Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

B20 várható?
A notch-csot leszámítva mért ne Poco-t venne az eNber?

(#2) Atocha válasza helixP (#1) üzenetére


Atocha
senior tag

Mert dragabb es az atlagnak nem kell a csucs hardver? Pl....

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#3) Freiherr válasza Atocha (#2) üzenetére


Freiherr
őstag

+ a jobb kamera, ha megcsinálják normálisan.

XXX

(#4) Graphics válasza helixP (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

B20 mindig várható, de előbb a hazai piacot fogják kiszolgálni, és az indiait.

A nemzetközi verziók ezt követően kerülnek piacra. ( Mivel nincs saját gyártósoruk, a bérgyártópartner sebessége is számít )

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) mrThomi válasza Atocha (#2) üzenetére


mrThomi
addikt

285 euro a poco... ez is lesz 250 biztos. az a 39 euro meg kit erdekel tehat jogos a felvetes. akkor inkabb poco

Nothing Phone (2a)

(#6) szabi__memo válasza mrThomi (#5) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valakinek számít az akksi is

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

Inkább poco.

Thanos was right.

(#8) helixP válasza Atocha (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Látod, nem olyan egyértelmű ez. Nem olyan nagy az ár difi.

(#9) Graphics válasza szabi__memo (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De hát az aksi azonos... :) A Poco tovabn bírja, mint a Snap636-os telefonon 4000-es aksival.

Igaz az RN7 Pro SoC-ja is alacsonyabb Csíkszélességgel fog érkezni ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) szkaroly válasza Graphics (#9) üzenetére


szkaroly
senior tag

A gsmarena tesztjén a Redmi Note 7 a Snap660 ellenére is megelőzte a Pocophone-t. [link]

Poco X3 Pro

(#11) Graphics válasza szkaroly (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt nem is firtattam, de a GSMArena tesztje nem valós felhasználást mutat. Csak egy mérőszám.
Persze csúszkával lehet igazítani is rajta, így mindenki magának be tudja lőni adott hardverrel, hogy mit is bírhat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) szabi__memo válasza Graphics (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem a méretére gondoltam. De komolyan jobban bírja mint a 636???

(#13) Graphics válasza szabi__memo (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, komolyan :) Mivel volt az is, így elég jól össze tudom hasonlítani.

Ennyit jelent a kisebb csíkszélesség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) szabi__memo válasza Graphics (#13) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kemény. Nem gondoltam volna.
4000es akksival egy 855 akkor biztos frankó lesz

[ Szerkesztve ]

(#15) tixem válasza helixP (#1) üzenetére


tixem
addikt

A poco az lcd-vel és a műanyag házzal ezzel össze sem hasonlítható. Nem minden a SoC.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) Alert89 válasza Graphics (#13) üzenetére


Alert89
tag

Nekem is volt/van mindkettő és nem igazán értek egyet. Habár a Pocot sokkal intenzívebben használtam, mint feleségem az RN5-öt, aktív használattal (játékkal is) 5-6 óra SOT volt, de anélkül sem ment 8 óra SOT felé. RN5 folyamatosan hozza a 10-11,5 óra SOT-ot és 2-3 napot nála (böngészés, YouTube, telefon, sms).

(#17) Graphics válasza Alert89 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ez felhasználói szokásoktól is függ, mint mindig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) szabi__memo válasza Graphics (#17) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mármint mi? Hogy az egyik max 8 óra a másik 10+?
Valószínűtlen

(#19) #86973952 válasza helixP (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem (szigorúan magánvélemény) Note minőségibb hatást nyújt. Nekem dizájn szempontjából jobban bejön, mint a Pocok. Nem feltétlen a 7 -re gondolok. Korábbi modellnél is. Akinek nem kell csúcs hardver lehet inkább a Note felé megy.

Nekem már rég csak és kizárólag középső kategóriás telefonon lenne, ha hoznák azt a szintet kamerában, amit a csúcsok. Felső mezőnyben meg általában az akksi szar....Középsőben van egy két ritka kivétel nagyobb akkumulátor kapacitással.

Egyébként a "szétválassal" egyértelműen konkurenst teremtenek házon belül. Tehát nem csak Pocok vonal kapcsán lesz gondolkozás, hanem Xiaomi-Redmi matrica vonatkozásában is.

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza szabi__memo (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na akkor kötekedj magadban tovább... :)

Szerinted nekem mi votl? RN5... Komolyan én vagyok a hülye hogy reagálok rád .

Nem magyarázkodok neked, tök mindegy mit írok. Nálam a Poco tovább bírja mint az RN5 bírta, azonos rendszerrel , azonos programokkal. Nála meg nem...
És? Én se hazudok , Ő sem.. viszont neked egyik sem votl, így azért merész beleszólni....

nekem ne reagálj többet, kíméljük egymást

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) szabi__memo válasza Graphics (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem te ne tudd jobban nekem melyik volt vagy van. Főleg hogy semmit nem számít az ügyben.
Az viszont már elég beteg gondolkodás hogy te kötekedésnek érzel egy egy megjegyzést mely szerint valószínűlen hogy a felhasználás módja miatt valamely készülék SOHA nem hoz 8 óra felett és csak az miatt MINDIG 25-40%al kevesebbet bír

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics válasza szabi__memo (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahogy jónak látod.

Mint írtam, mellőzni tessék. Nem vagyok erre vevő. Mivel nem volt Pocod , így nem tudom, hogy alkotod a véleményt....

Ne akard már nekem megmagyarázni, hogy melyik készülék bírt nálam többet... De komolyan.. mellőzz kérlek!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) red13


red13
tag

Redmi 7-ről semmi hír? Még mindig a 3 éves redmi 3-mat használom, aminek ugyan semmi baja, de egy újabbra lehet már lecserélném, főleg a 6 inch alatt marad a mérete.

(#24) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Várjuk szeretettel, mint mindent ami Xiaomi👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#25) #86973952 válasza red13 (#23) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg márciusban mutatkozik be (talán Note 7 Pro -val) már az FCC -nél járt. Ami viszont minket annyira nem érint. Tehát pontos dátumról nincs hír.

Sőt, a spec infók is teljesen ellentmondásosak. Nagy esély van arra, hogy 5.8-5.84 col lesz a mérete.

Következő hónapban több..., de legfőképp megbízhatóbb infók lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#26) szabi__memo válasza Graphics (#22) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mint írtam nem kell hozzá birtokolni hogy a fenti értékek alapján ki lehessen jelenteni hogy nem lehet ekkora különbség használat függő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.