Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

35-40 dollár :C :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Out


Out
addikt

Azon gondolkodom, hogy ez vajon kinek lenne jó? A nagy YouTube videósok nem hiszem, hogy beállnának hivatásos műsorvezetőknek, pedig akkor lenne nézettsége a TV-nek. A kis videósokra meg nem kíváncsiak az emberek még akkor sem, ha saját műsort kapnának a YouTube TV-ben.
Nem látom ebben a sikertörténetet :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

99% úgyse lesz itthon elérhető. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) Dark Archon válasza GeryFlash (#1) üzenetére


Dark Archon
addikt

A Netflix max. 12€-s ára mellett érdekes elképzelés.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#5) TTomax


TTomax
nagyúr

35-40 dolcsiért havonta elég komoly tartalmat kell tolni hogy valakit is érdekeljen...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) GeryFlash válasza Dark Archon (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ugyanerre gondoltam, Amazon prime+HBO GO+Netflix 3-as olcsóbbra jön ki mint ez.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem 3-4$?
40 kicsit sok
De jo lenne mar végre valami értelmes online sport stream magyarul ami nem reklamos meg nem akad

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) Tamarel válasza GeryFlash (#6) üzenetére


Tamarel
senior tag

És ezekből melyiken van élő atlétika?
(Komolyan kérdezem.)

(#9) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kicsit borsos az ára, de csak úgy tudom ezt elképzelni, hogy zéró reklám lesz közben. Netflixen mondjuk nem tudom mennyi reklám van de biztos van ott is.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#10) Béééla válasza Dyingsoul (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Egy fia reklám nincs.

Tényleg 3-4 dollár kéne legyen az ára, különben még a Gúgli se fogja tudni lenyomni az emberek torkán.

Bélabá

(#11) GeryFlash válasza Dyingsoul (#9) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,Netflixen mondjuk nem tudom mennyi reklám van de biztos van ott is."

Hogy lehetsz biztos, ha nem tudod? Egyáltalán nincs semmi reklám.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Csak tippeltem, nem kell lekapni a fejem azért, mert azt mertem feltételezni, hogy van a Netflixen reklám. :Y

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13) jerry311 válasza Dyingsoul (#12) üzenetére


jerry311
nagyúr

Fizetős szolgáltatás, ha ennek ellenére tele lenne reklámmal, akkor már lehúzhatta volna a rolót.

(#14) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Magyarisztánból nézve ez még sok-sok év lenne úgyis, mivel egyelőre a YT Red sem elérhető.

(#15) ttamashu válasza jerry311 (#13) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Cooltv, Viasat, Paprikatv, Digisport...

Mind mind fizetős, mind-mind reklámoz.
(sőt hamarosan a TV2 és az RTL Klub is fizetős lesz, azon meg bővel van reklám ;) )

Tea az élet!

(#16) nubreed


nubreed
veterán

35-40$? :D Ez valami vicc? :DDD Pedig nincs is ápr. 1. Akkor nem lehet vicc... :U

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17) Polllen válasza ttamashu (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak az egyik kategória a tv csatorna, a másik meg egy on demand szolgáltatás. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) Dark Archon válasza Tamarel (#8) üzenetére


Dark Archon
addikt

Olimpiára gondolsz? Mert azt bizonyára bármelyik ingyenesen fogható adón is nézheted vagy akár a netről. De, ha neked megér 10 rongyot az élő atlétika, adott a lehetőséged. Mondjuk az egész még pletyka szinten van.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#19) xmaas válasza Polllen (#17) üzenetére


xmaas
őstag

Mindegy szerintem, a lenyeg az hogy mire fogsz kiadni 30-40 dollart inkabb havonta? Egy olyan szolgaltatasra ahol azt nezel meg amit akarsz amikor akarsz "bizi" reklamok nelkul vagy egy ilyen akarmilyen szolgaltatasra ahol, nagy valoszinuseggel majd bekoszonnek reklamok is mivel lassuk be a guglit a reklamok tartjak el es az a fo profilja ?

