Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) jones965 válasza kenwood (#27) üzenetére


jones965
Modder

Minden vélemény fontos azok számára, akik kiállnak a nyilvánosság elé. Legyenek ezek színészek, közszereplők, vagy éppen modderek. Nem csak a dicséretet kell elfogadni, hanem adott esetben a kritikát is.
Nincs is ezzel semmi gond részemről, egyedül a " minden masodik hozzaszolasodban az egekig magasztalod oket,az mar eros tulzas,szerintem art nekik is, neked is" tartalmú mondatodra reflektálnék.
Azt is csak egy gondolat erejéig. Láttam az eredeti tartalmú hozzászólásodat, amit később kiszerkesztettél - kiegészítettél. :)
Ebben a topikban egyetlen hozzászólásban említettem meg a szponzorok neveit, kiegészítvén a cikk ezen irányú tartalmi hiányát, és kiemeltem a főszponzorom ezen irányú nagyvonalúságát. Gondolj csak bele, mekkora összegű támogatásokat jelentenek azok a felső kategóriás hardverek, amiket megkapok különböző modok megépítésére, vagy éppen tesztelésekre, és ezeket legyen akár tuningból eredő elhalálozás, amire már sajnos nem egy esetben sor került, szó nélkül adták a következőt soha számon nem kérve ezeket.
Innentől kezdve ha adott esetben " az egekig magasztalom" őket, szerintem nem ok nélkül teszem, és nem hiszem hogy ezzel akár magamnak vagy az asus-nak ártanék. Maximum olyan emberek szemében, akik nem látják át a dolgok összekapcsolódásának a lényegét. Részleteket szándékosan nem említek, hiszen azok minden esetben csak az érintett felekre tartoznak.
A véleményedet még egyszer köszönöm. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.