Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah ez jó hír, hogy a xiaominak már van az o+nak meg lesz tv-je, a következő tv tuti nem lg lesz már... remélem az európai piacra is készülnek majd használható dolgokkal nem csak belpiacos lesz...
Jó az irány így tovább... minél többen foglalkoznak mindenféle okos cuccokkal annál jobban lehet választani és az áraknak is jót tesz...

(#2) vicze


vicze
félisten

Gondolom Android TV(OS-nek), és így minden a HW-n áll vagy bukik, ha nem raknak alá elég erős vasat, úgy fog akadni mint a fene és szörnyű lesz a kezelés.

(#3) smc válasza INGJOKE (#1) üzenetére


smc
addikt

Xiaomi-nak van már olyan tuneres tv-je ami működik idehaza?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#4) hyperspace


hyperspace
őstag

55" 4K OLED, SD 835/845, 4/6GB RAM, 64GB ROM, $1500, és bilibe lóg a kezem. :))
Taláb VA panellal reálisabb.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#5) #16820480 válasza vicze (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem kell neki olyan hihetetlen hw, Shield is már több éves, és tök jól fut szerintem.

(#6) vicze válasza #16820480 (#5) üzenetére


vicze
félisten

A Shield-nél jelenleg csak az A11 és a S845 erősebb, semmi más. :D
A X1 egy "picit" erős SoC, cserébe 15W a fogyasztása, egy mobilnak átlagosan 4W terhelve.

[ Szerkesztve ]

(#7) INGJOKE válasza smc (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sajnos ha jól tudom akkor nincs általában konzolhoz szokták idehaza használni a xiaomi tv-it.

(#8) #16820480 válasza vicze (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont a memória csak 3GB :P

Amúgy tévében szerintem majdnem mindegy, hogy 4W vagy 15. Bár nyilván jobb a kis fogyasztás, de ott éppen elfér. Meg úgyse állandóan 15W-ot eszik, csak ha meghajtod.

[ Szerkesztve ]

(#9) takysoft válasza hyperspace (#4) üzenetére


takysoft
tag

OLED pfff... ha már bilibe lóg a kezem akkor microLED :D

I will live forever or die trying

(#10) vicze válasza #16820480 (#8) üzenetére


vicze
félisten

Persze, hogy mindegy, csak a SoC-okat nem oda gyártják.
TV-be sajnos nagyjából csak az MTK, Rockchip és Amlogic SoC-k vannak jelen, a Qualcomm nagyon gyorsan kiszállt ebből a piacból mert túl nagy az árverseny és nagyon kicsi a profit. 1-1 TV kártó saját tervezésű cuccai még vannak (LG, Samsung, Sony) felső kategóriában, de azonkívül csak tucat MTK-k vannak nagyon gyenge teljesítménnyel, és fos SW támogatással.

------------------------------

Amúgy útközben már saját tervezésű valamit rebesgetnek.

(#11) NandorHUN


NandorHUN
addikt

4K?
Én azt hittem 1080p lesz ez is. ;]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha ügyesen legózzák össze jó lehet.

Én már egy Xiaomi TV-t várnék az EU-ba, de egyelőre nem akar jönni ez a termékvonal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.