Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Normális érintés-vezérlés lesz benne? :))

(#2) TheSpy


TheSpy
csendes tag

Canon EOS R5-re kellet valamit lépni. Kiváncsi leszek a végleges termékre.

(#3) PuMbA válasza TheSpy (#2) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem teljesen más kategória a kettő, ami onnan látszik, hogy az egyik 45MP-es a másik meg 12MP :) Az R5 egy fényképező jó videós képességekkel, az A7SIII meg egy videókamera fényképezős képességekkel.

[ Szerkesztve ]

(#4) adrian1985


adrian1985
csendes tag

Most nem azért, hogy én Canonos lennék, de hogy szóra sem méltatod az R5 R6 bemutatót, az azért erős. Vagy lemaradtam, akkor sajnálom. :))

(#5) SidCorky válasza adrian1985 (#4) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ne haragudj, szabin voltam a bemutató hetén, másnak pedig volt fontosabb dolga, mint egy fotós hír, ez az én reszortom. Ha pedig jól rémlik, csütörtökre esett a bemutató, hétfőn már nem írtam meg, így is kapjuk, hogy mindennel le vagyunk maradva. Sajnos az X-T4-ről is ez miatt nem volt hír. Remélhetőleg eljut hozzám tesztre az R5 vagy az R6, és akkor lesz róla anyag. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) #16820480 válasza PuMbA (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem inkább tűnik úgy, hogy az R5 egy videós gép, csak ott már 8K-ra gyúrtak, azért kellett a sok mpx. De lehet csak azért tűnik így, mert az első olyan váza a Canonnak, ahol nem nyomorítják meg a videós képességeket, hogy a drágább cuccaikat is el lehessen adni.

(#7) Pollux66 válasza #16820480 (#6) üzenetére


Pollux66
tag

8K-ra meg sarkkörön túli használatra ;]
[link]
[link]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#8) PuMbA válasza #16820480 (#6) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem a második, hiszen a Canon is megmondta, hogy az R5 az 5D Mark IV utód, az R6 meg 6D Mark II utód :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.