Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Akkor hallgattass egy kis Rammsteint a tanároddal, biztos bővülni fog a szókincse. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ez is jó nóta :) még bő 10éve felhoztam az akkori némettanáromnak (emelt nyelvi osztályba jártam: 4éven át heti 5német és 3angol) és onnantól el is nevezett jégermájszter-esnek... mellesleg egyik kedvenc italom :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Psychonaut


Psychonaut
addikt

TV-t németországban nem nagyon használják, valóban inkább Fernseher. Supergutot életemben nem hallottam, wunderschönt viszont baromság, hogy nem használják. :U

(#4) JuliusCaesar válasza mephi666 (#2) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Azt hittem ez evidens, mint német dal... Hülyének nézel? :U

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#5) mephi666 válasza JuliusCaesar (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

jóvanna... csak a rammstein meg a "dokik" mellé elférnek ők is ls nem lettek említve ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Thunderzolee

Ja és rammstein és ärzte számokat kell hallgatni, mert azokban sok szó van..

Ezen felröhögtem! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) JuliusCaesar válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Mert?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

A TV-t inkább a műsorokra használják, nem szeretik keverni.
a német-tanár pedig különös faj :D

[ Szerkesztve ]

(#9) JuliusCaesar válasza Gergő_ (#8) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ne bántsd, én szeretem. Sztem jó fej. Jó, néha nem szeretjük egymsát, de úgy zusammen supergut órákat tart!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) malwy


malwy
senior tag

Nekem ez jutott eszembe:

nagyban
Jobbnál jobb szavak tanulgatása :DDD

Szerk: Mekkorára kell kicsinyíteni a képeket? Mármint mekkora fér el a hszben pont szélességre? Ja és fórumon nem lehet valamelyik utasítással meghatározni, hogy nagyobb képet automatán vágja bizonyos méretbe?

Szerk2: Na az 500-as egész jó lett kábé.

[ Szerkesztve ]

(#11) Thunderzolee válasza JuliusCaesar (#7) üzenetére

Hát nem a tanár javasolta?

Számomra ez a poén. Egy német tanár, aki zenehallgatást javasol a diákjainak, ráadásul még azt is tudja, mi az a Rammstein. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) JuliusCaesar válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Nem, ezt a tesóm javasolta. De órán mihelyst németül énekelek feleléssel fenyegetőzik :D

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#13) puttputt válasza JuliusCaesar (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Véletlen hallottam egy MTV-s Rammstein fellépés időpontját, miközben keresgéltem a csatornák közt. Az MTV-n pénteken, 23h körül lesz... Ajánlhatod. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) JuliusCaesar válasza puttputt (#13) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Átadom, köfi :R

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.