Hirdetés

2021. május 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) Oldman2

Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Grat!

Hol sikerült megcsípned ezt az "akciót"?

(#2) Kalandor válasza Oldman2 (#1) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi; a használtpiacon.

(#3) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
addikt

Van (érdemi) különbség a régi és az új verzió között?

(#4) Kalandor válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudnak sztereó bluetooth-t és ki lehet kapcsolni az auto off-ot, meg egy picit jobb a hangminőség.

(#5) Lalikiraly

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Nekem jóformán nemsokkal a megjelenése után lett egy Eneby 30-asom. Akkor még 30 ért adta az IKEA, de volt kártyám és éppen volt valami akció így 22 ért kaptam meg. Azóta is a TV mellett van és az a soundbar, a rádió, a hifi, minden egybe. a Serverről kapja kékfogon a jelet és kész ennyi.

Az újabb szériára azt írják, hogy jobb hangminőség, automata kikapcsolás kikapcsolhatósága és tud BT Stereo üzemmódot kettő darab.
Ahogy megnéztem képeke, ugyanazok a hangszórók vannak benne, de persze ez semmit sem jelent.
Egyébként nekem a régi is úgy van beállítva hogy a basszus -1 a magas meg +1 en van. Így kiegyenlítettebb a hangja. A hangerő pedig egy 20nm es panelba bőségesen.

Kíváncsi lennék, ha valaki megvette már az újat.

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#6) Winner_hun

Winner_hun
félisten

Az írás végén direkt van 1-2 enter? Így ott van a folytatás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Kalandor válasza Winner_hun (#6) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Véletlen.

(#8) sagesz93

sagesz93
addikt

Én pont az újra pályázok, de nem tudom mikor jutok el oda, hogy meg is vegyem. Kettőt szeretnék sztereóba, de még nem tudom, hogy a 20as vagy a 30as. De egyszer biztos eldől :))
De az írás csak megerősít benne, hogy kell vennem egy "szettet".

(#9) Kalandor válasza sagesz93 (#8) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Volt 20-as, az sem rossz, de azért a 30-as az teljesen más. Botfülem van, de én csak sokkal drágább termékeknél hallottam ugyanezt [sztereóban].

[ Szerkesztve ]

(#10) Eastman

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

:D

(Nem saját kép.)

"Az nem lehet, hogy annyi szív ...hiába szív."

(#11) sagesz93 válasza Kalandor (#9) üzenetére

sagesz93
addikt

A hordozhatósága miatt jön be 20as jobban, mivel lehet akksit tenni bele. Emiatt agyalok rajta annyit

(#12) cappa72 válasza Eastman (#10) üzenetére

cappa72
nagyúr

:C
Ez mekkora megoldás!
(na persze megint gitáros verzió :DDD)

[ Szerkesztve ]

Eladó 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 20k

(#13) Kalandor válasza sagesz93 (#11) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha hordozni kell, akkor persze jobb a 20-as, de ha a hangminőség a fontos, akkor a 30-as.

(#14) zolikaDB

zolikaDB
veterán

A 30 ezer forintért 1 vagy 2 darabot ad az IKEA?
Másik kérdésem: ha 1 kerül 30-ba, akkor az TV mellett milyen, Úgy értem, hogy miképp lesz élvezetes a filmnézés, ha csak 1 oldalon van hangszóró?

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#15) Kalandor válasza zolikaDB (#14) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

30-ért egyet ad az IKEA.

Mono hang lesz egy darabbal, azért nem tragédia :) De szép hangja lesz.

(#16) Lalikiraly válasza zolikaDB (#14) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Készítsek videót? Nekem úgy van :D Imádom. 30 as van.

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#17) zolikaDB válasza Lalikiraly (#16) üzenetére

zolikaDB
veterán

Készíts :D

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#18) Lalikiraly válasza zolikaDB (#17) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

https://youtu.be/NGOVdejkT-I

(#19) zolikaDB válasza Lalikiraly (#18) üzenetére

zolikaDB
veterán

:R
Jonak tunik!

