Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Lezl


Lezl
tag

Rosszúl fogalmaztam itt az alázást a fogyasztásra akartam érteni nem a teljesítményre
Mindezektől függetlenül egyelőre csak ebben az 1 konfigurációban tudjuk összehasonlítani a 2 rendszert és itt még az amd gyengébb még. Nem volt még alkalmam Ryzenes laptopot huzamosabb ideig próbálni de I7-1065G7 az nagyon jól sikerült próbáltam XPS13 7930ban és fantasztikus szerintem, csak még nagyon drágán mérik azért nem vettem meg de talán fél év múlva, ilyen kis gépben eddig el lehetett felejteni a játékot, de most már megy az Overwatch medium grafikán 1080/60-ban anélkül hogy 40 perc alatt lemerülne.
Félreértés ne essék örülök hogy az AMD jön fel különben az Intel még mindig a 2 magos i7eket nyomná az U prociknál. Még egy kicsit kéne fejlődnie az AMDnek hogy azt a procit szorongassa mert brutál felárat kér érte az Intel (a 6 magos 10th gen i7-hez képest 100k plusz és ez a Ryzen proci se olcsó hisz nagyából ugyanannyi mint ez az intel)
Az asztali gépben Ryzenem van ami elég jó de idleben egyszerűen "rengeteget" (10w alá egyszerűen nem megy) fogyaszt, de azt leszámítva jobb mint az intel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.