Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Pro: Lassan induló, de parádéssá váló történet;
Kontra: borzalmas sztori

Most akkor jo a sztori vagy borzalmas? :U

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) Grath válasza adamssss (#1) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Sajnos az egy másik értékelés maradéka, mindjárt le lesz váltva. Bocsánat.

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ezen kívül más reviewt nem olvastam el,mert tudom,hogy kell nekem egy újabb Yakuza. Nem vártam többet, de jól esett volna :) a karaoket sajnálom

Life, Uh, Finds A Way

(#4) ldave


ldave
félisten

Már úton van a játék, terv szerint jövő hétvégén belevágok.

A Slime draws near! Command?

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sziasztok, nekem a PS4 előtt soha nem volt PlayStation-öm, ill. a PS4-en is csak az exkluzívokat játszom, szóval sajnos egyáltalán nem ismerem ezt a sorozatot, ellenben régóta keresgélek egy Sleeping Dogs-hoz hangulatban hasonló játékot (az egyszerűség kedvéért nevezzük "Távol-keleti GTA"-nak), és a trailer alapján ez eléggé olyasminek tűnik.

Jól látom a dolgot?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) ldave válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


ldave
félisten

Ez nagyon nem GTA, legalábbis ha az open world, autókázós értelemben keresed.

A Slime draws near! Command?

(#7) bLaCkDoGoNe válasza ldave (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem GTA-t keresek. Olyan játékra vadászom, ami a Sleeping Dogs-ra hasonlít (hangulatban, körítésben, Távol-Kelet, bűnözés, jó sztori, ilyesmik). Játékmechanikailag teljesen hidegen hagy hogy olyan-e mint egy GTA (vagy akár a Sleeping Dogs), nem igénylem sem az autózást, sem a totális open world körítést.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) ldave válasza bLaCkDoGoNe (#7) üzenetére


ldave
félisten

Ebben az esetben nyugodtan tegyél vele egy próbált. PS+ előfizetésed nincs? Nemrég volt az egyik Yakuza abban.

A Slime draws near! Command?

(#9) bLaCkDoGoNe válasza ldave (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, most van PS+-om, de tavaly novemberben még sajna nem volt, amikor ez aktuális lett volna. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) Viper26


Viper26
nagyúr

Én beszereztem érdekel a japán világ, első ilyen témájú játékom. :)

Pixel 7 | FR955

(#11) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


Rage47
veterán

Yakuza 0-t próbáld ki. Ha az bejön, akkor ez is.

(#12) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Marha jó a játék - végre a Dragon Engine is kezdi kiforrni magát, bár FPS terén még van hova fejlődni. Ahogy nézem a completion listjét, ez is lesz vagy 100 óra, mire kiplatinázom :D

Remélem, hogy hamarosan kapunk infót a Yakuza 3-5 remasterek nyugati megjelenéséről is. Én ugyan végigtoltam mindegyiket PS3-on, de azért 60 FPS-ben jóval nagyobb élmény lesz mindegyik korábbi rész.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#11) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nálam tegnap pörgött le a stáblista, 72 óra után (kihúztam belőle a 100%-ot, azért tartott ennyi ideig). Kellemes kvázi-Yakuza játék, jó karakterekkel, de azért egy Yakuzát szívesebben láttam volna. Érdekes volt ez a detektívesdi, csak kár, hogy a döntéseknek / válaszoknak nem igazán volt súlya / jelentősége. A minigame-ek tök jók voltak, külön öröm, hogy a mahjong még a korábbinál is nagyobb hangsúlyt kapott. Viszont elbeszélgetnék azzal, aki azt gondolta, hogy a drónversenyek ebben a formában az élvezhető kategóriát képviselik...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#15) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Lenne pár kérdésem:
- Ha felveszem a mellék küldetéseket, akkor azt bukahtom?
pl csak felveszem, de nem csinálom, vagy valahogy
- iszonyat drága a healing dolgok, van rá valami olcsó megoldás harc közbeni érdekelne.
-Némelyik feladat nagyon zavaros, fogalmam sincs mit kell tennem: pl beszélj a bandával, de hol, vagy milyen bandával.... /tigrises kabát elvesztésénél/ meg csináltam, de sokszor kell megnéznem mi a francot akar a játék. Erre nincs valami segítség? Mert az ügy leírásában semmi sincs.

(#16) Kai_Rong válasza lanszelot (#15) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

- A rendes mellékküldetéseket / side case-eket nem tudod elbukni - vannak bizonyos fejezetek, amikor nem elérhetőek egyes helyszínek, de pl. a sztori végén premium adventure-ben mindent meg tudsz csinálni.
- Nekem nem rémlik, hogy extrém drága lett volna a healing. Minden kaja, innivaló healel, azokkal töltsd fel az inventorydat.
- A nyomozós részek helyenként vague-ek, de hamarosan beleszoksz a logikájába, és menni fog rutinból. A nehezebb case-ek is faék egyszerűek a végére, ez nem egy Ace Attorney játék :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#17) lanszelot válasza Kai_Rong (#16) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a választ.
- egy eü csomag /S-es/ 40000
- nem tudom mi a rendes mellék küldetés. Csak az amit mellék küldinek felveszek?
Vagy:
Volt az utcán egy ember aki vacogott, oda mentem, beszélgettem, és cicákat kellett neki keresni /3-at/ az nem tudom rendes volt vagy sem. És szeretnék még ilyeneket, de nem tudom vannak-e, vagy hol.

Vannak más problémák is:
Pl bementem egy játék terembe, és fizetni kellett hogy játszhassak, nem ismerem egyiket se így hasra ütésre mentem, tetris szerű játékot kaptam, de mindig elvertek, ki akartam lépni, de nem lehetett, ezért ki kellett kapcsolni a játékot, és újra indítani. majd az utolsó mentést betölteni. Hiába nyomtam bármit, csak így tudtam kilépni.
Azóta nem merek ilyeneket kipróbálni. Nagyon furán van megcsinálva.
Easy-ben játszom, mert utálom a verekedést, a nyomozás érdekel.

Már 3 banda van a nyomomban és ha csak kimegyek az útra verekedni kell, kicsit ez a rész el lett túlozva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.