Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Champipi


Champipi
senior tag

Ű :)

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég érdekesen néz ki. :D

(#3) mark75


mark75
senior tag

Nano................

(#4) macikos


macikos
addikt

Remélem hasonló lesz a normál iPhone is, mármint hogy csak kijelző lesz az egész. Így "elférne" rajta egy 5"-os panel is.

(#5) klambi


klambi
addikt

én arra számítottam, hogy a hossza marad, széltében lesz majd "nano"!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6) Atlantis


Atlantis
veterán

110x50-es méretbe férjen bele és lehessen függetlenül venni. Ennyi nekem elég is lenne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) David75


David75
őstag

hát nem látom értelmét annyira az iphone nano-nak ha tudásban nem nyujt többet mint az iphone 3g.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez szörnyű! :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) Jadro válasza David75 (#7) üzenetére


Jadro
veterán

Meglenne ennek is a helye. Van akinek nem kell a 3G teljes tudása, ellenben szeretné olcsóbban megvenni. Meglátjuk mennyibe fog fájni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10) rOwLeY válasza GALARDO (#8) üzenetére


rOwLeY
őstag

Ha tudja min. ugyanaz mint a 3G és tényleg annyival kisebb lesz, akkor akár vevő is leszek rá!

(#11) Depression


Depression
veterán

Hihetetlennek tartom, hogy egy ilyen ízléstelen cuccot dobna piacra.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Typhoon47 válasza Depression (#11) üzenetére


Typhoon47
őstag

én is szintén így gondolom.
annyira felesleges és nem odaillő típus lenne ez.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13) Davey7


Davey7
senior tag

a telefonálás szükséges hangszóró,meg hol lenne rajta? aki csinálta ezt az illusztrációt,eléggé elvetemült lehetett...ez nem nevezhető szép telónak..

[ Szerkesztve ]

(#14) opera11


opera11
tag

Na jó, de ha a nano tartalmaz mindent, amit a mostani 3d, akkor ez most miért lesz nano? Akkor a mostani 3G-t kellene tudásban feljebb nyomni, úgy lenne értelme...

Vicces aláírás helye

(#15) bendzso válasza opera11 (#14) üzenetére


bendzso
senior tag

Lehet, hogy feljebb nyomja, csak még nem tudunk róla, hiszen az apple eléggé tud titkot tartani. ;)
Aki meg azt mondja, hogy szörnyen néz ki: oda van írva, hogy a kép csak illusztráció. Szerencsére. :DDD

(#16) rOwLeY válasza Depression (#11) üzenetére


rOwLeY
őstag

én most nem értem, miért írtok ilyenekt, mikor még fogalmatok sincs, hogy fog kinézni!Oda van írva, hogy csak illusztráció, ez a kép egy összenyomott 3G

[ Szerkesztve ]

(#17) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Sztem meg nagyon is van értelme ennek telónak!Biztos sokan vannak, akiket pl pont a mérete riaszt el a 3G-től, azoknak lesz ez jó alternatíva!

(#18) bendzso válasza rOwLeY (#17) üzenetére


bendzso
senior tag

Nameg van akit az ára.:D

(#19) fricz19


fricz19
őstag

jó gondolat a teljes képernyő, de ha sikerült ennyire össze zsúfolni
akkor már a 3G kéne fejleszteni és azt piacra dobni.
jobb kamera, gps.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20)



aktív tag

kiváncsi vagyok hogy csak "pletyka" vagy télleg lesz iPhone Nano vagy akárhogyis hívják.
akkor lenne jó ha tényleg a kamerát(+videofelvétel) javítának meg legalább 1 működő Bluetooth-ot beleraknának.

a kinézete miatt meg nem aggódnék mivel amiket az Apple kidobott eddig azok gyönyörűek és .. minden :K

Már 16 éve itt :)

(#21) icecave válasza (#20) üzenetére


icecave
nagyúr

Gyönyörűek, jók, királyak valóban. Sajnos, az Apple dolgai miatt lesz meglőve ez is. Úgy értem, hogy ha akarsz garanciát, nem piszkálod, de akkor a tudás felét nem használhatod ki, mint amire képes. Ha jailbreakeled (mert ezt is lehet majd), akkor meg lemondasz a garanciáról, ami addig király is, amíg nem lesz baja, utána egyből jól jönne.
Sajnos emiatt váltottam én is más telefonra. Pedig nagyon jó volt, szerettem, de sajnos jailbreak-no garancia. Ja, és beépített akku :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.