Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) letepem


letepem
aktív tag

Igaz nem vagyok egy hiperaktív tag, így sokat nem beszélgettünk, mégis megfogott ez a pár sor... megfogott, hogy az Ő bölcseleteit sem fogom már olvasni.

Köszönöm, hogy az életem része voltál, így távolból, így ismeretlenül! Nyugodj békében!

Reménykedem, hogy csak téves az információ!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#2) hszilard666


hszilard666
veterán

Legyen Neki könnyű a föld!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3) bkercso válasza hszilard666 (#2) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kedves fórumtag volt, önkritikával, humorral és jókedvvel. Biztosan nem téved el...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4) 7


7
addikt

:(

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:O :(

Live-Die-Respawn

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

😭

(#7) RandomName


RandomName
aktív tag

:( :O

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#8) hNp88


hNp88
aktív tag

ó a .............

előbb Eastman, most meg Vakegérke?... :(

felfoghatatlan :(

ps. most nézem, hogy nem 100% megerősített az infó. remélem köztünk van és ahogy mondani szokták, "akinek halálhírét keltik, sokáig fog élni" :) ... :(

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#9) totron válasza bkercso (#3) üzenetére


totron
addikt

Nagyon egyetértek. Az a klasszikus, jó célokkal megáldott embertárs volt, kiérződött, hogy letisztult, rendben van magával, nem küldött zavart a rendszerbe, ami ritka. :( Engem ilyenkor mindig érdekel, hogy hány évesen és főleg miben távozott el. Valahol irigylem.

(#10) mephi666 válasza totron (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos túl korán :( 70 éves volt... alig jutott neki pár békés nyugdíjasév... még 30 évet nyugodtan élhetett volna... guga, Eastman, Vakegérke... hiányoznak mind a fórumról... egyiküket sem ismertem közelebbről, de jó volt olvasni az írásaikat mindig és pár év leforgása alatt távoztak közülünk :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

:(

(#12) Luck Dragon

Szívemnek egyik legkedvesebb személye volt itt , egyszerűen nem tudom feldolgozni .
Torkomban a mérhetetlen gombóc es szememben a könny . :( 😭😢

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Gondoltam. Csak úgy nem hanyagolt volna minket. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sajnálom, nyugodjék békében. :((

(#15) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nagyon sajnálom! :(
Én az :L topikból ismertem, ott többen megfordultunk a korrektorok közül is.
Az biztos, hogy egy üde színfoltja volt a fórumnak! :) Csak, hogy pozitívan emlékezzünk.

Szerk.: direkt visszakerestem az :L topik elejét, még 2009-ből, zseniális. :D
Azóta 48000+-nál tart. :DDD

Vakegérke hsz.-einek jelentős része oda íródott, meg persze a VV-s topikok.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lenry


Lenry
félisten

őszintén sajnálom :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Met


Met
nagyúr

De ez már biztos? :(

Pár hete már nyomozok utána hogy elérhetőséget találjak hozzá.
Ráírtam pár emberre akikkel üzletelt hogy hátha tudnak hozzá telefonszámot.
De nem kaptam választ.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Nyugodjék békében!

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19) Samus


Samus
addikt

Nyugodjék békében. Még emlékszem, mikor blogolt róla, hogy Nyugdíjba vonult...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) moleculez


moleculez
veterán

😔😢 szavakat nem találok. A szó asszociációs játék topikban láttam a legtöbbször, bírtam a humorát.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"...egyre kevesebben vagyunk és egyre árvábbak a régiek közül. Mert most már Te is hiányzol."

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) mephi666 válasza Met (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos ezt a kört már megfutotta valaki :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Met válasza mephi666 (#22) üzenetére


Met
nagyúr

Sajnálom nagyon, kedveltem. :O
Írtam a gumigyári kollégájának is (csoffadalom) de ő is régen lépett be és nem is válaszolt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#24) 7


7
addikt

Most kaptam megerősítést, sajnos ez már nem csak feltételezés.

