Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Engem nem hozott lázba. Elég kopottas a kinézete is. Amúgy a látványról teljesen a Call of Cthulhu Dark Corners Of The Earth jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Thome válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Thome
addikt

A Frictional Games soha nem a Cutting edge grafikáról volt híres.

Én várom, a SOMA nem volt nagy gurítás részemre, az Amnesia, Penumbra viszont annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#3) Padree


Padree
senior tag

A Penumbra nagyot ütött nekem. Nagyon tetszett a helyszín és a sztori. Hihetetlen mennyire be tudott húzni, életembe annyira nem paráztam játéktól... Az Amnesia valószínűleg már a kastély miatt se fogott meg, pedig nagyon vártam. Valahogy a SOMA is kimaradt. A kinézet annyira nem fontos. Jól kell témát választani.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#4) Thome válasza Padree (#3) üzenetére


Thome
addikt

Amnediat próbáld meg mégegyszer, szinte biztosan behúz ha elindulsz a történetben.

(#5) Feverke


Feverke
tag

Kivancsian varom, en sajnos nem birom idegileg a horror jatekokat pedig annyira szeretem a hangulatukat :( a Somat vegigjatszottam es az a legkor, tortenet, minden egyszereuen zsenialis volt szamomra. Kicsit a felen tul atkoztam magam hogy nem easy modban kezdtem el es akkor nem kellett volna parazni a a szornyeken :DDD
Ugyhogy ha ebben is lesz valami gagyi/easy mod az ilyen benaknak mint en, akkor lehet ezt is beprobalom. :D Addig marad a Youtube vegigjatszas.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#6) Sefneni


Sefneni
őstag

Na ez várós! :C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#7) batman91


batman91
őstag

Majd meglátjuk milyen lesz. Eddig minden játékuk minőségi volt, kivéve a Machine of Pigs, mert az eléggé gyenge lett. Szóval várjuk sok szeretettel.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#8) Kendek válasza batman91 (#7) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért, mert az A Machine of Pigs az nem az ő játékuk volt (hanem a The Chinese Room fejlesztette).

<-ƘƘ->

(#9) Johnny Cage válasza Thome (#2) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"a SOMA nem volt nagy gurítás részemre"

Pedig a Frictional legjobb játéka! Kegyetlenül nyomasztó, történet orientált kaland/horror-játék; történetmesélésben, kiforrottságban messze túlnőtt az Amnesia-n. Így kell felnőtteknek (horror)játékot csinálni és nem módszeresen 12 évesnek nézni minden horror rajongót (amibe sokkal több belefér az olcsó jumpscare-nél meg a fájdalomig ismert kliséknél) - én ezért végtelenül hálás vagyok ennek a fejlesztő gárdának.

(#10) Šolaire válasza Johnny Cage (#9) üzenetére


Šolaire
veterán

Zseniális játék. Főleg mikor elérünk egy pontot amikor úgymond a saját sorsunkról kell döntenünk. Mik vagy kik is vagyunk mi? Akiről döntünk az ember? Utána még sokáig a fejembe voltak ezek a dolgok.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) Thome válasza Johnny Cage (#9) üzenetére


Thome
addikt

Adok neki egy újabb esélyt, de az atmoszféra nem kapott el, nem volt meg az a parafaktor mint amit az Amnesiaban éreztem. :)

(#12) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Végre. A Dark Descent és a S.O.M.A is nagy élmény. A valaha készült leghangulatosabb játékok képviselői.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#13) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Az előző 2 részét kijátszottam és imádtam, én nekem nagyon várós :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.