Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edward2


edward2
addikt

Egyetlen egy kiszivárgást nem olvastam seholse az új ipaddal kapcsolatban. Kép is volt róla? :D

(#2) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Meg jó, hogy nulla ipadre utalo dolgot tudunk,latunk. Ez a logo pedig egy mac frissitesre utal.

(#3) #03372544


#03372544
törölt tag

-
(rájöttem hogy hülye vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#4) Bambalazs válasza edward2 (#1) üzenetére


Bambalazs
senior tag

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Őszintén szólva a kijelzőforgatás lockot még sosem használtam, sőt nekem a némításra van bekonfigurálva, de arra is csak azért, mert a hangerőt nullára véve sem némul el minden. Talán a hangjelzések vannak/voltak másképp kezelve. Persze mindkét funkció könnyen, sőt talán könnyebben vezérelhető lenne szoftveresen, mint ahogy minden más is, ami már úgy van vezérelve.

Szerintem az event címe-szlogene többet sejtet mint a szokásos éves iPad vagy OS updatet. Én ezek mellett várok olyan termékek frissítéseit, amik jóval több mint egy éve nem kaptak utódot. Pl. a Mac Mini, monitorok, az Apple TV vagy valamelyik kisebb iPod (nano, shuffle)

A lehetséges iPad Pro vs Macbook Air házon belüli csatája meg elég képlékeny. Úgy látom, hogy az Apple mostanában jobban igazodik a már meglévő piaci igényekre, mint korábban, így nem tartom elképzelhetetlennek azt, hogy a Microsoft lépéséhez igazodva lehozzák tablet szintre az OS X-et hamarosan valamilyen új termékben. Egy 2 in 1 tablet hibridben megoldhatnák azt hogy az OS X és az iOS egy gépben elérhető lenne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Dave46


Dave46
tag

Yoshemite-t is most fogják bejelenteni?

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#7) brumi1024 válasza Dave46 (#6) üzenetére


brumi1024
veterán

Inkább kiadni. Bejelentették már nyár elején, és kijött a GM is.

(#8) Dave46 válasza brumi1024 (#7) üzenetére


Dave46
tag

Igen, úgy értettem, elnézést a pontatlan fogalmazásért.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#9) brumi1024 válasza Dave46 (#8) üzenetére


brumi1024
veterán

Akkor a válaszom, hogy elméletileg igen. :)

(#11) FókuszPók


FókuszPók
tag

A kijelzőforgatást tiltó mikrokapcsoló nem fért bele egy 7mm-es házba? Ezen csak mosolyogni tudok :) sajnáltam hogy az Air-embe nem került még taccsájdi, valamikor kedvem sincs begépelgetni a jelszót az áruházba...

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#12) tomi5244


tomi5244
őstag

Várós! Ha sikeül jó árban eladnom a 4-et akkor tuti vevő leszek az újra, már csak a súly miatt is nagy előny lenne a T-ID már csak hab lesz a tortán! :)

(#13) Tibee86


Tibee86
veterán

2GB RAM-ot a népnek, és akkor bódógság lesz. :)

(#14) huszar90


huszar90
aktív tag

Nagyon kíváncsi leszek az Air 2-re :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.