Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) idegen lény válasza Vesa (#99) üzenetére


idegen lény
őstag

Ilyen anyag lehet Trump fejében is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#102) idegen lény válasza Cifu (#89) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha információk, programok vagyunk egy mátrix részeiként, amit mi világnak hívunk, akkor kell, hogy legyen egy Programozó: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#103) LámaZ válasza Vesa (#99) üzenetére


LámaZ
addikt

Túl vagyok már azon, lelkem, sőt, Morgan Freemannel már a féreglyukon is átmentem.
:DD

Legyen minden jó!

(#104) TYÜTYI2006 válasza Cifu (#67) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Pedig a Drábik (forrásokra is szokott hivatkozni), vagy a Bogár nagyon világosan beszél dolgokról. Azt én sem állítom, hogy a hüllős szerű elméletek igazak lennének, stb. De a háttérhatalom, illuminátusok, szabadkőművesek, stb, nagyon is valósak. A hihetetlen magazin is igen csak jó témákkal foglalkozik. Vagy éppen az enigmák műsor is. A Szeptember 11-edikie pedig robbantás miatt dőlt le. Nem sokkal előtte lettn rá az új tulajdonosnak nagy értékű biztosítása, illetve kellett a new world order tervhez (a későbbi arab tavaszhoz is).
Link
De a politikusok, rendszerek mögött is ez a háttérerő áll például 2.

[ Szerkesztve ]

(#105) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

(#106) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

Az biztos, hogy mivel nagy a világegyetem, így nem csak a földön alakulhatott ki, értelmes élet. Sőt nem is kevés helyen élnek szerintem, a földön kívül. Pl az állítólagos holdra szállásnál, miért volt az, hogy azóta vissza sem mentek hivatalosan, illetve Armstrong miért mondott olyasmit kb a kiszállás után "Már itt vannak". Mi van a hold tulsó, sötét oldalán, a Mars rejtélyei is érdekesek. Csak pár érdekesség.

(#107) LámaZ válasza TYÜTYI2006 (#106) üzenetére


LámaZ
addikt

Tyütyike, te aztán villantottál itt. :D

Legyen minden jó!

(#108) Vesa válasza TYÜTYI2006 (#106) üzenetére


Vesa
veterán

Én is kérek abból az anyagból, amit szívsz!

A tudomány a valóság költészete!

(#109) Cifu válasza TYÜTYI2006 (#104) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szavakkal nem tudom leírni a reakciókat. Ezen a roppant magasröptő, meghatározó információkkal töltött, igen alapos és mélyenszántó szinten megpróbálkozok még is valamit összehozni:

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#110) Realradical válasza TYÜTYI2006 (#106) üzenetére


Realradical
őstag

Ez frenetikus! Kösz az anyagért. Amikor elkezdtem nézni a műsort, megbillent a függöny. Szerintem már rohant is a gyíkember jelenteni, hogy felfedeztem az igazságot.
Kellene valami titkos kézfogás nekünk, hogy tudjuk hogy nem cseréltek ki minket az alakváltók.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#111) atee_13


atee_13
őstag

Ez a gyíkemberezés nem a Marvel Skrull sztorija? Még a sztori is ugyan az (ahogy a hozzászólásokból olvasom, mert nem foglalkoztam a gyíkemberekkel még a commedy centralos reklám után sem :DD ).

Marvel helyében tuti perelnék agyba főbe

(#112) idegen lény válasza atee_13 (#111) üzenetére


idegen lény
őstag

Dehogyis. Sokkal-sokkal régebbi eredetűek. A gyíkemberek a sumér "képregényekben" tűntek föl: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#113) Realradical válasza atee_13 (#111) üzenetére


Realradical
őstag

A modern alakváltó, háttérben mahináló gyíkemberek Lovecraft/Robert E. Howard regényeiből jönnek.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#114) LámaZ válasza idegen lény (#112) üzenetére


LámaZ
addikt

Az írás nagyon jó.
Meg ez a sci-film is nagyon jó volt annó: Kedves ellenségem. Igazából, az ilyen remek alkotások vetették meg az ágyat Icke-éknak.

Legyen minden jó!

(#115) Vesa válasza LámaZ (#114) üzenetére


Vesa
veterán

Az ágyat a hiszékeny, tanulatlan emberek vetették meg ezeknek a szélhámosoknak -akik egyébként brutálisan sokat keresnek ezzel a képtelen hazudozással-, és tartják jó melegen azóta is, folyamatosan. Utánpótlás bőven van, mivel hiszékeny emberből mindig sokkal több lesz, mint önállóan gondolkodni is képesből...

A tudomány a valóság költészete!

