Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Irtó bóvlin néz ki, rettenetes ez a lapraszerelt dizájn, következő az lesz, hogy a pőre nyákra forrasztott kapcsolókkal adják, a gombok pedig a kapcsolók tetején egy-egy sík lapocska lesz?

(#2) StevieWonder


StevieWonder
tag

LIGHTNING :D

(#3) dqdb


dqdb
nagyúr

"Ahhoz képest, hogy a Cherry Viola kapcsolókat az MX-eknél olcsóbban árulja a Corsair, a K60 RGB Pro nem lett egy olcsó mulatság: 130 eurós (nagyjából 48 000 forintos) ára egyáltalán nem számít olcsónak."

CES 2020: a gumidóméval vetekedhet az új Cherry kapcsoló ára
Végülis azt nem mondták, hogy melyik túlárazott gamer gumidómhoz képest értik ezt :U

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#4) snake1977


snake1977
őstag

130 ójróért azért már akad néhány alternatíva a megszokott cherry kapcsolókkal is, biztosan meglesz a piaca de ahogy már előttem is írták ez nagyon távól van egy jobb gumidómos "gémer" billentyűzet árához képest, megkockáztatom hogy kettőhöz képest is drágább. :DDD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#5) gabber01


gabber01
addikt

1GB tárhely kell egy billentyűzet szoftverének??? A proci terhelésről nem is beszélve...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6) Csandi válasza gabber01 (#5) üzenetére


Csandi
őstag

Minden mást is kezel ami Corsair. RAM, ventik, AIO, más perifériák, led szalagok.

(#7) Pug válasza Fr3eWar (#1) üzenetére


Pug
veterán

Egyetertek, szerintem perpill kinezetben eddig ez a bovli csucsa.... borzalmas...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

Harmadannyit (na jó, mostani elszállt árfolyamot nézve akár a felét is) talán még érne is, ha nem kellene ekkora bloatware a marketingesek által manapság elvárt karácsonyfaizzó gyűjtemény programozásához.

Ennek normális esetben az Ornata árszintjét sem szabadna elérnie.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) nyunyu válasza gabber01 (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Mínusztech Options kb. 12+335MB feltelepítve, 47MB RAMot használ.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) zetor2000 válasza gabber01 (#5) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kell a hely a keylogger puffernek :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11) aginor válasza dqdb (#3) üzenetére


aginor
addikt

A cikk elején még azt hittem, hogy 20k körüli ára lesz, de ennyiért már van "hagyományos" bill is szép számmal. Akkor inkább olyat vennék ha el akarnék tapsolni 50+k-t egy billenytűzetre. :C Sajnos ez ebben a formában számomra nem tűnik jó ajánlatnak, de persze ettől még tévedhetek. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) niof


niof
addikt

Alapvetően elég ocsmány. Még ha lenne ISO kiosztású TKL belőle, mondjuk max. 20k-ért, akkor egy belépő konfig mellé talán. De így... Ehhh...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#13) GreatL


GreatL
őstag

Szoftver nélkül is simán működik gondolom... egyszer beállítod, uninstall. Én még értelmes szoftvert nem láttam hardvergyártótól, ASUS, MSI, Razer, Gigabyte...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) Shin Chen


Shin Chen
tag

Mióta német kiosztású laptopom van tanultam meg igazán értékelni, ha ki tudom 'írni' (Alt+161 = í....) az összes betűt a magyar abc-ből...
Második blikkre a dizájn se tetszik, vannak olcsóbb és szebb mechanikus alternatívák. :U

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#15) McDuglas válasza Shin Chen (#14) üzenetére


McDuglas
aktív tag

A német az ISO kiosztás általában = kétsoros enter, í-nek megfelelő gomb. Ha OS-ben magyarra állítod, az í helyén lévő gomb (y/z és bal shift között) í-t kellene adjon. Ha viszont nincs olyan gombod, mert nem "rendes" német kiosztásod van;
AltGr + i = Í
AltGr + j = í

[ Szerkesztve ]

(#16) siposz válasza GreatL (#13) üzenetére


siposz
aktív tag

A logiteché szerintem használható és azt engedem is futni.

Illetve egy Cooler Master billentyűzethez van még szoftverem, egyszer beállítottam róla 2 darab színprofilt, utána nem kell futnia, csak ha valamit állítani akarsz.

(#17) Shin Chen válasza McDuglas (#15) üzenetére


Shin Chen
tag

Lehet tényleg nem 'rendes' német kiosztás.
Köszi a bill kombinációkat!

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#18) nyunyu válasza Shin Chen (#17) üzenetére


nyunyu
félisten

Rendes német kiosztáson rövid bal Shift+kacsacsőr gomb van, azon kéznél lenne az Í.

(Más kérdés, hogy mivel a magyar kiosztás megtanulásakor ANSI US Ergo4000-em volt itthon, így nekem is az AltGr-I/J vésődött be, azóta sem használom az ISO billzetek +1 gombját.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) troviko


troviko
senior tag

Ki kéne már dobni azt a vezetéket a kukába. Haló, 2020 vége van. Slipstream, meg minden.

https://www.oldtech.hu/

(#20) nyunyu válasza troviko (#19) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt a technológiát gondolom a 100k-s kütyüiknek tartják fent, nehogy már ilyen snassz cuccba berakják.

(Kb. mint a mínusztech, ami minden <20k-s drótnélküli szettjéből kispórolja a junifájingot, ami kb. 3-4$-ral emelné a billzet+egér bekerülési költségét. :W)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) nyunyu


nyunyu
félisten

Corsair K60 RGB Pro részeg unboxing

Vajon letaszítja a Viola az MYt Thomas legszarabb mechanikus kapcsoló listájáról?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23) noss válasza nyunyu (#22) üzenetére


noss
csendes tag

méghogy részeg... :(

csak egy kis lájtos bélízszerűséggel próbálja feldobni a marketinghablatytól sűllyedő hangulatát.
ízlelgesd csak a szót: iCue
ettől még egy absztinens is megszomjazik.. :))

kb egy héten belül megmondja a tutit a mester

noss

(#24) nyunyu válasza noss (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, eléggé érződött rajta, hogy szponzorált videó, nem akarta lehúzni a vérbe, ahogy szokta. :(

Közben felvillant tecsőn nekem ajánlottak között valami K60 vs Ornata 2 összehasonlítás, de még nem volt erőm megnézni, mivel nem hinném, hogy bármelyike reálisan ér annyit, amennyit kérnek érte.
Kb. 50$-os kategóriában királyok lennének, de 100$-ért???
Annyiért már rendes mechát is lehet kapni, nem csak ilyen félmechanikus gumidómpótlékokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.