag)

háború esetén úgy besoroznak, mint a sicc. nem tűnik amúgy szépen rejthetőnek a 20 centis sibeda se.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.