Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) badd


badd
tag

Én Play Musicot azért használtam eddig, mert ennél volt opció saját zenei könyvtár feltöltésére felhőbe és így a többi streamelt zenével együtt tudtam ezeket is hallgatni bármi variálás/letöltés nélkül. És ez hasznos, mert jó pár zenekar van amit hallgatok, aminek főleg korábbi albumai nincsenek fent a streaming szolgáltatók oldalain (vagy már megszűntek és azóta nyilván nem is foglalkoznak vele, hogy fent legyenek) (meg tavalyig pl a Tool se volt fent, szóval nagyoknál is előfordul). Na ez megvan a YT Musicnál is, csak például ha teljes könyvtár shuffle módot akarok, vagy akár csak előadón belül is, akkor külön kezeli a kettőt, szóval választani kell a gyárilag YT Musicon fent lévő zenék, vagy a feltöltött zenék között. Ezt a Play Music egyben kezelte.
Úgyhogy ha nem fogják ezt javítani a leállásig, akkor megnézem az Apple Musicot, mert elvileg az engedi még feltölteni a saját zenéket és úgy kezeli, ahogy a Play Music. De lehet rosszul tudom.

Ajánlási rendszerhez: Ebben szerintem a valaha legjobb az Rdio volt, csak sajnos becsődölt és megvette a Pandora, ami pedig csak az USA-ban érhető el. (és az ajánlási rendszert át is ültették, pár hónapja valamiért sikerült elérnem a Pandorát Mo-ról, és még mindig nagyon jó.)

Szerk.:
Ami amúgy engem zavar az összer streaming szolgátatónál, hogy tudtommal arról semelyik se szól, hogyha lekerül egy album a streamingről, vagy lekerül majd újra fel, és utóbbi esetben automatikusan nem rakódik vissza a könyvtáramban (vagyis GM-nél biztosan nem). És ez elég zavaró szerintem, hogy keresem, aztán hopsz nincs, vagy akkor újra berakni a könyvtárba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.