Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#362) Fred23 válasza South Velen (#317) üzenetére


Fred23
nagyúr

& DS39:
Az elemi tagban szerintem az lenne a jó, hogy sok jelentés ráhúzható, mégis nagyjából mindenkinek van egy egész jó elképzelése arról, mire utalhat.

bambano: Személyesen nem zavarna nagyon, ha maradna akár a mostani rendszer, de a javításra érettsége szerintem nyilvánvaló. Valami olyat kéne kis lezsóidővel elérni, ami sokkal jobb, és tulajdonképpen ez kivitelezhető szerintem. Nekem például tetszik végső rangként a legenda, szerintem más is elfogadhatóbbnak találná, ha rágondolna a 30k hozzászólás és 15 év együttes feltételére. Örülnék azért, ha kikapcsolható lenne a megjelenítése, de szerintem az se tragédia, ha ezzel a kérdéssel majd akkor foglalkoztatjuk az illetékeseket, ha már lesz 100 ember, akit érint a "hatalmas probléma". Én egészen biztosan nem leszek benne az első kétszázban, és sokan 50 év alatt se fogják össszehozni maguknak ezt a problémát!

Alper: Minden lehetne, írj egy olyat, ami tetszik, aztán bedobod a topikba szétcincálásra!

hcl: Silent Bob rang van valamelyik általam gyakrabban látogatott külföldi fórumon, de most meg nem mondom, melyiken!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.