"Nagyon szépen köszönöm az érdeklődést. Sajnos mély fájdalommal tudatom, hogy Apukám 2022.03.10-én otthonában eltávozott egy fájdalommentes, testetlen világba. Elnézést, hogy nem jelentkeztem, sokat gondoltam a közösségre, amelynek aktív tagja volt."

Beszéltem a lányával telefonon is. A szertartás 2022. május 4-én 13:30-kor lesz a Fiumei úton. Ők szűk családi körben lesznek jelen, de nincs ellenükre, hogy innen is jelen legyenek azok, akik szeretnék leróni a kegyeletüket.

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon válasza 7 (#24) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) Met válasza 7 (#24) üzenetére


Met
nagyúr

Hiányozni fog. :(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#27) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Minden egyes alkalommal mérhetetlen szomorúság tölt el, amikor a fórum valamelyik oszlopos tagja távozik, most is így van. Nagyon sajnálom :( Ha létezik "odaát", akkor remélem, hogy újra együtt van a feleségével. Nyugodjon békében, hiányozni fog.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nyugodjon békében! Nagyon sokat lokál topikoztam vele. :O

(#29) KROK640


KROK640
veterán

Nem igazán beszélgettem vele sokat, de azért sajnálom :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#30) 30z.Samu válasza mephi666 (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nyugodjék Békében!

Sic Parvis Magna

(#31) hNp88 válasza 7 (#24) üzenetére


hNp88
aktív tag

:O

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#32) updog válasza 7 (#24) üzenetére


updog
senior tag

:(

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33) frem1790 válasza hNp88 (#31) üzenetére


frem1790
tag

A lelkem egy része ment el vele, soha nem fogok tudni többé úgy zenét hallgatni, hogy eszembe ne jutna. Az elmúlt három évben - néhány nap kihagyással mikor beteg - volt minden nap játszottunk.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Néha olvastam a hozzászólását, de direktben talán nem beszélgettünk.
Nyugodjon békében!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Urby66


Urby66
aktív tag

Sajnálom, nyugodjék békében!
...mostanában sok az ilyen hír. :(

(#36) Bird


Bird
addikt

Remélem pontosan így történt!

Nyugodj békében...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#37) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

részvétem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

részvétem, nyugodjon békében!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) thesound


thesound
őstag

Nyugodjon békében!

Nem akarom elhinni, csak nézek ki a fejemből...

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#40) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Basszus...Az idei év eddig a legrosszabb.Nyugodjon békében, Isten kísérje végig hosszú útján. Őszintén sajnálom, voltak jó írásai,hozzászólásai. 😢😢😢

[ Szerkesztve ]

(#41) Sonja


Sonja
veterán

Részvétem, nyugodjon békében!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#42) bkercso válasza totron (#9) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nyugdíjas volt, azt írta magáról.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43) Met válasza bkercso (#42) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, és augusztusban töltötte a 70-et.

Az hogy miben, már mindegy.
Azt írták otthon történt, remélem valami gyors és fájdalommentes volt. :U

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#44) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is tudtam, h beteg volt. Jó gépe volt, kevés embernek van 70 évesen Blu ray iró benne, nekem sincs. Szóval oda volt az it. cuccokért pont mint én. Internet haver volt na. Ilyenkor törlik a reg.et vagy megmarad? Támogatom, h maradjon meg ennyi jár neki.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) Met válasza pusszycat (#44) üzenetére


Met
nagyúr

Megmarad, miért törölnék?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#46) pusszycat válasza Met (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy értem ha valaki évekig nem lép be, lehet automatikusan törlésre kerül.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) 8th


8th
addikt

Szomorúan hallom. Nyugodjon békében. Részvétem a hozzátartozóinak és barátainak.

(#48) mephi666 válasza pusszycat (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

Integra profilja is megmaradt, ő pedig már több, mint 7 éve "távozott" :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49) pusszycat válasza mephi666 (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ok. Nem szeretném pl. ha más használná az avatarját, bár az elég egyedi volt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) Fred23


Fred23
nagyúr

Részvétem, és sajnálom!
Fura dolog ez, mert számomra nem volt különösebben érdekes tag, nem is nagyon jártunk közös topikokba, és mégis, mikor olvastam a hírt, megemlítettem még a feleségemnek is. Klubtag vesztés történt, ami sosem jó, így meg aztán pláne.

(#51) TillaT


TillaT
junior tag

Nem ismertem, ahogyan egyikőtöket sem.
A szomorú hírhez tett hozzászólásaitokat olvasva egy nagyon kedves, barátságos ember képét látom, aki ebben a közösségben is űrt hagyott maga után.
Legyen könnyű számára a föld! Nyugodjék békében!
Részvétem a Családjának és a barátainak.

(#52) Kolondrum válasza Fred23 (#50) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1

(#53) Silent77


Silent77
veterán

Nyugodj békében!
Részvétem a családnak! :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54) LamaCube válasza hNp88 (#8) üzenetére


LamaCube
addikt

Nyugodjon békében! :(

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#55) fatpingvin


fatpingvin
őstag

Nem nagyon (azaz inkább nagyon nem) volt átfedés az aktív topikjaink között, így nem volt szerencsém ismerni, de rendre szembe jött velem a fórumos aktivitása. Ismeretlenül is elszomorít a távozásának híre.

Legyen neki könnyű a föld.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#56) AxBattler


AxBattler
félisten

Nyugodjon békében! :(
Eastman és Vakegérke volt a két legpozitívabb ember a PH-n, akikkel valaha is diskuráltam.
Pont nekik kellett elmenniük...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#57) geprombolo


geprombolo
senior tag

Sokszor emlegette rég eltávozott feleségét, akinek azóta se töltötte be senki a megüresedett helyét mellette. Imádta őt. Biztos vagyok benne, hogy annyi külön eltöltött év után most csak beszélgetnek és ő csak mesél és mesél, mint ahogy itt is tette. Hiányozni fogsz Nagy Mesélő, Játszópajtás, Vakegérke!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#58) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nyugodjék békében és a hozzátartozóknak őszinte részvétem. Nem igazán jártunk közös topikokba, de néha olvastam a hozzászólásait, történeteit. Sajnálom hogy elment közülünk. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#59) Joci93


Joci93
senior tag

Nyugodj békében :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#60) VIPowER


VIPowER
senior tag

Bár én nem ismertem őt, de furcsa módon mégis fáj innen elveszíteni valakit.
Bár én nem hiszek a túlvilágban, de további jókat neki.

(#61) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Béke és nyugalom legyen reszortod eztán.
Köszönjük, hogy itt voltál!
Legyen jobb ott..!

...elmúlik...

(#62) Thusor


Thusor
őstag

Részvétem a családnak, őszintén sajnálom.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#63) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Nyugodjék békében :(

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64) tarmac


tarmac
csendes tag

:(

(#65) moonlight115


moonlight115
tag

10 éve kezdtünk játszani az :L topikban, Egérke hívott oda. Rengeteg vidám percet köszönhetek neki. Jó ember volt, mindig segített, ha tudott. Bárcsak olvashatná egy ezüstös felhőn ülve, láblógázva ezeket a hozzászólásokat! Lehet, azt gondolná: Ó, ti bolondok! Azt hiszitek, meghaltam, de nem! Akire ennyien emlékeznek jó szívvel, az még él. Egy ideig biztosan...

Ég veled Vakegérke! Szürkébb lett a világ a te "szürkeséged" nélkül.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#66) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ide is beírom, amit az :L-be.

