Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

tetszik!!! :)
bővebben a garmin oldalán

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) joghurt


joghurt
addikt

Tesztet kérek!
Ha budapesti útviszonyok mellett olvashatók a rendszámok egy bringás felvételen, akkor elfogadható a képstabilizátora, különben csak vetítés.

A tej élet, erő, egészség.

(#3) Nippon


Nippon
őstag

Jónak tűnik, remélem majd a tesztek is igazolják! :)

(#4) blaca83


blaca83
őstag

Várom a tesztet..! :B :K :C

@Integra:
A "bemutató videója" egész jónak tűnik, de azt sajnos nem lehet tudni, hogy mennyi az utómunka az eredeti videóminőséghez képest. :P :N

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5) Integra válasza blaca83 (#4) üzenetére


Integra
titán

meglátjuk, viszont nagyon ígéretes, főleg, hogy első ilyen próbálkozás.
javításra meg bőven van hely a piacon, mert a gopro nagyon messze van a kíválótól.. csak nincsen még mindig jobb nála.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) tmscsaba


tmscsaba
tag

Itt egy éjszakai és egy nappali videó a Garmin Virb Elite kamerával, Budapest északi részén a Duna mellett a Római parton és a másik a Pilisben készült nappal :
Rómaiparton este
Szentendrétől-Sikáros-Hubertuskunyhó

A videóhoz érdemes teljes felbontásra állítani és teljes képernyőn nézni.

Meglepően szép éles a képe, viszont erős napsütésben hajlamos az égbolt a kifehéredésre ha kicsit lefelé áll a kamera. Amikor feljebb néz, akkor az égbolt látszik rendesen, de az út lesz kicsit sötét. Ez logikus lenne. Viszont szórtabb fényben minden szép. Az éjszakai fényérzékenysége az nem túl nagy, de azért ha van kicsi fény, akkor már lát jól. Viszont amikor én éppen még látok gyengén, pl. gyengébb holdfénynél a kamera már nem lát semmit

[ Szerkesztve ]

(#7) tmscsaba


tmscsaba
tag

A virbEdit videó szerkesztő program is egyre frissebb lesz, mindig javítanak rajta valamit.
Ez az amelyikkel a vágás mellett a szenzorok adatait is rá lehet tenni a videóra, ahová szeretnénk a nekünk tetsző kijelzési módban.

Közben rájöttem, a programban hol lehet beállítani a metrikus mértékegység kijelzését az amerikai helyett.

Itt van egy másik videó az új Hármashatár-hegyen épült kilátónál készült és onnan lefelé jövet a Duna partig vettem. Valakinek épp a szinteket akartam bemutatni, ezért tettem ki akkorában a szint görbét az egész képre.
[ Videó ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.