(#116) LámaZ válasza Vesa (#115) üzenetére


LámaZ
addikt

Mihez viszonyítod a brutálisan sok keresetet?
Gondolom nem Gyuri bá'hoz.
Amúgy, pl. Bill Gates is brutálisan sokat keres azzal is, hogy túlárazottan adja a szoftvereit.
Aztán úgy próbál enyhíteni a lelkiismeretén, hogy a nyugati emberektől felhappolt pénzekből pár milliót kioszt az afrikai és egyéb III. világbeli szegényeknek. Akik aztán azt hiszik, hogy Európa és Észak-Amerika a Kánaán, és idejönnek a nyakunkra. Ha már rá lettek szoktatva az ingyen élésre.
Bonyolult ügy ez, nem lehet olyan lózungok alapján, amiket a hozzád hasonlók felmondanak, megérteni.
Gyíkemberek pedig vannak, ha nem is úgy, ahogy a Szicsin Zakariások, Lázár Bobok és Icke-ék leírják.
(Apropó, van az a loboncos fejű, őrült tekintetű fiatal, latinó beütésű srác, annak soha nem jut eszembe a neve.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#117) idegen lény válasza LámaZ (#116) üzenetére


idegen lény
őstag

Hu, nálad nagyon bekattant ez a sorosozás. Soltész Rezső!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#118) Mr.Csizmás válasza Cifu (#109) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

facebookon vár a chemtrail fan club, és a laposföldes csoport ;] ahogy látom egynémely hozzászóló onnan tévedt át kerítés mögül :DDD

ps. jók a cikkek, idővel eljutok oda hogy rendesen végigolvasom az elejétől az összeset, akkor majd kommentelek szakbarbárilag.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#119) LámaZ válasza idegen lény (#117) üzenetére


LámaZ
addikt

Nálad is bekattan, amikor pl. elkezdesz lakást keresgélni a vásárláshoz, főleg, ha gyereked is van.
Most is jól szét kell nézni, mert az őslakos migráncsokkal is rengeteg a gond. Ha meg betelepülne ide is pár millió szerecsen, akkor aztán tízes szorzóval lehetne figyelembe venni a kockázatokat.
Te, ezek nem elvont dolgok, amikről szépelegve lehet társalogni a jól felépített libsi álomvilág mögül; ezek húsba vágó témák.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#120) Realradical válasza LámaZ (#119) üzenetére


Realradical
őstag

Húsba vág nagyon. Főleg,hogy máshol sokkal színesebb társadalmom sokkal eredményesebben tud működni, mint Agyarországon.
Megetted az ellenségteremtő propagandát, meg a kékplakátokat. Amúgy biztos vagyok benne, hogy az az 1300 ember fogja romba dönteni az országot akit be kellett fogadni. Főleg, hogy 75%-uk szerintem le is lépett már régen jobb helyekre :DDD

Amúgy a Lengyel-Magyar barátság alapjait ismered? Menekülteket fogadtunk be többek közt a világháborúban.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#121) idegen lény válasza Realradical (#120) üzenetére


idegen lény
őstag

De hát nem fogadtunk be senkit! :Y Ja, de mégis. Valahogy letelepedtek, ki tudja hogyan. Pedig mi nem engedtünk be senkit. Érthetetlen! :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#122) idegen lény válasza LámaZ (#116) üzenetére


idegen lény
őstag

Gyíkemberek pedig nincsenek! Halemberek vannak: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#123) LámaZ


LámaZ
addikt

Ja, hülyéskedjünk el mindent!

Legyen minden jó!

(#124) idegen lény válasza LámaZ (#123) üzenetére


idegen lény
őstag

Igazad van! Akkor jöjjön pár elgondolkodtató, mélyen szántó gondolat, hátha megvilágosodnak tőle ezek a materialista elmék: [link] [link] Szerintem ezek a legfontosabb dolgok az élethez.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#125) Kisgépkezelő válasza Realradical (#120) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért ne keverjük az ok-okozati viszonyokat. A Magyar és a Lengyel nép nem azért van közeli viszonyban, mert a II. világháborúban menekülteket fogadtunk be, hanem azért fogadták őket ilyen jó szívvel, mert már korábban is jó kapcsolatok voltak a két nép között. Lengyelországnak volt magyar királya, magyarországnak volt lengyel királya, 48-ban harcoltak lengyelek az oldalunkon, meg ilyesmi. Kicsit régebbi történet 1939-nél. De ez már tényleg nagyon off.