Sajnos egy ideje nem nagyon tudtam másra gondolni, mint hogy Vakegérke távozott.
Próbáltam keresni a lakótelepen, de csak kb. a harmadáig jutottam. Mint kiderült, már hiába kerestem.
Fontos része volt a PH! közösségének, de egyértelműen az :L topic volt az igazi otthona. A sok játék és bolondozás közben mindig volt egy-egy jó szava hozzánk.
Pityu naplójának megírása után ő ösztönzött, hogy folytassam, mert látott benne fantáziát.
Több szereplőnek is köze van hozzá. Egyrészt Józsi a pék, róla kapta a nevét, hiszen nagyon szerette a friss kenyeret. Kenyérkét, ahogy ő mondta mindig.
Akit igazán róla mintáztam az viszont András bácsi az öreg asztalos. Az örök békéltető, aki bölcs tanácsaival minden problémát el tud simítani, de közben ott az a kis hamiskás csillogás a szemében és mindig kész viccelődni és nevetni.
Egy biztos, ha az utcán sétálva a fejemre esik egy kovácsfogó, akkor tudni fogom, hogy Egérke odafent éppen újrafőzi legendás pincepörköltjét!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#67) Undoroid


Undoroid
őstag

" Sajnos olyan kort élünk, hogy az Élet már többet vesz el, mint amennyit ad... " Remélem, hogy jól idéztem ezt az egyszerű mondatot egy régebbi filmből?!

A Logout egyik alappillére és meghatározó alakja volt! Sokszor futottam bele az írásaiba. Talán soha nem is beszéltem Vele, de egy őszinte, jó humorú ember érzetét keltette bennem. Nélküle biztosan kevesebb lesz már a Logout!

Béke poraira!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#68) cappa72 válasza hNp88 (#8) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem is ez volt az első gondolatom, és hátborzongásom van azóta is.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#69) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megdöbbenve olvasom, hogy távozott közülünk. Ismeretlenül is kedveltem őt.
Nyugodj békében!

(#70) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Régi tag volt, hiányozni fog.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#72) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nyugodjon békében.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#73) Winner_hun válasza pusszycat (#46) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#74) Mr.Csizmás válasza Winner_hun (#73) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

Újabb név a digitális Valhallában...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75) vadkörte


vadkörte
addikt

Néha olvastam a posztjait, bejegyzéseit. Üde színfoltja volt a csoportnak. Nyugodj békében Egér!

Üdv. V. Körte

(#76) finest


finest
őstag

Szomorú hír. R.I.P. :O

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#77) moonlight115 válasza finest (#76) üzenetére


moonlight115
tag

Szomorú bizony. El sem hiszem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#78) 7


7
addikt

Közérdekű:

Emlékeztető Vakegérke temetéséről mindazoknak, akik részt szeretnének/tudnak venni a szertartáson: 2022.05.04. 13:30 Budapest Fiumei úti sírkert.

Továbbá üzenet a lányától:
Szívből köszönöm mindenkinek az érdeklődést és aggódást Apum miatt. Nagyon kedves volt mindenkitől, hogy gondolt és gondol rá.

[ Szerkesztve ]

(#79) Luck Dragon válasza 7 (#78) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#80) Weeman1


Weeman1
veterán

Nagyon sajnálom.
Nyugodjon békében.

Xiaomi 11T Pro

(#81) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tisztelettel tovabbitom a csalad koszonetnyilvanitasat, hogy mennyien gondoltunk ra.

36-os szoroparcella, N47,4943878, E19,0937914

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82) Onlány válasza Mr.Csizmás (#81) üzenetére


Onlány
tag

Nyugodjon békében! Most már odafentről mondja, hogy "No nézzük.."

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#83) LamaCube válasza Mr.Csizmás (#81) üzenetére


LamaCube
addikt

Nyugodjon békében!
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#84) moonlight115 válasza Mr.Csizmás (#81) üzenetére


moonlight115
tag

Ez szép gesztus, hogy az :L is rajta van.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#86) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Nyugodjon békében.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#87) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Micsoda??! És ezt csak most látom?

Legyen könnyű a föld...

:(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#88) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Nyugodjon békében!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#89) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Isten nyugosztalja Vakegérkét!

Számtalan szórakoztató órát adtál nekem és sokunknak, posztjaid és topikjaid által.

 iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.