Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz penge111 #12 üzenetére

    Én még mindig hányok ettől a műfajtól, a sírba lehetne vinni vele :O Azért a vannak jó kis játékok, nekem a GameBoy vonal ment/megy, de ott is a Pokémon, DB széria, Zelda, aztán a többi kifulladt, főleg a PS2-nél. Az Okami még egy egészen jó kis játék lett, de én már a legtöbb ferdeszemű cím látványvilágától csillámpónit tudnék hányni, mellesleg számomra ez a sztori kérdés is olyan, hogy nincs maradandó élményt nyújtó darab, mert csak egy játék az összes, semmi több, időtöltés. Ha most pisztolyt tartanának a fejemhez, és mondanom kellene egy címet ami maradandó volt eddigi életem során, hát nem tudnék rá válaszolni, mert egyik sem volt meghatározó, maximum az átalogosnál kicsit jobbra sikeredett. Nem tudom mi ez a jrpg mánia itthon, vagyis ez már egy kicsit erőltetett ami kis hazánkban megy, mert kezd agymosásba átmenni. Szeretem a retro játékokat, de már igazából képtelen vagyok ilyenekkel játszani, szóval én nem is értem kit kötnek le a 15-20 éves példányok még ma is, mert csak a gyerekes jelzőt tudnám rájuk aggatni. Akkor jó volt, más nem volt, nagyot szóltak, de el kell engedni őket. Akkoriban a jrpg azért is lehetett jó, mert hozott valami újat, de a legtöbb egy kaptafa volt.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés