Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

-Minekekkora?
-Bezzegnormálisméretűtelefontnemgyártanak!
-Ezahétcolnemazahétcol
-Deigen
-Miezaképarány?!
-GMSnélkülkuka
-Azzalis
-csiribá'hozzaaHMSszettet
-akineknemtetsziknevegye
-de
-hakissebblennesekéne
-minekkommentelsz

Topik zárható. ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) Juhaszatti válasza moleculez (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

-Demér'mediaretek??

[ Szerkesztve ]

(#3) erahurka


erahurka
félisten

A noccsos képig olvastam a cikket. Mikor szoknak már le a gyártók erről a hülyeségről?

(#4) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Árat lehet tudni?

#?*@&!

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Egy jó árral még tablet alternatíva is lehet. :)

(#6) Ixion77


Ixion77
őstag

Miért pont a Huawei gyártja ezeket a kellemesen nagy telefonokat? :O Pont ilyet szeretnék, de GMS-sel :W

Szerk: Jah, és nem 100:9 képaránnyal, hanem 16:9-el. Na jó, max 18:9. Remélem, olvassák a gyártók ezt a fórumot :D

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) zeon.hu válasza Ixion77 (#6) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Xiaomi is gyárt, de az olcsóbb/középkategóriában leálltak vele. (Várnám a Mi Max 3 utódját)
Black Shark 3 Pro aranyáron van.

#?*@&!

(#8) bollokcs80 válasza zeon.hu (#7) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Anno nézegettem is Lurdy-ban, de piszok nagy készülék volt....

B.Cs.

(#9) zeon.hu válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megszokás kérdése.
Nekem az összes többi kicsi :D

#?*@&!

(#10) janeszgol válasza Ixion77 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

16:9-el? Az már jó terebélyes lenne. Nekem van 6 col 16:9 képarányú telóm a kávás korszakból. Hát az már közveszélyes. :)

(#11) prolad


prolad
őstag

Táblagép? Hol? :D

85mm szélességgel már szuper lenne, kár, hogy ennélis ott van felül a notch.

(#12) _flamer


_flamer
aktív tag

Hááát, ez is felejtős GMS nélkül.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#13) klepto


klepto
addikt

GMS nélkül is van élet! Sőt. Mivel az alap kódolás Android, ezért a porto9lások egyszerűek, és a Huawei még a felhasználóknak is fizet, ha rajtuk keresztül tölt le tartalmakat. Hogy ezt mire, és hogyan lehet elkölteni azt még nem tudom, de visszafele kompatibilitás teljesen rendben van. Nekem Androidos telefonom van még, de a Honor karperecem miatt kénytelen voltam a HMS, és a Huawei AppGalery-t letölteni, mert nem volt hajlandó az óra elindulni a legújabb szoftver nélkül, ami már a PLAY áruházban nem is volt elérhető! A frissítéseknél kulturáltan szól, hogy javasolja a frissítéseket, de nem olyan erőszakos, mint a Google. Ami tény, napról-napra bővül a kínálat, és mivel a Huawei visszafele 100%-ig kompatibilis, vagyis a Huawei appok gond nélkül futnak Androidon, és az eszközei működtetéseihez kéri a saját áruházának telepítését, és csak oda tölti fel a legújabb szoftvereit, így gyorsabban terjed, mint azt sokan gondolják. Én drukkolok nekik, és telefon váltásnál erősen figyelembe veszem ezt az alternatívát. De gondoljon bele mindenki: saját alkatrészek, saját szoftver, saját áruház, saját optimalizáció; nem emlékeztet ez egy almás márkára senkit? :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14) Cattle_Decap válasza Ixion77 (#6) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ez a beszed! 16:9, 7+ inch, IP68, kijelzohiba nelkul. Egy normalis akku es mar rohanok is erte. :DDD

