Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

elég vegyesek lettek az értékelések :Y

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég közepesnek tűnik. Mondjuk nem lepődtem meg.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Itt a világot már semmi nem váltja meg. Ha indie játék jönne AAA minőségben és költségvetéssel talán az. Már annak is örülni kell ha valami tisztes iparosmunka bukkan fel, nem az Unityben összegányolt hülyeség.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hát én már ultra-casual lettem, PC-ről XBoxra is átálltam. :D De ez a cím érdekes. Azért vettem meg, mert az írták róla (bocsánat az angolért):

"In a sense," says Alex Hutchinson, creative director of Journey to the Savage Planet, "this is a game for middle-aged people." And in an instant, I'm sold.

"I want a game I can finish, I want a game that doesn't take a thousand hours, I want a game that kind of reminds me of the Sega blue skies stuff, that I feel happy turning it on instead of being miserable and weighed down by things I don't understand unless I've put in 100 hours. I don't want an infinite game! I want it to finish!"

Talán ezt végig tudom játszani és közben nevetek párat. Nekem a humora bejön, még úgy is, ha tudom, nincs benne nagy eredetiség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.