Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Ezzel még játszik valaki?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) #52588800 válasza haxiboy (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Keleten van azért tábora, nyugaton már kevésbé. Gondolom ezért is hozták konzolra, hátha...

(#3) Ganzer válasza haxiboy (#1) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Ja, mikor kijött pc-re, elvoltam vele kb 2 évig. Mostmár csak évente előveszem néha az új classok miatt, de ennyi. Asszony még a mai napig játssza.

(#4) <Lacy85> válasza #52588800 (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Pedig anno mekkora mellényük volt, hogy ez lesz a brutális WoW verő mmorpg.
Aztán meg pár hónap múlva ingyenes lett, mert a kutya nem játszott vele. :D

(#5) szupermacs válasza haxiboy (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Én fogok. Hacsak nem győz meg valaki, hogy az ESO jobb. :B

(#6) saelin válasza szupermacs (#5) üzenetére


saelin
veterán

Az ESO jobb! ;]

De tényleg. Nekem konzolon az eso eddig a legigényesebb és legszórakoztatóbb MMO amit valaha játszottam. Csak azért hagytam abba mert nem volt rá időm. Mindig amikor van róla valami hír, hogy új dlc, expansion stb. jön hozzá, akkor mindig elkap az "úgy visszamennék játszani" érzés. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, konzolon ha valaki Twitch Prime előfizetéssel rendelkezik már tolhatja a játékot. (Triallal is)

Live-Die-Respawn

(#8) szupermacs válasza saelin (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyire játszható az endgame előfizu nélkül?

(#9) saelin válasza szupermacs (#8) üzenetére


saelin
veterán

Sajna endgame-ről sokat nem tudok mondani, mert addig nem jutottam el, de: vannak úgynevezett veteran dungeon-ök, solo dungeon-ök, adventure zone-ok és ugye pvp is. Jönnek expansion-ök is hozzá, amik kitolják a szinthatárt és lehet megint questelni.

Nem vagyok nagy mmo-s, de nagyrészt a gearezés teszi ki az endgame-et a legtöbb ilyen játékban. Itt legalább van pár pve "endgame" content is, amik extra questeket nyújtanak a játék történetéhez. A többi az ilyen raid szerű dungeon-ös móka. Nekem csak az alapjáték van még, úgyhogy a kiegészítők tartalmairól nem sokat tudok, csak amit hébe-hóba olvastam róla.

Másrészt nem tudok róla hogy az előfizetők erősebbek lennének a nem vip játékosoktól. Több xp, game currency, DLC-k, kozmetika cuccok és potik/kaják vehetőek.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) szupermacs válasza saelin (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Most akciós a teljes kiadás, amiben a kiegek is benne vannak. Az ESO+ végtelen kapacitású Crafting Baget ad és a bank férőhely is dupla. Arra lennék kíváncsi, hogy ténylegesen mennyire elég az alap, mert a hivatalos fórumon nagyon vegyesek a vélemények.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.