Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Nekik volt korábban is készülékük.. Most attól, hogy kihasználják a technológiát amit megvettek, a Toshibához nem nyúltak :U
Vagy ez egy Toshiba TV lenne átbrandelve ? :F
;]

-

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Igazabol amennyire tudom a Hisense annyira nem gyart hulladekot, lehet jobb igy. Sharp teveknel fixen jobb lesz :D

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) Raymond


Raymond
félisten

"...teljesen különálló brandként fogják kezelni, nem lesz semmilyen kapcsolat a Hisense márkával, azt leszámítva, hogy ugyanaz a tulajdonos."

Hat, nem akarok kekeceskeni, de ez most is ugy van. Nincs ra irva a dobzra vagy a TV-re hogy "Toshiba by HiSense" vagy hasonlo. Meg mindig kulon brand (Toshiba), az alkatreszek belul meg azok amik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) Chaser


Chaser
titán

Amennyire jol tudom, jelenleg konzumer piacra oled panel az lg gyart, egyeb resztvevok kenytelenek toluk vasarolni, elektronika v sajat v harmadik feltol van akar, de nem remlik h barmelyik gyarto is reklamaozna a keszulekeben az lg panelt, v emiatt barmyen osszefonodasrol lenne szo - ,ha csak nem bulvar ujsagirok fejeben -
Dobbenet! Jesszumpepi! Sajat velemeny, de ez siralmas volt, blikk szint

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) CBool


CBool
tag

Kezdek belezavarodni. Tavaly vettem Toshiba tv-t amit a VESTEL gyártott Toshiba (tehát nem a Toshiba fejlesztette) név alatt. Most a Hisense meg a Toshiba részleget vásárolta meg?

VESTEL gyárt Toshiba név alatt VESTEL tv-t, Hisense meg gyárt Hisense név alatt Toshiba tv-t? :F

(#6) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Annyira megdöbbentem, hogy sejj!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) jeni válasza CBool (#5) üzenetére


jeni
félisten

A Hisense Ázsiai és netalán Amerikai piacra is gyárt. A Westel meg Európában forgalmazza a Toshiba néven. Pofon egyszerű.
Talán a Sharpoknál is hasonló a helyzet. Mert ha jól tudom ott az egyik a Funai aki forgalmazhatja csak az amerikai piacra van jogosítványa. De lehet,hogy ez a Philips Tv-nél igaz.

(#8) Chaser válasza CBool (#5) üzenetére


Chaser
titán

Megdobbentel? ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) Intelligencs válasza Chaser (#8) üzenetére

Csak a cim alatti headline-ra utalt: "Döbbenet! A kínaiak a jelek szerint még sem kezelik érinthetetlen önálló egységként a Toshiba tévés divízióját."

Szamomra is roppant idegesito, mintha a Blikket olvasnam. Ra se kell kattintanom a cikkre, hogy tudjam, Elefant kovette el ezt a jo izles elleni merenyletet. ;)

The Amiga, Born a Champion

(#10) Chaser válasza Intelligencs (#9) üzenetére


Chaser
titán

Igen, arra utaltam ( :
Tisztara' mintha egy blikk cikk lenne, oriasi botrany, a pokrikcsakmonikarol' kiderult h nem nunija van, aztan a cikket elolvasva az derul ki, h semmi nem derul ki:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Cassi válasza CBool (#5) üzenetére


Cassi
senior tag

A Vestel 5 éves gyártási/forgalmazási licencet kapott az anyacég TV divíziójától, aminek a 95%-át megvette a Hisense. Minthogy ez kb. 2 éve történt, még 2-3 évig az övék a licenc, utána már a Hisense döntheti el, hogy meghosszabítja-e az engedélyt vagy saját maga fog forgalmazni.

(#12) rottenbull válasza jeni (#7) üzenetére


rottenbull
senior tag

A Hisense kaphato ezen a neven europaban is. Jobban is szeretik mar, mint a Toshibat.

(#13) Degeczi válasza Intelligencs (#9) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Arról már nem is beszélve, h "mégsem"-ként kellene írni.

(#14) icp1970 válasza Degeczi (#13) üzenetére


icp1970
senior tag

Plusz 1.

(#15) Vesa


Vesa
veterán

Meglepő? Mi a meglepetés azon, hogy a Kínaiak hazudnak?

A tudomány a valóság költészete!

(#16) Carlos Padre válasza jeni (#7) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pofon egyszerű :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17) Piftuka válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

Melyik SHARP tévéknél? Mert bennük azért még lehet bízni, mióta visszavásárolták a márkát.

Mindenesetre jöhetne egy-két Hisense OLED tévé, Toshiba 3D technológiával kiegészítve! :K

"Aquila non captat muscas."

(#18) Tidus válasza Piftuka (#17) üzenetére


Tidus
addikt

Lehet.
De a polcon lenne egy Sharp, Sony, Panasonic, és egy Hisense.
Akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választanám.
Attól függetlenül hogy három LG TV van a házban.

(#19) GeryFlash válasza Piftuka (#17) üzenetére


GeryFlash
veterán

Olvasd el ezt a cikket, abszolút nem lett jobb a helyzet a visszavasarlas ota: [link]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) Piftuka válasza Tidus (#18) üzenetére


Piftuka
veterán

"De a polcon lenne egy Sharp, Sony, Panasonic, és egy Hisense.
Akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választanám."

Ne haragudj, de a hozzászólásom melyik részére reagáltál ezzel a kijelentéssel?

"Aquila non captat muscas."

(#21) Piftuka válasza GeryFlash (#19) üzenetére


Piftuka
veterán

Igen, köszönöm! ;)

Tévés "fronton" viszonylag naprakész vagyok az elmúlt ~6-7 évben. :K

Éppen azért mondtam, hogy én még bízom bennük. Meglátjuk, mire lesznek képesek! Nem volt még olyan régen az a visszavásárlás.

Előtte pedig kihoztak ők erre a piacra pár igazán pazar készüléket. :)

"Aquila non captat muscas."

(#22) Polarstar válasza Tidus (#18) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én pedig elballagnék a retro hifi és elektro bolta, majd kukáznék egy antik képcsöves Bang and Olufsen, vagy Loewe tv-t. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) Wagner_ur válasza Polarstar (#22) üzenetére


Wagner_ur
csendes tag

@Polarstar: Ezért porosodik nekem is még a régi MX3000, egy MX6000 és egy BeoVision 11. Majd visszatértem a Pana 42"-os plazmájához, azt használom ma is.

Bejelentkezek, kijelentkezek, bejelentkezek, kezek, kezek, kezek ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.