Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nerazim


Nerazim
őstag

A képeket látva nekem a Far Cry ugrott be, ha hozza azt a hangulatot akkor bejövős lesz nálam.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#2) woker válasza Nerazim (#1) üzenetére


woker
aktív tag

Sajnos azzal a géppel ami az aláírásodban van ne is reméld, hogy játszani tudsz vele. Az optimalizáltsága az botrányos. Egy i5-3570+7870XT+16GB RAM kombóval maximum 15-30 percig tudtam játszani akadás mentesen (grafikai beállításoktól függően 1680*1050-es felbontásban). Nem véletlenül húzták le rengetegen Steamen is az értékelésnél.

(#3) Nerazim válasza woker (#2) üzenetére


Nerazim
őstag

Kár érte :(

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#4) troll4


troll4
tag

Sajnos tényleg elég unalmas,többet vártam tőle. :W

06705551911

(#5) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Szokásosan hype.. 2-be is az volt a baj, hogy viszonylag hamar bele lehetett unni..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) djculture


djculture
félisten

79 az százalék lenne? Mert én 20-at adnék rá, egy gagyi felejthető game.

(#7) David75


David75
őstag

Arra lennék kiváncsi, hogy aki játszott a Far cry 4-el az ahhoz képest milyennek tartja, mondjuk nekem ott sokat dobott ez a tibeti környezet. Ha valaki játsza ezt gtx970-el, hogy fut 1080p max beállítással? Xbox joystick támogatás rendben van?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) Jeanne d'Arc

Ez nem lett valami nagy szám.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A második részben a fő sztori volt gyenge és a mellékküldetésekkel sokat el lehetett lenni, itt pont fordítva: teljesen jó volt a sztori, de nagyon rövid, viszont azon kívül gyakorlatilag semmit nem lehet csinálni a játékban. Gyengék a versenyek, a bázisok lerombolását 2 után megunod, semmi nincs benne. Gyorsan el is adtam.

[ Szerkesztve ]

(#10) Aron1988


Aron1988
tag

A fő baj ezzel a játékkal az, ha az első 40 percet láttad, mindent láttál. Oké, hogy tizen huszon óra kitakarítani az egész pályát, de a küldetések, játékmenet, ellenségek 95%-a ugyanaz.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#11) djculture


djculture
félisten

mad max mellett nem sok erőforrást fordítottak erre a játékra..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.