Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Torry


Torry
addikt

És akinek meghalt a konzolja?
Vagy csak rémhír volt, hogy brickelte az eszközöket?

(#2) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

"A Sony elnézést kér minden érintett PlayStation 3 felhasználótól, valamint szeretné megköszönni a megértésüket és türelmüket." valamint könyörögnek nekik, hogy ne váltsanak Xboxra! :DDD

Torry: igen, engem is érdekelne, hogy mi a helyzet. feltűnően nagy a csend...

(#3) anulu válasza Torry (#1) üzenetére


anulu
félisten

külföldi fórumokon azt írták, hogy a customer support nem is reagált a felvetésre, valamint a forumos thread-et instantban zárták.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Poetro


Poetro
csendes tag

Miért lett megtükrözve a cikkben levő kép?

(#5) anulu válasza Poetro (#4) üzenetére


anulu
félisten

hehe, tényleg :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) bitblueduck válasza anulu (#3) üzenetére


bitblueduck
senior tag

A sony (nagyon) csendben uj konzolt adott ki: Playstation Brick. ;]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7) Vistaboy válasza Poetro (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocsi, az én hibám. Át kellett szerkesztenem a mérete miatt a képet és elfelejtettem visszafordítani... :B :DDD Javítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) Siera válasza bitblueduck (#6) üzenetére


Siera
senior tag

:DD

(#9) fugu


fugu
tag

Milyen érdekes, ezeknél a híreknél nincs akkora fröcsögés mint amiknél az ms-t lehet fikázni... :U
Mondjuk érthető. Ha meghalna a konzolom én is örülnék ilyen segítőkész supportnak. Nem válaszolnak semmit a topicokat pedig instant törlik....
Hajrá sony! Drukkolok nekik.

(#10) MortalVenoM válasza fugu (#9) üzenetére


MortalVenoM
tag

és érdekes módon mémekkel sincs tele az internet. ezzel a topic-törölgetéssel adták hozzá a +1%-ot a 99%-hez, hogy nem veszek playstationt.

(#11) fugu válasza MortalVenoM (#10) üzenetére


fugu
tag

DEDEDEDE a használt játékok!!!!!!!négy!!

(#12) anulu válasza MortalVenoM (#10) üzenetére


anulu
félisten

szokásos módon kezelik az esetet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) v!ct0y válasza fugu (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

Viszont a boxosok jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#14) boost válasza Torry (#1) üzenetére


boost
addikt

Nem volt brick, csak az amcsi gémer oldal kezdett brickelni. A joystiq. Mellesleg pont nem voltam otthon, szerda reggel 6kor, mikor olvastam Twitteren, hogy ne frissítsed, mert gáz van. Nekem meg 8kor autoupdate, de nem emlékeztem, hogy be van-e állítva az automata frissítés :D

Semmit nem tudtam csinálni, csak másnap, mikor hazamentem, kipróbálni, de nem lett gáz. :)

(#15) Bomc


Bomc
aktív tag

És azért mikor kérnek elnézést, hogy a játékok nem mennek 1080p-be de még 720-ba se...? :(((

(#16) doktordrog válasza fugu (#9) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Jó lenne egy olyan gomb ezeknél a konzolos topicoknál, hogy XBOX-os fanok kommentjeinek elrejtése...

(#17) fugu válasza v!ct0y (#13) üzenetére


fugu
tag

Kár, hogy nincs xboxom...
#16: mi a baj? Ha a ti szarotok hibáiról van szó az fáj? Arról nem szabad beszélni?
Színvonal...

(#18) v!ct0y válasza fugu (#17) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ki beszélt rólad ?
KIcsit azért viszább kéne venni..Lehet nálatok otthon így megy de itt nem igazán

[ Szerkesztve ]

(#19) danikollar


danikollar
őstag

Én két kapura játszom, így mindkettőt "szeretem"! :))

(#20) MasterMark válasza doktordrog (#16) üzenetére


MasterMark
titán

XBOX fan ≠ PS hater.

