Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lm83


lm83
őstag

Reméljük, hogy minden úgy lesz ahogy ígérik és akkor mi játékosok biztos jól járunk.
Érdeklődés van iránta az biztos.
A kérdés csak, hogy a Heartstone-t neki vajon sikerül-e megszorongatnia, vagy úgy jár mint az előző kihívók.

(#2) tomazin


tomazin
veterán

Tenyleg nagy az erdeklodes, ez az egyetlen topic, amit a kereso felhoz, 1hszel :D
En tegnap lenyomtam a bevezeto kulditket, de ez alapjan nekem kicsit lassu a jatek, minden meccs hosszu volt eddig. Bar lehet a kezdo deckek inkabb lassabbak.
Ezt az egymasra valaszolast nagyon szokni kell (pedig en eternalozok es ott is van response window, de nem mindenre), de amit eddig lattam az alapjan nem rossz, bar azt nem latom,h mennyire lesz kotelezo majd a penztarcahoz nyulni. Craftolni sokat kell, mert 1deckben 3azonos lap lehet es max 2esik.

(#3) lm83 válasza tomazin (#2) üzenetére


lm83
őstag

Hát én sem itt gondoltam, mivel egy hét után még nem volt hsz :)
Összességében, meg előző zártnál is mindenki a twitch drop-ra pályázott:)

Én is kb addig jutottam, most kellene régiót választani, majd melyikből próbálok több lapot gyűjteni.
Szerencsére van sok útmutató a neten, direkt HS játékosoknak is,
Azt még én sem látom, hogy lesz itt valami jó deck nekem, egyenlőre, csak a kezdővel tudok játszani.
Varázslatok kicsit trükkösek, hogy melyiket mikor lehet elnyomni.
Itt is muszáj lesz streameket nézni majd, hogy jól tudjon játszani az ember.

(#4) tomazin válasza lm83 (#3) üzenetére


tomazin
veterán

En redditen kerestem valami aggro decket meg lefekves elott, kb 80%a megvan a kartyaknak, a tobbit meg vagy lekraftolom (pl. deny ahogy nezem nagyon gyakran hasznalt lap, igy az simaliba) vagy megprobalom lecserelni valami hasonlora.
De nagyon remelem nem sokara jon a movilos kliens, mert ezzel,h asztalin kell tolni...
Illetve ha valakinek erdekes csinalt egy arc linuxra is installert.

(#5) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát felrakom, de nekem ez most így előzetesek alapján nagyon nem talált be. Kipróbálás után mondok azért ítéletet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6) tomazin


tomazin
veterán

Nepszerusegre amugy nem lehet panaszuk twitchen amikor neztem volt 2,5k nezettsegu streamer, eternal pl ezt soha meg se kozelitette.

(#7) tomazin


tomazin
veterán

Nem lesz franko ez a jatek,kb vegtelen idot bele lehet rakni. Illetve kivancsi leszek,h a kartyak megszerzese mennyire lassul be, mert minden xpt ad, es magasabb frakcio szinten gondolom joval tobb xp kell. A heti 1 chestbontas meg nem tudom mennyi cuccot ad.

[ Szerkesztve ]

(#8) tomazin


tomazin
veterán

collection managerben ha 0,1,2 db van az adott lapból akkor ott van mellette egy szám. ha 3, akkor nincs mellette semmi :S

(#9) lm83 válasza tomazin (#8) üzenetére


lm83
őstag

Az a max készlet belőle, ha abból "nyitsz"/kapsz mégegyet automatán töri be.

(#10) tomazin válasza lm83 (#9) üzenetére


tomazin
veterán

Azt lattam (ugyh sry a hulyeseget,h 1kartyabol max 2t kapsz), de valahogy jelezhetne. Ha nem emlekeztem volna 1kartyara,h abbol en gyartottam le a 3.at akkor maig gondolkozhatnek.
Btw ti gyujtitek az xpt jatek elindit->felad modszerrel?

(#11) tomazin


tomazin
veterán

Hajnal 4kor van napvaltas (raguglizva nem talaltam meg)
Illetve eddig nem nezegettem a shopot, de a starter bundle nagyon jo deal.

(#12) tomazin


tomazin
veterán

12es weekly adott egy arena tokent,
Platinum: 3common wildcard, 5common, 1rare wc, 1rare, 524shard
Diamond:
3common wc, 8common, 3rare, 1epic 550shard
Diamond:
11common, 2rare, 1rare wc, 1epic 544 shard

Azaz szerencse nelkul:
Platinum: 8common, 2rare
Diamond: 11common, 3rare, 1epic

Kivancsi leszek legot hogy lehet szerezni.

(#13) lm83


lm83
őstag

Én is azt gondolom, hogy szinte csak pár meccset érdemes játszani, amíg meglesz a napi kveszt, meg ad bónusz xpt
Utána 100/50 xp egy ilyen hosszú meccsért édes kevés ha már nagyobb szintű rewardokra hajtasz...

