Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ha valakiben felmerül, hogy mi az az E1.S (EDSFF 1U Short) és E3.S, akkor itt találtam róluk jó leírást.

[ Szerkesztve ]

(#2) tibaimp válasza #72042496 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, pont ezt néztem volna :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Qkackca válasza #72042496 (#1) üzenetére


Qkackca
őstag

Ez tényleg jó, köszi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#4) ricsip válasza #72042496 (#1) üzenetére


ricsip
addikt

Ebből már felvételiztetni lehetne informatikusok, annyira összetett és feleslegesen elaprózott lett ez a SSD csatoló-interfész technológia. Lassan fejen kéne már verni franciakulccsal a megfelelő lobbista Special Interest Group munkacsoport vezetőit.

-

(#5) tibaimp válasza ricsip (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Én is épp azt néztem, hogy hányféle formátum/rendszer létezik

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Jesus_Shaves válasza ricsip (#4) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

mondjuk a szerver / enterprise vonal azért mindig is eltért a desktoptól interfészek terén.

(#7) Frozen válasza tibaimp (#5) üzenetére


Frozen
őstag

Az m.2 dimán maradhatna,jól elhelyezhető a lapon nem foglal plusz helyet.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#8) #72042496 válasza Frozen (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az M.2-vel sokkal kisebb kapacitásokat lehetne csak elérni, és hot-swapet se támogat. Ide az nem lenne jó.

(#9) tibaimp válasza Frozen (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Valószínűleg ezért "szivárgott le" a közpiacra.
Bár hozzáteszem, nekem a sata is nagyon jó, mivel könnyebb cserélni, eltávolítani, mint az m2-est. (pl.: az én esetemben egy-egy m2-es eltávolítása 1 hangkártya kiszereléssel, a másik meg a VGA kivétel + CPU hűtő leszerelésével jár..... :W D15 hajrá :B )

szerk:
Balika911: ez viszont jogos!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Frozen válasza #72042496 (#8) üzenetére


Frozen
őstag

szerintem pont az az előnye,hogy kicsi és nem egy nagy durung az adatáróló átlag embernek bőven elég a 2tb na meg általában egy rendesebb lapon is van 3 foglalat ami kapásból 6tb ennyivel már az emberek elég.
A pcie foglalatokat pont ezért nem tolerálom ,mert egy kiálló nagy durrung és beleszólhat ahát légáramlásába pl. na meg nem is néz ki jól egy gépbe szerintem egy ilyen oda beleállítva

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#11) #72042496 válasza Frozen (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Átlagember ezért vehet is M.2 SSD-t, erre találták ki. Én is szeretem, lassan negyedik éve van a nagy gépben egy 2 terás 960 PRO. Ezek viszont enterprise meghajtók, amelyek adatközpontokba és hasonló helyekre mennek, itt más szempontok fontosak.

[ Szerkesztve ]

(#12) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szép és jó, de ez is szeret majd melegedni, mint a többi M.2 (korábbi) modellek? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.