Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [k.:] Miért Sony?

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Én egyetértek ezzel, a Sony termékei jók, nem tökéletesek azok sem, de jók. Sajons a Sonyt is - mint ahogy a legtöbb multicéget - elérte a divatból fikázók célkeresztje, ami miatt már az érzi magát kellemetlenül, aki Sony terméket vett. Számtalan oka lehet miért fikázzák, elismerem az a "torta" alakú miniPC-je a Sonynak elég "komikus", és pofátlanul drága, holott pofás gép.

(#2) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A mi Sony tévénk 10 évig működött hibátlanul annak ellenére, hogy öcsém lerántotta az állványról kisorában. Pofára esett (mármint a tévé). A 80cm-es Thomson még csak 1 éve van meg, de már vibrál a képe és gyakran belilul (pont most járt le a garija).

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3) Akos96


Akos96
senior tag

Nekem a Sony a kedvenc márkám. Drága termékeik vannak, oké. De működnek 1-2 év után is, nagyon jó minőségüek. A notebookjaik nagyon királyak (árban is :U ) :)
Tévékről annyit hogy mamáméknál 30 éve Grundig van és még mindig él. Persze nem csak műsort sugároz, de 5 méterről nézhető. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Én pont nem értek egyet vele. Szerintem eléggé túlárazottak úgy már a márkából kifolyólag.
Egy Samsung meg egy Sony TV között minőségre nemsok különbség van, árban meg azért a Sony odaver elég rendesen. Az időtállóság még kérdés, abban már nem lennék ilyen biztos.

(#5) joey04 válasza Dany007 (#4) üzenetére


joey04
titán

Veled értek egyet. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) _Voyage_ válasza Dany007 (#4) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Egy Samsung meg egy Sony TV között minőségre nemsok különbség van

Pláne, hogy a samu olcsóbb, és jobb. :)
Egyébként úúútálom a samsungot, sonyt annál jobban szeretem, egyébként meg pont 1 hete romlott el a kb 10 éves Sony (akkori legdrágább, csúcskategóriás) VHS lejátszónk. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A Sony kissé sznob márka. És természetesen túlárazott. Én csak Sony-t veszek ha tudok, ettől függetlenül, vagy pont emiatt. A Sony az Sony :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) Depression válasza joey04 (#5) üzenetére


Depression
veterán

Én meg nem. :)))

Ha a minőséget figyelmen kívűl is hagyjuk, akkor sem bírom elviselni a samu gondolkodásmódját. Ezek nem paraméterezhető, sokkal inkább érzékszervekre ható dolgok.
Haver most vett egy samu tv-t, ledes istenharagját, és teljesen elégedett vele. Szép a képe, meg mindent tud, erre két csatorna közti vãltásnál 2-3 másodperces fekete kép fogad. Mondom mi van? Őt nem zavarja, én meg szeretek zapp-elni, meg is bolondulnék tőle.
Az én samu TV-mben (140k-es crt) pedig borzasztóan van megoldva a kétszámjegyű csatornák váltása, és szellemképes.
Apró, de kegyetlenül idegesítő dolgok ezek, ami miatt meggyűlöltem ezt a márkát.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) k. válasza hoffman_ (#7) üzenetére


k.
őstag

Detto. Drága, drága, de akkor is eddig sosem csalódtam bennük, akkor pedig kötöm az ebet a karóhoz, és azt veszem :)

(#10) k. válasza Depression (#8) üzenetére


k.
őstag

Ez is az ár miatt van. Mert ugye, valamiből meg kell oldani, hogy olcsobb legyen. Igy pedig valamin spórolnak. A sony drágább-persze biztos a név miatt is-, de ilyenekre mindig oda figyelnek.
Az én Samsung LCD tv-m pl, ha elmegy az áram csak fél nap alatt éleszthető újra nagy keservesen. Aszongyák az összesnek ilyen a tápja...

(#11) moha21 válasza k. (#9) üzenetére


moha21
addikt

Jaja walkman, videó, digit kamera, erősítő sony, mind működik tökéletesen mai napig. És nem is akárhogyan. :K

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) k. válasza moha21 (#11) üzenetére


k.
őstag

Nálunk van ilyen, hogy bravia, blu-ray lejátszó, ps2, 2 ps2(vékony, vastag) gps(mondjuk, most csesztem el a szoftverjét, de egyébként hibátlan:D), meg fülesek tömkelege, és még órákig sorolhatnám. Mindegyik szép, hibátlanul működik, és a maga kategóriájában egy jóminőségű termék. Egyik sem volt olcsó, ha vadászok, biztos más márkában olcsobbért megtalálom azta szintet, de igy egyszerübb, hogy azt megveszem, és tudom mire számíthatok.

(#13) xlife11


xlife11
senior tag

Ennél már csak az Apple jobb minőségben :)

;]

(#14) EczkE válasza xlife11 (#13) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#15) xlife11 válasza EczkE (#14) üzenetére


xlife11
senior tag

Ezek szerint te is az vagy.

(#16) EczkE válasza xlife11 (#15) üzenetére


EczkE
addikt

Te uppoltad.

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Véleményem szerint a 80s 90s években hódított igazán a Sony ... 2000 után is az abszolút minőséget kaptuk csak az árak már lóugrásban szaladgáltak fel ... és bizony nekik is voltak kudarcos silány minőségű termékeik (mint minden más márkának)

A 90s években és bizony ''Sony ßuzi'' voltam ... (akkor csak szál csiszolt alumínium és fa volt az alapanyag) meg persze műanyag (de abból is a legjobb)

Szüleimnél van egy TV amit 92.be vettek és szerelőt még nem látott ... :))

Nem vagyok egyik márka istenítője se , szerintem mindenhol van (jó és rossz)

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#18) k. válasza xlife11 (#13) üzenetére


k.
őstag

Na, kinek szóltam be, és melyik véleményem nem jött be, hogy megnézted az "adatlapom"?
;]

(#19) xlife11 válasza k. (#18) üzenetére


xlife11
senior tag

Szimpla trololo, ne szívd mellre. :C

(#20) #27483136


#27483136
törölt tag

2 féle minőség létezik.
A gyártás minősége és a termék által produkált minőség.
A gyártás minőségében a Sony a csúcson van. (Megbízható, stb.)
A termék minőségében pedig ugyanúgy szór, mint a többi gyártó.
Audió cuccot például soha nem vennék a Sony-tól.
Videó cuccoknál nem zárom ki a Sony-t, de sok más versenytársa van, azokat sem.

Általában azt mondom: aki nem ért hozzá, nem akar melléfogni, illetve nem akar teszteket bogarászni, az vegyen Sony-t. Nem fog csalódni.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [k.:] Miért Sony?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.