Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Papp Gábor írt már (hááát) csúnyaságokat.

A HKC hulladék táp. 16 ezerért bőven tudtál volna venni tisztességes tápot. Kettőt is.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

ennyibe belefért volna egy moduláris Corsair is. arról biztos nem hallanál panaszt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Móci


Móci
addikt

16-ért ez sem egy rossz darab: [link].

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

3 napon belül bármilyen indok nélhül elállhatsz a vásárlástól, tehát nyugodtan visszaviheted

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

szvsz: kicsivel jobb táp, mint a mercury, kódgány, deer, vargáné, stb. kategória, de ez az az orbitális felár hatalmas pénzkidobás volt...

ui: amúgy stol fórumtárs tesztelt már hkc-t... :( khm... nem sokkal jobb, mint a totális-sz@r kategória... szerintem, ha teheted, vidd vissza és számíttasd be egy márkásba: pl. corsair, chieftec, stb... jobban jársz... én ilyen "tápra" nem bíznám a gépem...

#6: ha jófejek a boltban, visszaveszik... anno én a "törzshelyemen" ramot cseréltem ki így... 1x1024mb samu ddr2-800-at vettem, mert annyira volt pénz és kb 1-2hónappal később akartam neki párt, de nem volt... akkori eladási áron visszavették a samut és vittem helyette 2x1024mb goodram-ot, amit azóta is gond nélkül használok... ha jófej a boltos, visszaveszi... (elvileg hibás alkatrésznél él a 3napon belüli pénzvisszafizetési gari)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) dabadab válasza Gergő_ (#4) üzenetére


dabadab
titán

Ez nem igaz, talan valamikor volt ilyen, most mar egeszen biztosan nincs.

DRM is theft

(#7) Lenry válasza dabadab (#6) üzenetére


Lenry
félisten

webáruházban tudtommal most is van ilyen
(tudom, itt most nem arról van szó)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) dabadab válasza Lenry (#7) üzenetére


dabadab
titán

Webaruhazban 8 nap van, de most tenyleg nem arrol van szo :)

DRM is theft

(#9) BITBOYS válasza dabadab (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindkét posztodban igazad van.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ööö, csak mint érdemi hozzászólás, ha az alaplapom 8 tűs CPU tápcsati van, akkor nem kell feltétlenül 8 tűs csatit is belerakni, elég a 4 is. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Csak az a baj, hogy már egy hónapja megvan, tehát csakúgy nem vihetem vissza. 5 percem volt mérlegelni, akkor jónak tűnt. És már eléggé sok cuccot visszavittem mostanában olyan alapon, hogy bocs ez nem olyan mint számítottam. És szívesen visszacserélték, de a legutóbbinál már azt mondták: hogy ez az utolsó... :P

lezso6:
1: ezt nem tudtam :D 2: abban se nagyon bíznék sztem

Meg ezzel az egésszel azt is ki szeretném deríteni, hogy mennyire igaz az, mikor valamit egy adott helyen nagyon lehúznak, és az nem feltétlenül igaz. Mert sokszor volt már hogy láttam hogy valaki pl. egy adott ramot kukabélelésre se használna, kiközben nálam már 3 éve szolgál tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#12) Thunderzolee válasza JoolsNOS (#11) üzenetére

Hát akkor ez pech, így már ciki lenne visszavinni. :N

Add el hardveraprón, valaki csak megveszi, aztán beruházol egy márkás(abb) tápra, és nyugodtan alhatsz végre.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Gergő_ válasza JoolsNOS (#11) üzenetére


Gergő_
őstag

hát akkor le kéne tesztelned, úgy tudom az atx szabvány + - 10%-ot enged(remélem ezt jól tudom)
ha ennél nagyobb az eltérés, akkor vidd vissza és kérd a levásárlást egy másik tápra, ha nem engedik akkor vásárlók könyvébe írd le a részletes problémát

[ Szerkesztve ]