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#20) Lalikiraly válasza zolikaDB (#19) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Jah jó szar lett a videó. Kivágom a telefonom a picsába.

A hang nemnagyon jön így át rajta. Hidd el hangerőre untig elég, a minősége bőven hifi. Pedig ez az első gen. De nagyon filózok az új megvásárlásán, de megvárom hátha lesz akcióba valami.

Brutál mélyei vannak.

Még régen a szoba másik sarkában volt, és blútucson szólt rajta a telóról a zene, azt egy youtube videóra hogy átváltottam, mennyivel jobb már és akkor a géppel kapcsoltam össze és azóta a TV mellett teljesít szolgálatot.

[ Szerkesztve ]

(#21) AxBattler

AxBattler
félisten

Jó cuccnak tűnik, szívesen használnám, de 30-40k HUF között már azért egészen elfogadható hangfalpárokat lehet kapni... T&W Kürbis, Modecomm, Microlab, Edifier 2.0-ás palettája, stb.
Apróról nyilván megérte féláron, de újonnan 2x is meggondolnám.

[ Szerkesztve ]

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#22) Lalikiraly válasza AxBattler (#21) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Jogos amit mondassz, de az Eneby belül SONOS ami az említett márkáktól két szinttel fentebb van.
Persze ez ettől még egy szép dizájnos kékfog hangfal. Nem véletlen lépték meg a BT stereo módot...
Én azt bánom, hogy nem lettek a hangszórók nagyobbak. Majd valamikor bemegyek ájkiába, hogy meghallgassam mit tud.

(#23) AxBattler válasza Lalikiraly (#22) üzenetére

AxBattler
félisten

... az Eneby belül SONOS ami az említett márkáktól két szinttel fentebb van.
De ha ilyen laposdizájnos a doboz, akkor kb. kenhetem a hajamra.

Majd valamikor bemegyek ájkiába, hogy meghallgassam mit tud.
Na, az áruház közepén sokat fogsz hallani a részletekből... :D Menj nyitásra!

Egyébként nem akarok én nagyon negatívkodni, bejövősek az IKEA cuccok, csak itt nem érzem helyénvalónak az ár/érték arányt. Persze egy kövér leárazás, vagy aprós fogás mindent megváltoztathat.

"Vásárolj Durex terméket, és nyerd meg a legújabb Microsoft Xbox Series X 1TB játékkonzolt!" .................. .................................................................................................................. Cable management is for the weak!

(#24) Lalikiraly válasza AxBattler (#23) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Természetese igazat adok neked, mert jogos mindkét észrevételed.

Az árát tekintve, igen sok a 30 érte. Akkoriban én akciósan 22 ért kaptam meg mert úgy volt hogy IKEA kártyával csak 22... Annyit parádésan megért nekünk. Non-stop van használva szinte.

(#25) Avicularia válasza Kalandor (#15) üzenetére

Avicularia
addikt

Hazai pályán csak kb. 24700 ft átszámítva. [link]
Pedig általában itt drágább a legtöbb ikea termék mint otthon.

(#26) AxBattler válasza Lalikiraly (#24) üzenetére

AxBattler
félisten

Annyiért én is venném... majd karácsonyra. :B

(#27) Lalikiraly válasza AxBattler (#26) üzenetére

Lalikiraly
őstag
LOGOUT blog

Így-így... Tényleg páromnak megmondom :D :C

[ Szerkesztve ]

(#28) sagesz93

sagesz93
addikt

akkor a holland ikeában nézzétek meg augusztus 26-ig... :)) [link]

(#29) AxBattler válasza sagesz93 (#28) üzenetére

AxBattler
félisten

Nem rossz, sasolni fogom a magyar árakat, hátha begyűrűzik hozzánk is.

(#30) Kalandor válasza sagesz93 (#28) üzenetére

Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#31) sagesz93 válasza Kalandor (#30) üzenetére

sagesz93
addikt

meg a színkombinációk is változnak, nekem nagyon bejön a sötét kivitel amit itthon nem kapni.

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.