Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Kedvenc játékom mind a mai napig. Zseniális. A grafika, a többféle képpen megoldható feladatok, a szabadság, amit a túlélőhorror kötöttségek mellett ad, briliáns.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Reboot már volt 2008-ban ami finoman szólva sem lett sikertermék. Akkor ez most re-reboot vagy hard reset? :D

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#3) Silenzio


Silenzio
addikt

Anno írtam ide a Gamepodra a klasszikus trilógiáról elemzést.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4) oriic válasza vm93hun (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soft-hard-reboot :D

Live-Die-Respawn

(#5) batman91 válasza vm93hun (#2) üzenetére


batman91
őstag

Nekem bejött az a része is, csak az irányítás volt kegyetlen szar. Ezt a reboot-ot meg várom sok szeretettel. Az a 2015-ös rész valami borzalom volt. Ideje lesz visszahozni a köztudatba a horror legendát.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) vm93hun válasza batman91 (#5) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Alapvetően nekem is tetszett az a rész, csak ahogy említetted, az irányítás trágya (ennek végigjátszása után határoztam el, hogy inkább kontrollerrel játszok amit lehet PC-n amíg nem álltam át konzolra), illetve van benne egy halom bug, aminek javítására sosem készült patch - vagyis de, úgy hívják, hogy PS3-as verzió Inferno alcímmel.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#7) Fitzgerald válasza vm93hun (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az mekkora mellényúlás lett!
A legcsúnyább, hogy megjelenés után még volt pofájuk a játékosokat és a sajtót gaslightolni, illetve le akarták szedetni a negatív review-kat emlékeim szerint. :C

(#8) vm93hun válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Valahogy így, igen.
Egy szép vaskos szöget ütött ezzel a húzással az Atari a saját koporsójába.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A 2008-as rész az irányítást leszámítva szuper volt. A zenéjét meg azóta is hallgatom...
Amúgy meg az első és a negyedi (new nightmare) rész jobb volt, -hangulatában mindenképp- mint a Resident Evilek.
Eddig trailer alapján ez is iszonyat várós, csak ne tolják túl a harcot és kellőképpen félelmetes legyen.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) batman91 válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


batman91
őstag

Teljes mértékben egyetértek veled. Remélem sikerül nagyot alkotniuk a reboot-al. Igazán ráférne a széria megtépázott hírnevére.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) zseko


zseko
veterán

Van egy régi játék amit mindig keverek ezzel, mintha valami hasonló lenne a címe. A történet szerint, már amennyire emlékszem, egy kisgyereknek elrabolják az ufók (vagy valamik) a kutyáját, és elindul megmenteni egy maga által épített űrhajóval(?) a fán lévő kunyhójából. Emlékeim szerint oldalnézetes statikus háttérképes, vagyis a háttér nem mozog, amikor végigérek a másik oldalra akkor jön be a következő. Mintha az elemlámpa fényével lehetne 'harcolni' a 'fekete izék' ellen, de ez nagyon homályos, lehet nem jól emlékszem, és csak kikerülni lehet őket. Valaki emlékszik rá melyik lehet?

HR24.hu

(#12) Chalez válasza zseko (#11) üzenetére


Chalez
őstag

Heart of Darkness ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

uhhh ezt nagyon varom.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#14) zseko válasza Chalez (#12) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, ez az :R

HR24.hu

(#15) shotika


shotika
őstag

Kijött tegnap a demo.
Még sose játszottam egyik résszel se, de ez az ultra rövid kedvcsináló kedvet csinált hozzá. Kellemesen fest, a zenéje is tetszik, egyedül talán az zavart, hogy az SFX mintha túl lenne tolva.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16) melega válasza shotika (#15) üzenetére


melega
őstag

Kerdésem lemezesen is jön konzolra, vagy csak digitálisan tudom megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#17) shotika válasza melega (#16) üzenetére


shotika
őstag

Passz, szerintem ezt még nem döntötték el.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.