Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Lord Dragon válasza #06658560 (#3) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Úgy látom a 2. hsz-ban is DETTÓ ugyanaz a vélemény alakult ki, mint bennem. Teljesítmény és dizájn csillagos ötös, minőség 1-es alá. De ezek szerint ellenpélda is van. Akkor inkább olyanok a gyáró termékei, mint annó a DFI alaplapok még nagyon régen? (Értsd: baromi sok elromlott, de ami nem romlott el az elején, az után elnyűhetetlen volt... :D )

Az a bajom, hogy egy lutrira nem áll módomban ennyit áldozni sajnos... :( Nem vagyok annyira eleresztve, hogy ezt megengedhessem. Megbízható termékre hajlandó vagyok áldozni természetesen. Szívem szerint gondolkozás nélkül vennék egy ilyet , de a józan ész visszatart tőle. :U

2 egerem volt tőlük. Mindkettő hamar meghalt, pedig tényleg nem kínozom az egereimet. Átlagos használat mellett 1 illetve 2,5 évet bírtak. Továbbá volt egy billentyűzetem is tőlük. Az meg olyan volt, hogy szó szerint letört a sarka mint valami mézeskalácsnak, annyira gyenge volt az anyagminősége... (és nem, soha nem szoktam ütni!) Egyszerűen csak arrébb akartam rakni, hogy kényelmesen álljon és a kezemben maradt a sarka. Még egy 1500 Ft-os billzettel sem jár így az ember, nemhogy egy 18.000 -ressel. Ezen felül a szoftvere olyan szinten hulladék volt, hogy semmit se lehetett normálisan beállítani rajta, továbbá mintha egy TXT-t néznék olyan volt az egész szoftver (tehát ronda, buta és még azt a keveset sem csinálja amit elvileg tudnia kéne.) A billzet nem húzta sokáig nálam. Eladtam elég hamar, mert csalódás volt. (persze az új vételár töredékéért...) Sokat buktam azon is... de még mindig kevesebbet mint az egereken, amiknek 0-ra csökkent az értéke, miután lejárt garival tönkrement.

Én mindig nagy reményeket fűzök ehhez a gyártóhoz. Ha egyszer gyártanak nekem egy prémium minőségű terméket hosszú élettartammal, akkor már veszem is meg és ajánlom másnak is. De ez így valahogy komolytalan, hogy az árazás az egekben van, a minőség meg annyira rossz, hogy még pesszimistaként sem gondolna rá az ember ilyen árazás mellett.....

Azért örülök, hogy van akinek bevált. Tényleg lehet, hogy csak szimplán akkora hiba %-al dolgoznak, hogy minden 2. termék szar, de ami nem szar, az meg 10 évig bírja... :)

U.I.: AZ egy Logitech G19 ott ami befigyel oldalról? :) Nekem rengeteg ideig volt G19-em. Pont a Mad Catz billentyűzet után vettem, és vagy 7 évig használtam. Azután is működő állapotban adtam el a következő gazdának mechanikusra váltás miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.