(#15) prolad válasza klepto (#13) üzenetére


prolad
őstag

Watch GT miatt nekem is kellett a HMS meg az AppGallery (bár utóbbi szerencsére törölhrtő, az app anélkül is frissíti magát). Februárban is voltak bajok, amik még most is (kb 2 hete fennállnak.
Pl. kerestem a Health appot, elsőre nem is találta (bezzeg a kínai appokat s csirkelábas karakterekkel igen), a huawei storeban a huawei appot. Aztán mindenféle extra engedélyt kér, nevetséges indokokkal, oké, megadtam, utána úgyis pucolom. Végül jöttek ezek az ablakok, nagyon szép. Valószínűleg a sötét rendszertéma miatt, na de ezt február óta illett volna javítani (akkor Oneplus, most Xiaomi). Nem azt éreztem, hogy nekem erre hosszabb távon szükségem van. Pedig annyira sok appot nem is töltök le és a play storet se bújom állandóan, de ott legalább az alap dolgok működnek.

(#16) #88470784 válasza moleculez (#1) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ezeket még kihagytad:

Ahuaweiugyistönkremegy.
Sosevennékhuaweit.
Nincsenrajtaandroid.
Dehátandroidvanrajta.
Ezaprogramnincsfentazappgalleryben.
Dehátfenntvan.
Nembajakkorsejó.
LáttálmárHMSmobilt.
Nemdeakkorsejó.
Acsempeazrossz...jaeznemide :DDD

(#17) klepto válasza prolad (#15) üzenetére


klepto
addikt

Igen a sötét kontra világos rendszertéma még nem az igazi, ez már nekem is feltűnt. Az engedélyek azért vannak, mert az amcsik kémkedési vádjai miatt beletették, hogy ők aztán nem. Ellenben a Google havonta küldi, hogy az előző hónapban percre pontosan hol jártam, és hol mennyit időztem :((
Szóval, hogy vannak még hibái nem vitatom, de én bízom benne, hogy egyre jobb lesz. Az Android 2, 3 sem volt még az igazi; sőt, most a 10 is küszködik némi optimalizálatlansággal, ami a nyers rendszert illeti; pl. nálam a Xiaomi A2 Lite esetében :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) joey04


joey04
titán

gms nélkül sajnos errefelé ez is kuka.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) joelke HU válasza zeon.hu (#7) üzenetére


joelke HU
senior tag

Black shark 3 sajnos nem csak az ára miatt felejtős számomra. Baromi jól nézne ki, de a sarkoknál az a durva kijelző lekerekités egyszerűen valami borzalom. :W

Motorola G51

(#20) k-adi válasza klepto (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

"az alap kódolás Android, ezért a porto9lások egyszerűek, és a Huawei még a felhasználóknak is fizet"

Aha.. akkor mégis hol van csomó népszerű app még mindig?? Persze ez költői kérdés

Ez a része meg önparódia:

"a Honor karperecem miatt kénytelen voltam a HMS, és a Huawei AppGalery-t letölteni, mert nem volt hajlandó az óra elindulni a legújabb szoftver nélkül
...
A frissítéseknél kulturáltan szól, hogy javasolja a frissítéseket, de nem olyan erőszakos, mint a Google"

(#21) Gerybut


Gerybut
tag

Nincs még egy portál, ami ennyire nagykijelző ellenes, fejezzétek már be,mert kva unalmas. :W

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#22) #22743424


#22743424
törölt tag

RGBW pixel elrendezésű panel lesz benne . :)

(#23) zeon.hu válasza joey04 (#18) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

GMS új Huawei/Honor telefonokra :D [link]

Nyilván nem az egységsugarú user fogja feltenni, ő megveszi és használni akarja, de a lényeg, hogy megoldható.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#24) Ixion77 válasza zeon.hu (#23) üzenetére


Ixion77
őstag

Az a gond, hogy nem lehet tudni hogy melyik érintett fél mikor lép valamit ami miatt ez működésképtelenné válik.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#25) joey04 válasza zeon.hu (#23) üzenetére


joey04
titán

valameddig működik. valahogy. vagy a végén még a google fiókodat is bukod akár. plusz macera, buherálás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) #88470784 válasza zeon.hu (#23) üzenetére


#88470784
törölt tag

Jaj ezt a buherát nem érdemes erőltetni.
Inkább akkor ne legyen google, mondjuk jobb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.