(#126) Realradical válasza Kisgépkezelő (#125) üzenetére


Realradical
őstag

Köszönöm ezt én is tudom. Azért is írtam, hogy többek közt.
Van néhány nép a közelünkben akikkel hasonló hátterünk van és szerintem nem nagyon ragaszkodnak hozzánk ;)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#127) atee_13 válasza Realradical (#120) üzenetére


atee_13
őstag

És azt se felejtsük el, hogy a plakát kampány és társai (nem számoltam ki forintra pontosan ugyan) de közelítenek a 100 MILLIÁRD-hoz. A 127 ezer forint/méteres drótkerítés amit felemelnek és 10 esével szaladgálnak át alatta. De vannak akik bele se gondolnak, hogy a kórházak kb összedőlnek a közel 400 ft os benzinért kátyús még a fizetős autópálya is, hogy gyakorlatilag nem épül semmi értelmes amit a közemberek is használhatnának meg még sorolhatnám naphosszig de a két varázsszó a "MIGRÁNCS" + "SOROS" ezzel le van tudva, hogy oda a jövő minden szempontból.

(#128) LámaZ válasza atee_13 (#127) üzenetére


LámaZ
addikt

Te, hagyjál már a megtéveszteni akaró propagandáddal!
Ti mit tettetek?
Vegyük példának a fészekrakó programot. A célotok az volt ezzel, hogy megszüntetitek a cigányok szegregációját, és zavaros, tébolyodott elmétekben ezt úgy képzeltétek el, hogy a cigány putrikból kitelepítitek az embereket a szerintetek őket utáló magyar lakosság közé. Most tekintsünk el attól, hogy mi értelme van embercsoportokat olyan másik embercsoportokkal összevegyíteni, akik nem férnek meg egymással (ez az elméleti alap, az ideológia marhasága, ugye), nézzük inkább a következményeket!

● Az erre szánt pénzek egy részét a most fanyalgó, ajakbiggyesztő, intrikáló, mocskolódó ellenzék, a lipsibolsik, holdudvarába tartozó ügyeskedők (ügyvédek, jogvédők, kisebbségi képviselők és egyéb állatfajták) egyszerűen ellopták. Több száz per volt/van ezzel kapcsolatban (lásd pl. a miskolci Avas lakótelepet!).
● Ami lakótelepi lakást mégis megkaptak a cigányok, azt rövidesen tönkretették, elpusztították, és nemcsak a lakást, hanem a környezetüket, egész lakótelepeket is. Antiszociális viselkedés, rongálás, garázdaság, bűnözés... lehet sorolni. Integráció helyett még nagyobb gyűlölet lett, és ugye ott vannak a gazdasági károk is.

Ahelyett, hogy a libsik célcsoportja a problémás közösségek lennének, őkelmék folyamatosan diszkriminációról nyivognak, de eme diszkrimináció okainak megszüntetése érdekében egy szalmaszálat nem tesznek odébb, másoktól várják a feladat elvégzését, másokra lőcsölik a problémákat - ők csak tetszelegnek a jótevő szerepében, és persze csalnak, lopnak, sikkasztanak emellett. Büdös nekik a munka!

Amúgy, a romák integrációja terén valós, kézzelfogható és tartós eredményeket eddig kizárólag a közfoglalkoztatás hozott (amit ugye az annyira szidott Fidesz-KDNP indított el, és folytat ma is), na és persze a szintén annyira szidott keresztény egyházak munkálkodása. Egyetlen lipsi intézmény vagy alapítvány sem tudott eredményt elérni, az általuk indított kezdeményezések rendre befuccsolnak (ők, a lipsik persze gazdagodnak közben), mert ugye, például, az iskolákat a felkaroltjaik tönkre cseszik (pl. Gandhi iskola), vagy azokban mindenféle elítélendő (pl. pedofil cselekmények, ld. a Buratinó iskolát - miközben a lipsik, ugye, habzó szájjal a keresztény papokat támadják) zajlik.

Képmutatás és aljasság – ez a neved libsibolsizmus!
Távozz tőlem, sátán!

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#129) atee_13 válasza LámaZ (#128) üzenetére


atee_13
őstag

Én :DD :DD :DD :DD :DD

Aligha találkozhattál velem EU-s pénzek vagy Panama iratok kapcsán bárhol is ... ennél tovább meg nem is olvasom mert már most TERELSZ pedig csak 2 sort írtál amit olvastam

(#130) idegen lény válasza LámaZ (#123) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem próbáljunk visszakanyarodni a politikától a tudományhoz.

