Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Részemről várós... a Degeneration rohadt jó volt :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) Rebell


Rebell
senior tag

Ez jöhet, sztem rendben lessz.,
de hogy ez a 4.ik mekkora fostalicska volt.!! Igazi csalodás. (műszar) :W

(#3) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

A capcom érti a dolgát de ezek a hollywoodi szarok mindent elcsesznek. A film minden egyes része valami borzadály

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#4) FefeeX


FefeeX
veterán

Én még az újat sem láttam, egyszerűen ezt nincs kedvem 3D-ben nézni, normálban meg nem adják... No, ilyenkor mi van? Lesz ez egyáltalán 2Dben, vagy csak 3D-ben készült el? :)

(#5) kovsol válasza FefeeX (#4) üzenetére


kovsol
titán

ha kijön dvd -n akkor szokott lenni 2D verzió

amúgy első rész még oké volt szerintem és egyre esett a szint :(

May the Force be with you!

(#6) Sicilian válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem az annyira nem jött be :(

nothing is true everything is permitted..

(#7) infectedmann


infectedmann
őstag

A Degeneration sztem jó volt úgyhogy jöhet a folytatás.

(#8) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Resident evilből nem jön be a CG film... a degeneration-t sem néztem meg, hulladék sztem ez az egész.... csináljanak belőle rajzfilmsorozatot ha akarnak de a mozifilm legyen már mozifilm, pláne ha olyan akcióról van szó, mint a RE.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Az 1, és valamennyire még a 2 is (mármint a játékok közül), egy csoda volt. Azóta viszont minden, amit a Resident Evil név fémjelez, erősen leszállóágban van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az Afterlife-ról is most hallok először, de már jön a következő. Csúnyán le vagyok maradva. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ma nézem az új Resit 3D-ben..ajánlom nekik hogy jó legyen :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) talpalavalo válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Szerintem is állat volt, sokkal jobb mint ezek az élőszereplős drámák...

(#13) Kevinmaster válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Kevinmaster
tag

Nem az, ne csalódj majd nagyot :(

(#14) Sirandrish válasza Kevinmaster (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor kapják be..legalább a 3D állat benne? mert igazából engem az érdekel..a film nálam a 2. résznél elvesztette a hitelét/varázsát..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Kevinmaster válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Kevinmaster
tag

A 3D nem rossz, tényleg real 3D, nem az a konvertált szar. De azért mutat valamit, hogy a párom a film végén megkérdezte, hogy ez tényleg ugyanaz a technika, mint amivel az Avatart is csinálták? Szóval maga a technika szerintem nem visz el egy filmet. Én spec sajnálom a pénzt is és az időt is, amit erre áldoztam...

(#16) Sirandrish válasza Kevinmaster (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a film maga tényleg nem volt egy nagy show de a 3D bejött..
mindenesetre azért a jegy árát megérte nekem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) zoltanz


zoltanz
nagyúr

6.7/10 kapott sztem az rendben is van. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.