Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

OMFG! :Y
Mik nincsenek.... :DDD

(#2) Cane


Cane
őstag

Egy másnapos fejhez mit szólna :F

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Biztosan nagyon szerethetik ezért őket. :DDD

(#4) aram01


aram01
nagyúr

ezek a japánok tiszta bu.ik :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

:C

(#6) raszputyin


raszputyin
senior tag

Etikátlan.

(#7) P00By


P00By
nagyúr

Ezek nem normálisak, nem tudom mit csodálkozom... :D

(#8) finest válasza raszputyin (#6) üzenetére


finest
őstag

Én a mosolyfaktort 110%-ban várnám el a munkáltató helyében! 93%-ért csak 93%-os órabér ját. Vigyori, japó kallerok a MÁV vonalain is nagy sikert aratnának. Mindenki csak röhögne, h nincs ülőhely, nagy a nyomor, a meleg és a büdös! :DD

A Lidlnek is volt hasonló etikátlan húzása pár éve, akkor a női alkalmazottaknak a paradicsomérés napjain sárga fejpántot kellett viselniük. Volt is belőle botrány.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9) whiz


whiz
aktív tag

"Jó napot kívánok. Elvesztettem az éves bérletem, nincs róla se csekkem, se semmim, nem tudom bizonyítani, hogy én valaha is vettem ilyet. Két napja keresem, és se égen se földön nem találok semmit. Egyszerűen már tiszta ideg vagyok, kérem segítsenek valahogy. Semmi pénzem nincs még egy sima jegyre se, kirúgtak, a feleségem is válni akar, az utcára kerültem. Egyszerűen kétségbe vagyok esve, hogy hogyan fogok most eljutni a legközelebbi hajléktalanszállóra. De maga meg mi a f*szt vigyorog ezen?!" :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) raszputyin válasza finest (#8) üzenetére


raszputyin
senior tag

Először azt hittem, hogy szó szerint mondod. Úgy is lenne értelme: az éretlen paradicsom kicsit pirosabbnak tűnik, ha sárga ruhát viselnek a lányok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.