Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Megnéztem a trailert vagy mi ez, nem esett le az állam tőle. Majd végig néztem,hogy milyen volt a korábbi években, s úgy már egészen jó! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Aha, piranha csinálja gyk mwo alapokon nyugszik, hátöööizé csak óvatosan. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) wolruf válasza Szőrös  (#2) üzenetére


wolruf
őstag

Ha nem csak online, nekem jöhet :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) Hunpriest válasza Szőrös  (#2) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Akkor Mad Cat et csak bankkártya adatok megadása után lehet majd szerezni?

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A korábbi részekhez képest kb nulla fejlődés, a grafika meg hullagyenge. A MWO sem tetszett.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

1.: Noha a modellek az MWO-ból érkeznek, azért jó pár eltérés van a gyökerektől kezdve - például itt nem lesznek klánok (3015-öt írunk ugyebár), így nem kell az überszuper klántech vs. a belső szféra tech szintje közötti problémákat orvosolni.
2.: A játék motorja megváltozott, CryEngine-ről Unreal engine-re. A leglátványosabb változás a rombolható épületek, de a fegyverek effektjei is mások.
3.: A grafika egyébként szerintem rendben van, oké, nem csidi-csudálatos, és sok dolgot lehetne még csiszolni rajta (nem értem miért mutogatják a helikopterek lezuhanását annyiszor, az álló rotorral való kőként zuhanás vicces...).
4.: Azt annyira nem bánom, hogy csak decemberben jön. Először is csinálják meg rendesen, mielőtt kiadják, ne ismételjék meg az MWO hibáit. Másodszor jövő év első felében érkezik a Battletech, szóval el leszünk látva Battletech játékokkal így. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) wolruf válasza Cifu (#6) üzenetére


wolruf
őstag

"az álló rotorral való kőként zuhanás vicces" Most miért?! Álló rotorral hogy maradna már fenn? :D

Amúgy szerintem ez tipikusan olyan program lesz, amit a rajongók szeretni fognak, akik pedig nem ismerik az univerzumot, nem fogja őket megfogni. Szerintem... :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Mechwarrior játék még jó nem volt az életben. Egyszerűen lassúak a robotok, az egész univerzum nem működik, persze aki rajong a Battletech-ért azt ez nem zavarja. Ez most lehet egy erős közepes, ha nagyon odateszik magukat. Így van ez mindegyik régebben túlfuttatott szeméttel (NFS1-2, Network Q RAC Rally, Resident Evil, Road Rash, Constructor stb.), akkor még alulról karcolták az elmegy szintet de mostani fejlesztésekkel összevetve azért már látszik hol lóg ki a lóláb.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) wolruf válasza GreatL (#8) üzenetére


wolruf
őstag

Anno azért elég jókat csatáztunk a MW2 (MW3 és 4) játékokkal. Én pl. az MW2-vel szerettem meg ezt az univerzumot. Szerintem az például úgy volt jó, ahogy volt. Olyan hangulata nagyon kevés programnak volt akkoriban.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) Weareus


Weareus
addikt

A MechWarrior 4-et és kiegészítőit szerettem. Attól függetlenül igénytelenül összerakott okádék az egész széria. Maga az alapkoncepció jó, olvastam könyvben is egy részt, ami a BattleTech univerzumban játszódik.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.