(#14) JoolsNOS válasza Gergő_ (#13) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mivel tudom letesztelni? Gondolom valami külső kütyüvel?
De végre egy pozitív hsz-t is találtam. Valakinek már 3 éve nincs vele gondja.
Illetve azt nem írtam, hogy gyakorlatilag 1 évig minimum mindenem garis. Ha esetleg elszáll, és visz magával valamit, akkor ki kell cserélniük gariba. Csak a ramjaim nem garisak, de az legyen a legkevesebb.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#15) Gergő_ válasza JoolsNOS (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

igen külső kütyüvel kéne gondolom működés közben
egy 1200Ft-os multiméter is megteszi )
ez így lehet macerás ezért inkább Everest-tel nézd meg, ki tudja lehet tényleg nem stabil és akkor visszaviheted mint írtam
ha viszont határon belül, akkor még gondolkodom milyen ürüggyel lehetne visszavinni ezt a hulladékot :D

(#16) JoolsNOS válasza Gergő_ (#15) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Everestben mit nézzek?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#17) Gergő_ válasza JoolsNOS (#16) üzenetére


Gergő_
őstag

nem tudom, úgy emlékeztem valahol kiírja a feszeket :B
na haragudj remélem valaki tud segíteni

(#18) JoolsNOS válasza Gergő_ (#17) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Erre gondoltál?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#19) Gergő_ válasza JoolsNOS (#18) üzenetére


Gergő_
őstag

igen
úgy néz ki rendben van
én kipróbálnám terhelés alatt is

(#20) JoolsNOS válasza Gergő_ (#19) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az úgy véghezvihető, hogy pl míg valami durva programot lenyomok, addig everestet átdobom másik képre dualban? És akkor látom a fesz alakulását.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#21) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na egy gyors teszt után:
Cpu mag: fix
+3.3: terhelés alatt beáll pont 3.30ra
+12: 12.19-12.25 közt ugrál néha
a többi megint marad fix
amit alkalmaztam: 3dmark06, orthos, everest stress
viszont orthos első indítása után egy pillanatra a 3.3 lesett 2.21-re.

mivel nézzem még?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#22) Gergő_ válasza JoolsNOS (#21) üzenetére


Gergő_
őstag

a 3,3V leesett 2,21V-ra? :Y nem semmi
nem akarok hülyeséget írni, szerintem van ilyen tápos topik ott tudnak segíteni jobban

(#23) Gergő_ válasza Gergő_ (#22) üzenetére


Gergő_
őstag

erre a topikra gondoltam: [link]

(#24) JoolsNOS válasza Gergő_ (#23) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kösz
megérdeklődöm

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#25) Gergő_ válasza JoolsNOS (#24) üzenetére


Gergő_
őstag

olvastam a topikot..
tehát műszerrel nem tudod lemérni? :O

(#26) Fecogame válasza JoolsNOS (#21) üzenetére


Fecogame
veterán

Műszeres mérésben lehet csak megbízni, szoftveresre nem hagyatkozz semmiképp :(

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27) JoolsNOS válasza Gergő_ (#25) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát majd jöv 7végén talán a műszaki egyetemes haverommal megpróbálom. Annál előbb biztos nem lesz rá lehetőség. Ahhoz egyébként nem kell szétbuherni semmit tápon ugye?

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#28) Fecogame válasza JoolsNOS (#27) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem, csak a kivezetéshez kötöd a műszer 2 csatlakozóját.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) JoolsNOS válasza Fecogame (#28) üzenetére


JoolsNOS
veterán

köszi, haver biztos tudni fogja mit hova kell

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#30) didyman


didyman
őstag

ATX: 5% az eltérés maximuma.
HKC:
Ne foglalkozz vele annyit. Nem a legszarabb tápjuk. De a szar egy akármilyen elektronikai terméknél sem azt jelenti, hogy az összes kifingik 3 hónap után, vannak túlélők is.
A mérések egész biztosan pontos eredményeket fognak mutatni, a szabályzás jellegzetessége miatt nem tud egy ág elmászni "következmények" nélkül. Mellesleg, ha ennyire eltér egy ág,akkor azt az alaplap is észreveszi. A valódi méréshez oszcilloszkóp lenne való és persze csak terhelés alatt szabad mérni.

