Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Mennyibe fáj? :D

when the sun shines, we'll shine together

(#2) tibi666


tibi666
senior tag

ugye tudod, hogy a sítábor kisebb részben szól a síelésről, mint az esti óriási bulikról és piálásról?

(#3) JuliusCaesar válasza tibi666 (#2) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Hát én nem azért megyek, és tudod mi a véleményem erről. De persze, a társaság is fontos, de nekem nem a piálás ott a cél. Tudom, mondták már hogy konzervatív vagyok, de én is így gondolom magamról.

mexicanraven: nem olcsó, €230 + busz pénz + felszerelés (bár a ruhákat már tavayl megvettük, idén csak a felszerelést kell bérelni) + költőpénz. De ennyi elmegy egy nyári nyaralásra is, és inkább erre költöm, mint mondjuk egy VGA-ra vagy procira.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#4) tibi666 válasza JuliusCaesar (#3) üzenetére


tibi666
senior tag

tudom, azért szóltam. :)

de azért egy jó forralt bor belefér a pálya mellett, nem? mmmm, milyen finom is az, mikor már teljesen átfagytál, és remegnek a lábaid a fáradtságtól. :)

idén mi is ausztriába megyünk. meg néhány hétvégén szlovákiába. már nagyon várom. mondjuk nem vagyok jó síelő, félek is, én csak kék pályákon járok, de a környezet, meg a hangulat mindenért kárpótol.

(#5) JuliusCaesar válasza tibi666 (#4) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Én tavaly mentem először. De 4ik nap már piroson mentem. :)

Österreich melyik részére mentek és mikor?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#6) tibi666 válasza JuliusCaesar (#5) üzenetére


tibi666
senior tag

december közepén, szerdától vasárnapig, ha minden igaz, de pontos időpontot még nem tudok. hogy hova, azt nem tudom még. a csapat nagy síelői már biztos tudják. én elsősorban a hangulata miatt megyek, mondom, nem vagyok egy profi síelő. :)

két nappal előtte szóljanak, hogy az autót rendbe tudjam tenni egy nagy hegyi túrára, és ennyi. :)

(#7) JuliusCaesar válasza tibi666 (#6) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Jó szórakozást, élvezd, én is azt teszem (fogom tenni)! :R

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#8) csimav


csimav
senior tag

Nálunk az iskolában hirdettek sítábort. Finnországba.
4-5 napos lett volna és baromi drága. 110e Ft körül...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#9) Psychonaut válasza tibi666 (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

Bezony ám... ;] :D :DDD

Nálunk is lesz, szerintem megyek én is, nagyjából 50 - 50 százalékban a síelés - buli/társaság kedvéért. :K

(#10) JuliusCaesar válasza csimav (#8) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Az is biztos szép, de ha azt nézzük, hogy itt van pár szát km-erre ausztria, olaszország, svájc meg franciaföld, nem hiszem h megéri. De nem tudom, nem voltam még ott.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#11) juliabrilke


juliabrilke
addikt

"A sí 5 percre, a lesiklás idejére elhiteti veled, hogy szabad vagy..."

A pálya végén a fa pedig egy másodperc alatt elhiteti veled, hogy mindez nem igaz. :DDD

(#12) Scorpion


Scorpion
tag

Jómagam is tudok egy nagyon jó sítáborról. Ha van rá igény, akkor szívesen felteszem ide a részleteket vagy egy linket az infókkal.

Röviden azért megjegyzem, hogy 63.900Ft-ért Franciaországban (Chamrousse) lesz a rendezvény. 2010 január 31-től február 7-ig. A sípályák nagyon jók és valóban minden este lesz buli.

(#13) byebird


byebird
csendes tag

sziasztok mi is megyünk síelni a snowattackre és lenne két hely a szobánkban (8 fős közel a partysátorhoz). Ha érdekel írj byebird@vipmail.hu

Balázs

Tudom, hogy mikor meghalt, a szemei csukva voltak, de a szíve nyitva állt... Telefon: 00436608823731. Osztrák szám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.