Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az már majdnem PUBG... :D

Sic Parvis Magna

(#2) cyberkind válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

"hazai" PUBG :DD

Paranormal Cocktivity

(#3) 30z.Samu válasza cyberkind (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#4) l.skywalker válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez egy nagyon okos lépés a Sony-tól. Nekem teljesen egy a két játék, de a H1Z1-et jobban szeretem a pálya mérete miatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) 30z.Samu válasza l.skywalker (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyetértek, ez betöltheti az "űrt" a felhasználóknál, akinek hiányzik a PUBG PS-en.

Sic Parvis Magna

(#6) oriic válasza l.skywalker (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz ugye ne felejtsük el, hogy a Fortnite egy rajzfilmes, színes-szagos kinézetű BR játék, így akiknek a stílus nem jön be, azok a H1Z1 mellett tehetik le a voksukat.

Ami érdekes lehet, hogy mondjuk 60 FPS lesz-e PS4-en ez a játék.(Esetleg betonstabil 30 FPS) Mert ha igen akkor ha kijön Xbox-ra is néhány hónap múlva, szerintem többen áttérnek arra majd, mert sajnos a PUBG technikailag még mindig hulladék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) 30z.Samu válasza oriic (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én megelégednék egy beton stabil 30 fps-sel is.

Sic Parvis Magna

(#8) l.skywalker válasza oriic (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, minden ilyen érdekel. De azért khm... halkan meg kell jegyezni, hogy akik anno azt mondták, hogy azért nem jön a PUBG PS-re, mert ott az Early Access nem úgy van - azok kérdés, most mit mondanak egy béta H1Z1-re :D Már persze ha fizetős lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) 30z.Samu válasza l.skywalker (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, free to play lesz, úgy tudom.

Sic Parvis Magna

(#10) oriic válasza l.skywalker (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez béta nem early access. :DDD

Amúgy free-to-play lesz.

Live-Die-Respawn

(#11) l.skywalker válasza oriic (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Krumpli - burgonya :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) 30z.Samu válasza l.skywalker (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, mert ez pityóka lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13) Shing válasza oriic (#6) üzenetére


Shing
őstag

Eléggé kuka az engine... PC-n is csak DirectX9. Planetside 2 is ezt használja és eléggé rosszul fut PS4-en... persze más játék és a motor működésén is lehet változtatni, de nem reménykednék 60FPS-ben.

Egyébként ha ráérsz nézz rá a SCUM-ra... (Jó lenne hírt olvasni róla a magyar gamer sajtóban). PUBG, H1Z1 már gagyi, sztem ez lesz az új trendi gém. :DDD

(#14) l.skywalker válasza Shing (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

Escape from Tarkov sem rossz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ha már PC-re halott...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.