Switch Tax

(#21) Tikakukac válasza fugu (#9) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerencsére jöttél és megmentetted a topikot attól, hogy fröcsögés mentes legyen, szerintem kitüntetés is járna minimum érte. Csak így tovább :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Novemberben vettem a slimet, akkor frissített fw-t, azóta nem engedtem.
Ha a a frissített frissítést ráengedem majd akkor csak a legutolsót szedi le vagy a hibásat előbb , :F aztán a javítottat?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23) MasterMark válasza fornettisuti (#22) üzenetére


MasterMark
titán

A hibásat már levették valószínűleg.

Switch Tax

(#24) Béééla válasza v!ct0y (#18) üzenetére


Béééla
őstag

Közvetlen eggyel előtte lett beszólva neki direktben. De ne zavartasson :)

Most legalább valami kártérítést adhatnának (nem tudom hogy van, milyen online boltjuk van) szegény júzereknek.
Elképzelem, ahogy Pistike felfrissíti a gépet, majd összeomlik a rendszer, és ott lesz a tégla a nappaliban, ő meg szalad a MédiaMarhába gariztatni.

Bélabá

(#25) Torry válasza Béééla (#24) üzenetére


Torry
addikt

Ha van még rá gari ugye..

(#26) Ghard


Ghard
őstag

Egyébként valami új superslim modelleket is bejelentettek, kevesebb fogyasztás meg jobb hűtéssel, gondolom kisebb csíkszélességre váltanak.
Az hogy tönkretette a gépeket a frissítés elég nehéz elképzelni. Egyébként ha tényleg nem kapcsolnak be, akkor recovery módba beindítják szépen, aztán feltelepítik újra, vagy majd a szerdait teszik fel.
Akik meg idejönnek fröcsögni látatlanban, azok a legnagyobb b@rmok, az összes konzol egy darab szar, mit kell fanboykodni meg haterkedni egyik vagy másik mellett? Menjetek inkább dolgozni ti szerencsétlenek.

(#27) fugu válasza Ghard (#26) üzenetére


fugu
tag

A hírek szerint nem jutsz el a recoveryig.

(#28) Bomc


Bomc
aktív tag

Nekem még a legelső (azt hiszem) ősdarab példány van meg 40 gigás vinyóval, 2008-ba vettem, azt se tudom milyen fw van rajta :DDD de nem is érdekel

(#29) Ghard válasza fugu (#27) üzenetére


Ghard
őstag

Hát nem tudom. Feltenném a frissítést de már nem elérhető.
Egy videókártya drivere még oké, hogy kismillió féle pc konfigon bekavar, de hogy egy célhardveren mit lehet elrontani, ahol 3 típus van, de azok is ugyan azokon az alapon nyugszanak...

(#30) Ghard válasza fugu (#27) üzenetére


Ghard
őstag

Beleolvastam a hivatalos forumba, voltak akik újrarakták pendriveról a frissítést vagy vinyót cseréltek és újra jó lett a gépük.

(#31) MasterMark válasza Ghard (#29) üzenetére


MasterMark
titán

Állítólag a nem gyári 500 GB-nál nagyobb HDD-s gépeknél lett rossz.

Switch Tax

(#32) leslieke


leslieke
Jómunkásember

1-2 napon ennek a telepítésével is várok. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) leslieke válasza Balu12 (#33) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35) FlashLed válasza leslieke (#34) üzenetére


FlashLed
senior tag

Akkor ha most viszem fel netre,már okés FW-t fog feldobni amivel nincs gond ugye?

The Mechanic

(#36) leslieke válasza FlashLed (#35) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, mivel a hibás fw-t visszavonták, helyette majd a javított jön.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37) FlashLed válasza leslieke (#36) üzenetére


FlashLed
senior tag

Akkor jó.Tényleg valakinek is brickelte a gépét itt Magyarországon?

The Mechanic

(#39) Bomc


Bomc
aktív tag

Remélem néhány ember kib*sztak a Sonytól emiatt...

[ Szerkesztve ]

(#40) haxiboy


haxiboy
veterán

http://www.youtube.com/watch?v=EPop3hlEYz8

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#41) FlashLed válasza haxiboy (#40) üzenetére


FlashLed
senior tag

Jópofa videó :D Valahogy ez a jelenlegi sötét jövő ábrázolódik az én szemem előtt is.A Sony a PS4-el remélem a PS2 sikereit is felülmúlja.

The Mechanic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.