Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pomorski


pomorski
őstag

Kösz a hírt!

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennyire nem megy a szekér?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) #78687232 válasza Raysen623 (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sokan örülnének ha csak feleennyire menne a szekér.

(#4) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Notre Dame apropóján, most minden ingyenes! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#5) saelin válasza Raysen623 (#2) üzenetére


saelin
veterán

Megy az, és még a lootboxokat is veszegetik jó páran. Nekem ps4-en több száz órám van benne, mert "just fun" kategória. A rankedet viszont nem játsszák olyan sokan, inkább casualabb a játékos bázis.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) TTomax


TTomax
nagyúr

Ingyen se.... :N

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7) Raysen623 válasza saelin (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem is megvan PC-n és PS4-en is :DDD De a többi mellett egyszerűen nem jut rá időm...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) laceszgamer válasza #78687232 (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért a jtékosszámra kíváncsi volnék, igazából csak azt nem értem néha miért kell perceket várni mire egy-egy meccsre meglesz az ember, most vagy a amtchmaking ennyire rossz vagy kevesen tolják.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) Kokzor válasza laceszgamer (#8) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Pontosan én sem tudom, mennyien játszanak most. De a korábbi event óta, szerintem jóval kevesebben játszanak. Megyek 1-2 meccset quicken és utána perceket kell várni skirmishen. Ennyire nem volt rossz a helyzet eddig.
Mondjuk nem csodálkozok. Nagyon lassan jön a content. Ez az event is nagyon gyenge lett.

(#10) laceszgamer válasza Kokzor (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk én csak a fix sima játékmodokat hiányolom, simán TDM, Domination, Hardpoint, mármint mindig választhatóan menüböl.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Kokzor válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Akkor lehet még többet kellene várni a meccsekre. Mert megoszlanának a playerek. Az a baj, annyira húzzák az új dolgok bemutatását, hogy a playerek elmennek. Most már én is csak az event miatt néztem vissza. De az új skinek kevesek ahhoz, hogy tartósan játszak vele.
Olyan karaktereket mutatnak be, amikről elmondják, hogy egy hamar nem lesznek bent.
Én annak is örültem volna, ha a mostani PVE event jobb lett volna, de csak a tavalyi PVE karaktereket dobták át új mapra.

(#12) xeon forever


xeon forever
addikt

Kipipálva, letöröltem...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.