Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) #86564352 válasza Szakiii (#33) üzenetére


#86564352
törölt tag

Amerikában gyerekeknek, fiataloknak az imessage és instagram, snapchat (androidos nem olyan jó) is húzóerő. Nem úgy van a chat mint Európában, hogy Whatsapp, FB Messenger, Viber mindenféle. Chat imessage vagy sms, és szinte kinézik groupchatből ha a szövegbuborék sms zöld imessage kék helyett, fotó mms megy át rosszabb minőségben egyéb hülyeségek. Hülyeség ez a kinézés, de sok helyen olvastam amerikaiaktól. Nagyon valószínű USA-ban bármelyik osztályban a gyerekek többsége iPhone használó.

73 millió Fortnite játékos csak iOS-en játszott és más platformon nem. Nem valószínű ők tömegével hagynák el emiatt az iPhone-t, aki teheti és Fortnite függő inkább szerez második telefont vagy számítógépen, konzolon szerintem, ez csak tipp, kétlem 73 milliónak akár csak a tizede emiatt teljesen dobná az iKészülékét. Amúgy írják a GeForce Now keretében web appként Safariban akár visszatérhet majd a Fortnite is.
Rokonságban én nem tudok közvéleménykutatást csinálni, amíg volt addig se érdekelt senkit, mert ezek a kölykök Call of Duty mániások. :D

Mindezzel együtt, szerintem az Epic bekalkulálta a mobilos veszteséget, mert ha nyernének bíróságon a Google és az Apple ellen (nem fognak szerintem), akkor azzal a precedenssel mehetnének a többi platform ellen is???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.