Szvsz kár erre szót fecsérelni, az ember néha belenyúl marhaságokba, aztán ennyi,mindenkivel megesik.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#31) 04ahgy válasza Gergő_ (#13) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Miért kellene a vásárlók könyvébe írnia, ha egy egy hónapos tápnál nem engedik a levásárlást? Elsősorban kijavítást, vagy kicserélést kérhet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#32) Gergő_ válasza 04ahgy (#31) üzenetére


Gergő_
őstag

nem az egy hónapról van szó
azt írtam ha hibás a táp azaz jelentősen eltér az ATX szabványtól és ennek ellenére sem akarják visszavenni, cserélni, akkor első lépésként írja le a panaszát és rögtön cserélni fogják...
régen első körben tényleg javítás, azonos termékre cserélés volt, de ma már úgy tudom hogy első hibánál el lehet állni a vásárlási szándéktól vagy le is lehet vásárolni a vételárat

(#33) didyman válasza Gergő_ (#32) üzenetére


didyman
őstag

A kereskedő meg rohadjon meg a tápjával? Nem ismerlek, tehát ne vedd magadra, ha úgy érzed. Szeretem az ilyen rögtön a papírért nyúlok embereket, akik a normális megbeszélést, ha egyáltalán képesek rá, rögtön papírra fordítják, ha vélt igazuknak nem találnak partnert a kereskedőben, aki viszont kénytelen jogok között mozogni és lenyelni, ha a kedves ügyfél egy hónap után kitalálja, hogy neki nem jó A vagy B alkatrész, mert csak. Az ilyen jótétlelkek azok, akik megkeresnek azzal, hogy tönkre kéne tenni ezt vagy azt (nem mondom, vannak helyzetek, amikor tényleg így működik valami), miután a kereskedőt elhajtották a vérbe a felmenőivel együtt. Halkan megjegyzem, hogy az a szemét kereskedő is olyan ember, mint te meg én.

Tehát, hogy tisztába tegyünk pár apróságot. Ez a táp NEM hibás. Két okból is: Mert a gép, amit visz, hiba nélkül működik, és mert a szoftveres mérés nyilvánvalóan irreális értéket ad vissza, amivel maximum a paranoiás aggodalomra van jogunk, semmint bolti cserére meg levásárlásra. Tápot bemérni, szabványtól eltérést megállapítani hivatalos szerviz tud, minden más csak kanalazás, és arról sem a kiskereskedő, sem a gyártó nem tehet, ha egy vásárló megfelelő előtájékozottság nélkül tér be hozzá vásárolni. Mielőtt kitérnénk arra, hogy a kisker tudja, hogy mit árul: Nem, nem tudja. A kisker nem fog fórumokat bújni egész nap mert más dolga van, és értenie sem kell a tápok beléhez, ő az eladott és visszahordott alkatrészek alapján ítélhet meg, és nyilván nem érdeke olyat eladni, amit visszahordanak hozzá, hiszen a nagykerben ő választ és nem rátukmálják, hogy ezt kell eladnod. Mondom ezt azért, mert ahova én anno codegen tápot adtam el, azokból egy sem jött vissza. Eszerint pedig bátran ajánlhatom irodai vackok alá. Úgyhogy el szabad gondolkozni ilyen apróságokon, mielőtt jogot kezdünk emlegetni, meg azt feszegetjük, hogy a szerencsétlen kereskedőt hogyan lehet jobb belátásra bírni. Marha jó dolog a panaszkönyv, komolyan, de a kereskedőnek nincsen panaszkönyve f.sz vásárlók gyűjtésére, és a nagykerrel sem érdemes port rúgnia, így a hatósági eljárást, még ha alaptalan is, inkább kihagyja, mert macera meg kellemetlen. Ebbe célszerű belegondolni, mielőtt nagy mellénnyel jogot kezdünk hangoztatni, olyan helyzetben, aminek kialakulásáért senki más nem okolható saját magunkon kívül.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#34) 04ahgy válasza Gergő_ (#32) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Didymannak igaza van, te pedig nagyon félre vagy tájékozódva / tájékoztatva. Amiről te beszélsz, az a 3 napon belüli meghibásodás, ahol is a kereskedő nem hivatkozhat a csere aránytalan többletköltségére a javítással szemben, mindenképpen cserélni kell új termékre. Még itt sincs szó pénz visszaadásról. Ez meg egy hónapos táp, itt a vavő elsősorban kijavítást, vagy kicserélést kérhet, a kereskedő, indoklás alapján még megteheti a fordítottját is, ha a javítás vagy a csere a másik verzióhoz képest aránytalan többletköltséggel járna. Ha egyik sem teljesíthető, akkor a vételár. Jelentéktelen hiba miatti elállásnak helye nincs.

