Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerry311


jerry311
nagyúr

"akár kétéves szabadságvesztéssel büntetné a titkosított kommunikációra lehetőséget adó szolgáltatásokat igénybe vevőket."

Viszlát HTTPS... ;]

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Mielőtt még elkezdeném olvasni, április elseje, vagy valós hírek?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) jerry311 válasza tibaimp (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Windows + Bash nem mai.
A titkosítással kapcsolatos tiltás sem mai.
Na meg már késő is van...

(#4) tibaimp válasza jerry311 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, rendben :)
Egy másik oldalon majdnem megettem egy (ál)hírt.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) #21795072


#21795072
törölt tag

Unalmas, szánalmas ez az ápr. 1. + Az is, aki mindenhol viccelődik. Ez a PH egy szennylap lett.

(#6) NorbeArt


NorbeArt
csendes tag

Mivel egy iskolában voltam rendszergazda, van némi rálátásom a dolgokra, és az lehet, h a "három évnél idősebb számítógépeinek zömét, mintegy 84 százalékát modernebbre cserélték", de akkor valahogy ez az iskola a 16%-ba tartozott. Már azért is könyörögtünk, hogy a 2 Ghz-z Celeron asztali gépek 512 MB DDR1 RAM-ja mellé kapjunk már legalább annyit, h le lehessen cserélni az XP-t! :((( Ennyit arról, h mit vakerál vki a klik-től... :((

(#7) carr válasza NorbeArt (#6) üzenetére


carr
őstag

+1

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8) rambustibi


rambustibi
őstag

"EVGA SC17-ért a gyártó 2700$-t kér", itt az EVGA-nál más árak vannak: [link] :Y

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#9) bdlackoo válasza #21795072 (#5) üzenetére


bdlackoo
tag

u mad bro? : D

(#8) rambustibi : gondolom az amcsi alap ar annyi.

dinosaurs are jesus ponies

(#10) azbest


azbest
félisten

"érdemes lesz majd figyelni, hogyan alakul a 32 és 64 bites Windowsok penetrációja"

hát, ez itt nem biztos, hogy a legszerencsésebb megfogalmazás. Inkább a 32 bites rendszerek részesedése a windowsoknál.
A windows penetrációról a 10-esre asszociálok, amelynek az agresszív behatolása igazán "pain in the ass" ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.