Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neoteric


Neoteric
addikt

Bazz én aszittem ez valami új játék.. erre kb ua, mint a régi? :(

PSN: ne0teric_sAN

(#2) bozarjoska


bozarjoska
őstag

"A rajongók leginkább egy új filmet szerettek volna..."
Örülök, hogy nem lett és remélem sose lesz! Se remake se semmi! Ez így tökéletes ahogy van!

A játékot még nem próbáltam de meglesem majd, hogy milyen!

(#3) oriic válasza bozarjoska (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a különböző con-okon sokszor előjön a téma, hogy mi lett volna ha Bob Gale csinál egy új részt. Helyette jött ez a játék, és ő is beledolgozott.

Live-Die-Respawn

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem szeretem a Telltale féle játékokat. A Jurassic Park is 2-3 órás játékélményt adott, amiért pénzt nem adnék. Csak a témája miatt játszottam végig. Hihetetlen, hogy ennyire kelendőek a játékaik.

(#5) bozarjoska válasza oriic (#3) üzenetére


bozarjoska
őstag

Szerencsére Robert Zemeckis azt mondta amíg él nem lesz semmiféle remake.

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Telltale tud szuper játékokat is csinálni (lásd Walking Dead), de ez nagyon gyenge lett. PS3on végigjátszottam, de már nagyon vártam a végét. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) oriic válasza bozarjoska (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hála az égnek. Már csak az hiányozna, hogy kedvencemet is meggyalázzák.

Live-Die-Respawn

(#8) gbors


gbors
nagyúr

Ez most úgy hiányzott, mint egy falat kenyér / ablakos tótnak a hanyattesés (nem kívánt törlendő). Én a Telltale-játékoknak a Sam & Max Season 3-ig vagyok nagy rajongója, azóta jellemzően a jó sztori + szar játék kombót tolják. A BttF kivétel, mert ott a sztori is csapnivaló :(

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.