Ajánlom böngészésre az 1959/IV. törvényt, és a 151/2003 kormányrendeletet.

Szégyellem, hogy ilyen csekély tudással, pusztán szófosás okán a neved alatt senior tag van, és szégyellem, hogy fals tudni vélt dolgaid alapján másokat felbujtasz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#35) JoolsNOS válasza didyman (#33) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mint mondtam én nem is akarom a boltost nyaggatni, elég sok szívességet tett nekem már: kicserélte az előző alapomat, csak azért mert nekem nem tetszett (bár 3dmark azóta 10% jobban teljesít, és vele minden játék) illetve a proci árából nem keveset engedett. Tehát max akkor zargatom ha kiderül tényleg van valami baja a tápnak. Attól függetlenül kikérem a véleményét, úgyis akarok vinyót venni. Elvileg ő is ezt a tápot használja.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#36) 04ahgy válasza JoolsNOS (#35) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Figyi, azt javaslom neked, hogy törölj minden "érzékelő" programot, maximum egy HDSentinel és egy RealTemp legyen fenn. Ne foglalkozz a szoftveres méréssel. A tápnak akkor lesz baja, ha terhelésre a gép lekapcsol, újraindul, és tápcserével megszüntethető a jelenség. Persze ki lehetne mérni, de nincs baja, szinte biztosan, Didyman is megmondta, és ő elég sok tápot látott már. Azt is mondta, hogy ez egy korrektebb belvilágú típus. Hallgass a szavára.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37) Gergő_ válasza didyman (#33) üzenetére


Gergő_
őstag

Nem sok energiám van hozzátok én nem foglak minősíteni téged...ilyen jótétlélek vagyok.

-a kereskedő rátukmálta ez kiderült már.
-nem mondtam egyszer sem hogy az everest az isten, inkább arra utaltam hogy egyedül ne dugdosson mm-t a gépbe, ha nem ért hozzá, lehet szerintetek a szoftveres mérés teljesen fals, de szvsz jelenthet valamit tehát érdemes lecsekkolni mm-rel. (persze ti a távolból tudjátok hogy biztosan tökéletes a táp)

-Igen, papírért kell nyúlni, mert eltitkolják a vásárlótól a jogait. Általában ebből érteni szoktak.

-Szerencsétlen számtech boltok között nem egy van aki menti az adódat,A---,Bl******,Mi**** stb.

-Szerintem pedig a kereskedő igenis legyen tájékozott arról, hogy mit árul, mivel képviseli a vállalatát.

