Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Meglepő siker?

Steamspy 50,000 .. 100,000

Nem tartották magukat valami nagyra ha ilyen fikarcnyi eladással sem számoltak.

Next PC Upgrade: 2022

(#2) Shing válasza Crytek (#1) üzenetére


Shing
őstag

Úgy látom GOG-on is van.
Egyébként 0 marketinggel szépnek számít. Amíg PC only volt, nem is hallottam róla. Gamepod is csak most hozta le, szóval szokásos.

(#3) .LnB válasza Crytek (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt a játék mögött semmi marketing. És a nevesebb lapok (internetes portálok) nagyon felkapták. Nagyon sokan az év játékának tartják PC-n. Bár ezt a címet valószínűleg a Red Dead Redemption 2 fogja többnyire elvinni. Ettől függetlenül egy kiváló játék a tesztek alapján.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) ldave


ldave
félisten

Várom, régóta követtem a játékot, talán egy RPS cikkben futottam bele először. Örülök, hogy jön PS4-re is, szerencsére egyre több ilyen klasszikus PC játék jelenik meg konzolokra. Bár az irányítás a legtöbb esetben kompromisszumot igényel (amivel eddig játszottam a Torment és a Bard's Tale 4), de hamar megszokható, a játékélmény pedig ezek után adott.

A Slime draws near! Command?

(#5) Dvix válasza Crytek (#1) üzenetére


Dvix
senior tag

A steamspy az pontos? :( Nagyon meg lett nyírva a hatékonysága azzal, hogy 1-2 évvel ezelőtt a Steam változtatott egy két algoritkuson.
Mondjuk én a Steamcharts-ot szoktam böngészni.

(#6) Crytek válasza Dvix (#5) üzenetére


Crytek
veterán

Már csak egy határszám van régen db számok voltak.
De ha mindig a felső határt nézed az is kevés ,legalábbis szerintem 100k manapság semmi.

Next PC Upgrade: 2022

(#7) ldave válasza Crytek (#6) üzenetére


ldave
félisten

Mihez képest. Ez egy 40$-os játék, egy manapság eléggé ritkán látott stílusban (klasszikus PC rpg) és ez még azon belül is eléggé szélsőséges játék (pl harc nincs is benne). A készítő csapat (ZA/UM) nem tudom hány fős, de még wiki oldaluk sincs, szóval nem lehet egy túl nagy gárda. Amúgy észtek és 3 év alatt hozták össze ezt a játékot. Szóval ha szerintem kerestek már 1 millió $ körül ezen a játékon, lehet már pluszban is vannak.

A Slime draws near! Command?

(#8) Crytek válasza ldave (#7) üzenetére


Crytek
veterán

Öröm cikkek alapján szinte biztos. Van hogy a kis halak már 50k nál a földet csapkodják popsival.. és ha még az epicnek is eladták volna a lelküket mindehhez eladás se kellett volna :DD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.