Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) Skynet258

Skynet258
(veterán)

Na megint megnőnek a Ps4 eladások... :DDD

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#2) tuki2200 válasza Skynet258 (#1) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Nem valoszinu, reteg jatekok ezek a Single Player only cimek, a God of War korul is mekkora hype meg reklam volt aztan 5-6 millios eladasnal jar a 82millio PS4-bol...

(#3) XuChi válasza tuki2200 (#2) üzenetére

XuChi
(addikt)

Elég szomorú, hogy ezek a réteg játékok, a sok köcsöb BR meg CsGo, és hasonló hulladékok helyett.

(#4) ProEvoFan válasza tuki2200 (#2) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Réteg játék?Dehogyis!
Egy hónap alatt fogyott belőle 5 millió.Egy exkluzívtól ez több mint kiváló.A világ második legnagyobb gémer piacán, avagy a Brit eladási listát 5 hétig vezette és azóta is top10ben de inkább top5ben van.
82 millió géphez képest kevésnek tűnik.Mindig ezzel jöttök.
Akkor ezen a téves logikán haladva, a Fifa sorozat is rétegjáték, mert a 82 milló ps4, 38? millió xbox, 20 millió Nintendo Switch és találomra 100 millió gémer PCre, tehát kb 240 millió gépre eladtak 15 milliót.Akkor a Fifa is réteg játék? :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#5) v!ct0y válasza tuki2200 (#2) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Lehetne több ilyen "réteg játék"

(#6) tuki2200 válasza ProEvoFan (#4) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

A fifat majdnem minden 2. tulaj megvette, a God of Wart mindent 15. azert erzed a kulonbseget? En elhiszem h a kockak szeretnek egyedul fejhallgatoval a fejukon egy sotet szobaban gubbasztani, de be kell latni a casual reteg lesz mindig a legnagyobb, es ezek emberek baratokkal szeretnek jatszani, tobbjatekos jatekokat..

[ Szerkesztve ]

(#7) Szakiii válasza tuki2200 (#6) üzenetére

Szakiii
(őstag)

pontosan 9 fős társaság vagyunk és egyik ember se vette meg a fifát ellenben god of war mind a 9 embernek megvan úgy hogy egyértelműen multizni szoktunk egyébként :) réteg játék dolog elég szubjektív, 9 különböző ember különböző szokásokkal és "stílussal" mégis mindenki kitolta a gow-ot

(#8) ProEvoFan válasza tuki2200 (#6) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

:F Feladtam...

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#9) melega

melega
(senior tag)

Na előrendeltem emiatt mondtam le a Shadow of Tomb Raidert.

Nekem tetszenek a tesztvideók és nagyon emlékeztet a Batman Arkham játékokra, azokat imádtam.

(#10) S e t h válasza tuki2200 (#6) üzenetére

S e t h
(veterán)

A fifat majdnem minden 2. tulaj megvette

Ez a majdnem minden második tökéletesen igaz, nekem kilenc ismerősből kettőnek van meg. A többi okfejtésedre már ki sem térek annyira blőd.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.