(#14) tomazin


tomazin
veterán

Nekem kesz a heti, pedig a mai napit meg se csinaltam. Ti hogy alltok?

Illetve draftot probalta mar valaki? Neztem 1-2videot elotte, de siman elvertek 1-1 wint sikerult osszehozni.

(#15) tomazin


tomazin
veterán

na tolja még innen valaki, vagy eddig tartott?

(#16) salaam válasza tomazin (#15) üzenetére


salaam
senior tag

Én még tolom

(#17) tomazin válasza salaam (#16) üzenetére


tomazin
veterán

Es mit?
Nekem most ment el tole a kedvem, hetit alig birtam megcsinalni, nem adott 1,5k-s kuldit es a rewardban volt 1 v 2epic..
Rankedezni nincs kedvem igy, h nem tudom meddig tart a szezon, ugyh most a napik letolasa mellett draftozok.

(#18) salaam válasza tomazin (#17) üzenetére


salaam
senior tag

Rankedezgetek, most járok goldIV-ben, szerintem 1-2 héten belül meglesz a Master. Minden héten letoltam egy expeditiont meg kimaxoltam a ládákat meg champion capsuleig toltam minden régiót, szóval lassan full lapkészletem lesz, az elején vettem egy bundlet meg egyik héten 3 champion wildcardot, de a deckek nagyrészét már össze tudnám rakni. Várom a mobil verziót és hpgy javuljon a ranked :)

(#19) tomazin


tomazin
veterán

Aki esetleg azért nem tolta mert nincs mobilra. Már van. Ugyan trükkös sajnos felrakni, de evvan.
Tegnap vettem észre, az előző verzió még sima apk volt, sajnos ez már nem.

(#20) tomazin


tomazin
veterán

Maganyosarny: sry,h nem toltam le, de mar indultol aludni, csak az xpket csinaltam meg. (Ha olvasod egyaltalan)

(#21) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van saját topikja? :F

(#22) tomazin válasza Maxxy10 (#21) üzenetére


tomazin
veterán

ez a topikja, eddig csak ide irkált aki játszott vele
írtam oriic-nak, hogy kijött az 1.0, meg mobilra is elérhető, de lehet nem kapott annyi klikket ez a cikk, hogy megírta volna.

mellesleg nekem tetszenek az új mechanikák. az eternalban már nagyon sok keyword és mechanizmus van, így kicsit féltem tőle, hogy semmi újat nem fogok itt látni, de szerencsére tévedtem. a deep például nagyon tetszene, de annyira inkonzisztensnek érzem ezt a lapégetést.

[ Szerkesztve ]

(#23) lm83


lm83
őstag

Hát én szerintem két hónapja nem játszottam vele, így elég sok lap ki is maradt már az alap készletből.
Most néztem új kieggel startolt, plusz sok lap?
Csak telóra raktam fel, hogy jött az értesítés, hogy elérhető már végre

(#24) tomazin válasza lm83 (#23) üzenetére


tomazin
veterán

Végülis mindegy, hogy mennyi lapod van, mert
a. gyorsan gyűlik
b. én most csináltam egy decket, amiben kb 9lap volt jó a régiek közül. eléggé naxx jellegű lett az első kieg, azaz powercreep mint állat.

(#26) Maxxy10 válasza tomazin (#22) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tegnap kezdtem el játszani de nagyon tetszik :C
Anno évekig nyomtam a Hearthstone-t Dr miután Ben otthagyta őket én is abbahagytam azóta kerestem valami hasonlót.

A lapokat tényleg egyszerűen lehet gyűjteni, igaz én megvettem a starter packot viszont az bosszant, hogy csak írja de nem mutatja a lapokat... A másik mikor bontasz paklit és kapsz egy epic lapot de csak azt mutatja, hogy epic. Utána keresheted milyen lapot kaptál... :(((

(#27) tomazin válasza Maxxy10 (#26) üzenetére


tomazin
veterán

A másik mikor bontasz paklit és kapsz egy epic lapot de csak azt mutatja, hogy epic.
Ezt nem igazán értem. Ha nyitsz valamit és van benne lap, akkor vagy látod mi a lap vagy pedig wildcardot ad, amiből bármilyen ugyanolyan szintű lapot tudsz csinálni.

Mellesleg itt vannak paklik: https://lor.mobalytics.gg
Itt most nem érdemes a metát nézni, mert a régi.
Illetve én neki a meta paklijait nézem: Swimstrim
Ugye most mindegyik pakli ami ott van ? tierben van, mert alakul a meta.

(#29) tomazin válasza Compaqt (#28) üzenetére


tomazin
veterán

a tutorialok az uncsik? vagy rendes player ellen jatszol?