Szerinted a halember hülyeség, de gyíkemberek léteznek. Pedig egyikre sincs tudományos bizonyíték. Ezen az alapon ez a halember, amit állítólag egy vietnami halász talált, ugyanúgy lehet valóságos. Úgy tanultam, hogy a zigóta átmegy az evolúciós szakaszokon. Szerintem ezekben egyes sejtek, szövetek akár meg is ragadhatnak, ez lehet a magyarázat az úszóhártyás kezű emberekre. Nevezetes halemberek: [link] [link]

Sajnos a tudósok hozzáállása ezekhez a meg nem magyarázott jelenségekhez, amikből rengeteg van, általában cinikus, lekezelő, fölényes, ami szerintem a tanult tudományukon kívül, a hatalmas egójukból és a lejáratódástól való félelmükből fakad, ami valóban egzisztenciális gondokat okozhat nekik, ezért megértem. Sokkal egyszerűbb, ha egyszerűen nem veszik figyelembe az éppen aktuálisan elfogadott tudománynak ellentmondó dolgokat. Mint például a perui ica köveket, amik egyértelműen ellentmondanak az ősgyíkok az ember megjelenése előtti 65 millió éves kihalásának. A tudósok struccpolitikája, hogy egyszerűen nem vesznek ezekről tudomást, úgy csinálnak, mintha nem is léteznének, hiszen ellentmondanak a TUDOMÁNYnak, csak tovább erősítik a konteók terjedését. Én elvárnám a tudósoktól az ismeretterjesztést, mert ugyan kinek lenne a feladata ez, ha nem nekik, és hogy tudományos alapon ellenőrizzék ezeknek a leleteknek az eredetiségét, mert ha ezek eredetiek, akkor át kell írni a tankönyveket, de akár még az ősgyíkok kihalási elméleteit is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#131) Qru


Qru
MODERÁTOR

Felhívom a figyelmetek, hogy politizálni csak a politika topikban lehet. Mellőzétek itt a politikát a továbbiakban!

#nincsbennetarcsi

(#132) LámaZ válasza idegen lény (#130) üzenetére


LámaZ
addikt

„Szerinted a halember hülyeség, de gyíkemberek léteznek”

Ne légy gyermeteg!
Gyíkember legfeljebb átvitt értelemben létezik. Nem fogok mindent a szádba rágni!

Legyen minden jó!

(#133) idegen lény válasza LámaZ (#132) üzenetére


idegen lény
őstag

Biztosan gyermeteg lehetek, mert sehogy sem bírom felfogni, hogyan létezhet egy gyíkember átvitt értelemben. "Gyíkemberek pedig vannak": ezt írtad.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#134) LámaZ válasza idegen lény (#133) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, nem gyermeteg vagy, hanem buta, aki képtelen elvontan gondolkodni.
Igen, azt írtam, hogy gyíkemberek pedig léteznek, értve ez alatt a rossz embereket. Pá!

Legyen minden jó!

(#135) idegen lény válasza LámaZ (#134) üzenetére


idegen lény
őstag

Ne haragudj, nem tudtam, hogy a gyík ember rossz embert jelent. Akkor tényleg léteznek gyík emberek. Ma is tanultam valamit. Persze akkor külön kéne írni, csak hogy te is tanulj valamit. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#136) 2xar válasza LámaZ (#128) üzenetére


2xar
tag

WOW! Tökéletesen sikerült az agymosásod! Gratulálok a programozóidnak, a politikai uralkodóinknak, a propagandistáinknak és Árpinak hogy ezt így összehozta! Szép munka volt!

(#137) LámaZ válasza 2xar (#136) üzenetére


LámaZ
addikt

Moderátor, kérem rúgja ki!!!!

Legyen minden jó!

(#138) Mirman válasza LámaZ (#134) üzenetére


Mirman
őstag

Nincs semmi gond , értjük hogy zsidózol csak legalább mernéd vállalni . :D

(#139) LámaZ válasza Mirman (#138) üzenetére


LámaZ
addikt

Ne légy buta!
Nem vagyok antiszemita, csak a destruktív elemeket rühellem.

Legyen minden jó!

(#140) LámaZ válasza Mirman (#138) üzenetére


LámaZ
addikt

Amúgy, csucsuka, le vagy maradva, de nagyon.
Nem kevés szerepem volt abban, hogy a magyar közéletben (és itt ugye a döntő értelmiségre kell gondolni) egyfajta paradigmaváltás történt a zsidókérdésben az utóbbi kábé 20 évben. (Ez szépen látszott a Jobbikon is, pölö.)
A lényeg, hogy nem általában a zsidókkal van baj, hanem a destruktív elemekkel, akiket esz a fene (tán az ördög bújt beléjük), hogy az emberiséget, meg úgy általában ezt a kék bolygót tönkre tegyék, tropára vágják. Ezt kell megakadályozni, ez a fő csapásirány! A többi emellett eltörpül.

Éérted?!

Legyen minden jó!

(#141) 2xar válasza LámaZ (#140) üzenetére


2xar
tag

Kérlek nyugtass meg hogy ezeket egy (kívülről) zárt és jól őrzött helyről írod, mert félek kimenni az utcára, ha bármikor olyanok jöhetnek szembe mint Te...

(#142) LámaZ válasza 2xar (#141) üzenetére


LámaZ
addikt

Ja, hogyha te onnan írsz, akkor biztos mások is, mi? :D

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.