Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

...ha a kis sárgák leszállítanák végre, akkor legalább tudnék gyakorolni :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) r4z válasza ViZion (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

A gyakorlás a második videó készítőjére is ráférne. A hangmérnök Alex Burton volt?

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Teréz Atya válasza ViZion (#1) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ketten vagyunk.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#4) MongolZ


MongolZ
addikt

Ha itt is lesznek csöcsös csajok, akkor garantált a siker.

(#5) maxxenergie válasza MongolZ (#4) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Csöcsös csajok nélkül, már drónbajnokság sem lehet, mindenhez kell.. amúgy nagyon jó tetszik az első vidi főleg :C

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#6) wolfman válasza maxxenergie (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt akartam kérdezni én is, hogy miért is van szükség egy valagnyi nagycsöcsü csajra a "boxutcában"? Félreértés ne essék, szeretem a szebbik nem szebb formásabb példányait is, csak a funkciójuk zavar.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) ViZion válasza wolfman (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Kell és kész!
Értesz is Te a drónokhoz! :P ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) MongolZ válasza wolfman (#6) üzenetére


MongolZ
addikt

Én azt nem értem, hogy a drónok mit keresnek a videóban. Tök hülyeség egy csöcsös videót elrontani ilyen gagyi játékokkal.

(#9) cyber86


cyber86
őstag

Valaki nem akar nyitni 1 DJI Drónos topikot?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#10) wolfman válasza ViZion (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Mondjuk nem csodálkozom hogy annyian a zászlóknak mentek a drónokkal. Ott lihegne a fülembe pár ilyen csaj kemény csö.sökkel nekem se menne a pontos koordináció. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.