(#31) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ezzel a meccs végi xp buggal hihetetlen mennyiségű xp-t vesztek.... :(((

(#33) lm83 válasza Maxxy10 (#31) üzenetére


lm83
őstag

Azt néztem én is, hogy kapok 200-t meccs után meg a bonusz 600 vagy mennyi volt ott, aztán mégsem...
Csak 1-1 meccset játszottam ma és tegnap.

(#34) tomazin válasza Maxxy10 (#31) üzenetére


tomazin
veterán

Semennyit nem vesztesz. Az elso nyeres utan 400 a bonusz xp. Ha megnyitod a napi kuldiket, akkor ott latszik,h milyen xp bonusz jon a kovetkezo nyertes meccsnel.

(#35) Maxxy10 válasza tomazin (#34) üzenetére


Maxxy10
addikt

Amikor megcsinálok egy küldést ami miatt kapok 1100 xp-t és utána még 100 vagy mennyi, hogy nyertem és összesen kapok utána 900 xp-t az nem kerek. :)
De már a RIOT is írta, hogy vizsgálják miért van ez.

(#36) tomazin válasza Maxxy10 (#35) üzenetére


tomazin
veterán

Az van kiirva,h end game xp DISPLAYING incorrectly.
Actual earned xp is correct.

(#37) Maxxy10 válasza tomazin (#36) üzenetére


Maxxy10
addikt

My bad :R

(#38) tomazin


tomazin
veterán

az mennyire lolka már, hogy kb 3-4napja megcsináltam egy bannerman decket, amiben van fiora és garen. fiorát egyetlen egyszer láttam eddig, pedig napi 3wint mindig letolom.(de ez a minimum, tehát legalább 20meccset lejatszottam)
ma kaptam olyan 1500as küldit, hogy nyerj lux-szal. gondoltam megyek ugyanazzal a paklival, csak egy fionat kicserelek, ugyse latom soha. erre zicher, hogy mulligan utan egybol jott lux :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Imilenni


Imilenni
addikt

Van esetleg aktív fórum? :D

Press "F" to pay respects.

(#40) lm83 válasza Imilenni (#39) üzenetére


lm83
őstag

Hát ez lesz az :)

(#41) Imilenni válasza lm83 (#40) üzenetére


Imilenni
addikt

Huh.

Szóval, most elkezdtem újra a játékot, melóközben kikapcsol.
Hogy lehet a legkönnyebben szerezni kártyákat?
Azért ahogy láttam az itteni shop is kicsit túlárazott (mint a Valorantos).
Persze jó, hogy játékkal is lehet szerezni (ládák).
Elég lassan halad.
Mennyire érdemes naprakészen tartani a paklikat?
Most Yasó/Leó buildet próbálok összerakni, remélem jó lesz :D

Megéri egyébként rankedezni?
Ha nincs külön díj vagy valami, inkább hagyom.
Ott sok a tryharder ahogy látom :DDD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#42) lm83 válasza Imilenni (#41) üzenetére


lm83
őstag

Én bétakor kezdtem ,aztán hagytam egy darabig, mert telóról hs kényelmesebb volt.
Megjelenéskor jöttem vissza. Akkor jött úgy új "kieg" régió.
Múlt héten jelent meg egy újabb, úgyhogy most még semmi sem biztos.
Én szoktam ranked játszani, de silver 1-n mindkét szezonban megakadtam, csak nem tudom megcsípni a goldot. De amúgy a jelvényen kívül semmit nem ad...
Ez az újabb mód LAB ehhez lapok sem kellenek, itt is lehet kveszteket csinálni.
De régi exp is jó szerintem ha kapsz a heti ládából tokent, de azért frusztrálóbb kikapni 6 win után. De itt van utána reward legalább.
Gauntel megint saját paklival megy, kis xp-t tudsz szerezni, hát itt is ha egyszer megvan a jelvény lehet hagyni...
Napi kvesztekkel lehet szerintem lapokat szerezni, meg persze a heti ládával.
Én pénzt erre a játékra biztos nem szánok :)
Kb sztem ilyenkor az a lényeg kvesztek legyenek meg xp jöjjön, aztán ezekből legyen valamennyi lapkészlet.
Ja és ha végre van egy jó paklid simán jöhet rá a nerf :((

[ Szerkesztve ]

(#43) Imilenni válasza lm83 (#42) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, akkor marad a farm :D
Azért vannak idegesítő dolgok a játékban, 12 lap volt hátra, abból 5 hős..
Néha vicces azért :D

Van értelme hős nélküli paklit összerakni?
Az előbb 4* kör alatt vertek el, szinte hozzá se tudtam érni a sráchoz.. jó kis early build :(

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#44) lm83 válasza Imilenni (#43) üzenetére


lm83
őstag

Hát azért itt a 40 lapból nem mindig jön ami kellene...
Kieg előtt (egyik) legerősebb pakli hős nélkül volt elusive aggro pakli volt

(#45) lm83


lm83
őstag

alt="" title=""
Ha valaki lemaradt volna róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.