Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hatalmas UP, hogy ezt így összeszedted! :Y :R

A pohár típusokhoz esetleg mehetne 1-1 kép, illusztrálás céljából.

(#2) jsk válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


jsk
senior tag

Köszönöm szépen :) Nincs akadálya, holnap beteszem a képeket.

(#3) Blindmouse válasza jsk (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

És még a poharakra is kitértél :)
Nem véltlen tartok 15 különböző söröspoharat otthon, nem mindegy mit miből iszunk. A kedvenceim a delíriumos poharak, a pohár aljába marógéppel belevájnak egy D betűt, amin folyamatosan kicsapódnak a buborékok, így mindig van habja a sörnek. Igazából itt kezdődik a sör, nem pedig a Aldi gazdaságos Pekkenbauer 94Ft-os sörnél.
Kedvenced van?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

:Y :C
Már folyik is a nyálam :))

(#5) jsk válasza Blindmouse (#3) üzenetére


jsk
senior tag

Az szép pohárgyűjtemény :) Nekem csak 4 van otthon. Egy pilzeni, egy búzás, egy új ipa, valamint jelenleg egy konyakos poharat használok snifter helyett.

Igazából csak az elmúlt két évben kezdtem komolyabban foglalkozni a sörökkel. Előtte ittam a sz*r kommersz söröket. Cseh vonalon indultam, aztán jöttek a magyar kraft sörök, mostanában a belgákkal ismerkedem. Ha öt sört kéne választanom hirtelen, akkor:

Fuller’s London Porter
Gulden Draak 9000 Quadruple
Mad Scientist Jam72
La Trappe Dubbel
Delirium Red

(#6) Blindmouse válasza jsk (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Gulden Draak 9000 na igen, sikerült eltalálnod a kedvencemet. Képes vagyok vonatra szállni és elmenni Gent-be hogy a csapolt verziót ihassam.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szuper, hibátlan összeállítás! El is fogom menteni az oldalt, mert 30 éves koromra (2 éve) szerettem meg a sört, de azóta egyre jobban érdekelnek. :)
Nekem az Erdinger Weissbier és a Leffe Blonde a kedvenceim.
:R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) andris1602


andris1602
aktív tag

Nagyon érdekes írás, köszönjük :))

(#9) jsk válasza Csapoati (#7) üzenetére


jsk
senior tag

Mindkét sör nagyon finom. A Leffék jó belépő sörök a belgákhoz. Az áruk tűrhető, és nagyon finomak. Az Erdinger is jó kis szűretlen búzasör. Csak Magyarországon sokan elrontják a búzasöröket citrommal. Nem tudom honnan ered ez a szokás.

(#10) Csapoati válasza jsk (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ahogy mondani szokás: a szar búzasör ízét kell elfedni citrommal. :)
Amúgy ittam tavaly egy szuper magyar kézműves szűretlen búzasört, csak sajnos már fogalmam sincs, hogy mi volt a neve. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) jsk válasza Csapoati (#10) üzenetére


jsk
senior tag

Igaz-igaz.

A magyarok közül eddig a Colonial witbier ízlett a legjobban, illetve most ittam Főzdefeszten etyeki Ambróziát. Az is jó volt. A csehek közül a Primator búzáját szintén érdemes kipróbálni.

(#12) Wiipera


Wiipera
tag

Le a kalappal a szerteágazó, részletes írásért :R

(offtopicként egy kis vidám videó a JustVidmantól: [link] :P )

(#13) jsk válasza Wiipera (#12) üzenetére


jsk
senior tag

Jó kis videó:)

(#14) Dhampir


Dhampir
félisten

Kitűnő iromány, köszönöm a hasznos információkat! :R

(#15) Dhampir válasza Wiipera (#12) üzenetére


Dhampir
félisten

:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.