(ja és végül: az én gépemet vitte már halálba 25k-s enermax táp, tudom miről beszélek. segíteni szerettem volna a kollégának hogy először is bizonyosodjon meg benne, hogy hibás, és kérje a cseré. Ne a gép lefüstölése jelezze neki, ha szervizbe kell menni. Nem buzdítottam rá hogy csak everestes mérés szerint vigye vissza)

Erre is lehet alapozni(amennyiben tényleg ahogy ti mondtátok nem 10 hanem 5%-os az eltérés) :

"Minőségi kifogás valamennyi reklamáció, amelyet a fogyasztó a dolog minőségére vonatkozóan jelent be. Mindazon esetekben, amikor a fogyasztó állítása szerint a szavatossági, illetve jótállási igény érvényesítésének alapjául szolgáló hiba a dolog nem megfelelő minőségéből ered, bejelentése minőségi kifogásnak tekintendő. Minőségi kifogás esetén szavatossági, illetve jótállási igény érvényesíthető"

A szabvány azért szabvány mert vannak korlátok amik között rendeltetésszeren tud valami működni, ha ettől eltér az egyértelműen hibás működésnek nevezhető.

(#38) Gergő_ válasza 04ahgy (#34) üzenetére


Gergő_
őstag

leírtam a véleményem az előzőben.
Igen, voltak tévedéseim. Szerintem mindenkinek vannak. Sajnálom hogy Te pár hozzászólásom alapján ítélsz meg, könnyű neked. Az ATX feszértékektől való jelentős eltérésről beszélünk( ami ki fog derülni vagy nem, ez most lényegtelen) ez nem jelentéktelen hiba.
*Az elején nem is tudtuk hogy 1 hónapos a táp.
** részemről befejeztem nem vagyok egy súlycsoportban egy moderátorral és egy őstaggal egyszerre. Pü-ben szívesen vitázok bárkivel.

[ Szerkesztve ]

(#39) JoolsNOS válasza 04ahgy (#36) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem az érzékelő adatai zavarnak, hanem a felhasználók véleményei! Bár Didyman kicsit megnyugtatott.

Gergő: nem rám tukmálta, ez volt, és döntenem kellett hogy akarok-e aznap gépet. (akartam, mert már rég vártam a konfigomra)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#40) didyman válasza Gergő_ (#37) üzenetére


didyman
őstag

Ezek szerint magadra vetted, írtam, hogy nem muszáj, de ezek szerint van alapja a vélekedésemnek. Akkor hát üdv a klubban, ehhez én sem tudok mit hozzátenni. Kár, hogy a Mistral és más hasonló majmok alapján állsz hozzá az összes kiskereskedőhöz. Nem szolgálnak rá. De majd egyszer leszel te is azon az oldalon és rájössz magadtól, hogy mire lesz időd és mihez lesz kedved és mindezt mennyiért.

Az ATX szabványnak nem megfelelés első sorban nem minőségi kifogás, hanem hiba. Nem hiszem, hogy ezt magyarázni kell. A nem megfelelő minőség megállapítása pedig nem fórumok és a kedves vásárló egyéni vélekedése eredményeképpen alakul ki, hanem a KERMI állapítja meg. A jelen esetben egyelőre az általad vázolt hibás működés nem áll fenn. Pont.

Az egy súlycsoportos dolgot rövid úton felejtsd el: Baromság. Nem moderátor magyaráz neked, hanem egy fórumtársad.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#41) didyman válasza JoolsNOS (#39) üzenetére


didyman
őstag

Ez egy friss modell, meg nem a legótvarabb kapcsolás, a beültetett szűrőrendszer például eleve megnyugtató jel :D . Ha van a tápon valahol egy "Exxxxxx" jelölés, akkor azt írd be, és megnézzük a gyártót.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#42) JoolsNOS válasza didyman (#41) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Okés! De sztem csak hétfő este lesz rá alkalmam. Reggel elutazok, most meg már nincs kedvem a gépben kotorászni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#43) JoolsNOS válasza didyman (#41) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na még volt egy kis időm. Körbenéztem a tápot, de nem találtam rajta ilyet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#44) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na bő fél év után lezártam a dolgot egy Chieftec CTG 500 80Pvel. Na meg persze bő 10e buktával mert ezt 5ért számolták be. :(((

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.