(#20) jerry311 válasza ttamashu (#15) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azt hittem így 2016-ban már mindenki képes megkülönböztetni a TV-t meg a Video on Demand-ot.
Tévedtem.

(#21) Polllen válasza xmaas (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért nem mindegy, mert én csak abba szóltam bele, hogy a cool TV-n csak kábelen jön, de mégis van reklám, a netfilxen meg nincs.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy 40 USD-ért ez most drága vagy olcsó lesz. Az eddig látottak alapján engem pl. egy kicsit sem érdekel ez a szolgáltatás.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) haxiboy válasza Polllen (#21) üzenetére


haxiboy
veterán

Teljesen mindegy hogy fizetsz-e a csatornákért vagy sem. Néhány komolyabb csatornát (HBO, talán még a Cinemax, de ezekért még pluszban kell fizetni) mindenhol vannak reklámok. Mostanában főként gyógyszerreklámok, falra tudok mászni tőlük.
Szerencsére csak két hetente "kell" TV-t néznem, amikor otthon vagyok lassú net mellett :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) ttamashu válasza jerry311 (#20) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ne hidd.

Nem tudom miből gondolod, hogy én sem vagyok képes erre. Reklám és a fizetősség kapcsolatára hoztam példaként.

Tea az élet!

(#24) Polllen válasza haxiboy (#22) üzenetére


Polllen
nagyúr

Arra próbáltam meg rávilágítani, hogy a TV csatorna, meg az on demand szolgáltatás nem ugyanaz. Így attól, hogy a TV csatornákon van reklám még nem következik, hogy az on demand szolgáltatásban is van.

De most már szerintem ugorjunk. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) lazyGreg


lazyGreg
csendes tag

Erre csak most jöttek rá? :F
Ennek sem lesz túl nagy piaca. Ráadásul már nyakunkon a Netflix

(#26) haxiboy válasza Polllen (#24) üzenetére


haxiboy
veterán

Valóban. Bár talán az on demandban ha van is reklám skippelhető lesz, esetleg nem a hasznos tartalom közben (mint ahogy sok yt videó alatt is).

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#27) Polllen válasza haxiboy (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem fizetős on demand-ban nincs helye reklámnak és nem is tudják beletuszkolni. Viva la resistance!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) haxiboy válasza Polllen (#27) üzenetére


haxiboy
veterán

Majd a film elött egy 10 mp-s menthos reklám vagy ilyesmi. A moziban is megveszed a jegyet, aztán 20 perc reklám :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) tDr1v3r válasza haxiboy (#26) üzenetére


tDr1v3r
veterán

En meg nem talalkoztam olyan fizetos on demand szolgaltatoval ami reklamot tolna az arcomba.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) Polllen válasza tDr1v3r (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Olyan szempontból még lehet igazuk, hogy a google szeret úttörő lenni. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) Tanisz


Tanisz
senior tag

Kicsit borsos ár :D
Online mozi nincs véletlen a portfólióban? :D
Aktuális moziműsorokat, premierekkel lehetne nézni, úgy érteném az árat :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#32) myckie2 válasza Tanisz (#31) üzenetére


myckie2
őstag

Még akkor sem érné meg. 40 dollárból megnézem az összes havi mozifilmet és mellé még marad az összegből netflix előfizetésre is.

(#33) Tanisz válasza myckie2 (#32) üzenetére


Tanisz
senior tag

12e HUF-ból kb 6-7 db filmet tudsz megnézni a moziban.

Bár ha korlátlanul teheti meg az ember ezt, mondjuk megjelenik a Batman vs Supergirl 48 a mozikban azt nem csak 1x nézheted meg, hanem bármikor, akárhányszor ...stb.

Ha még mellé jön a tv adás, meg sorozatok meg sok ilyen marhaság, akkor egy komplett csomagként nem vészes.

Pl: netflix kb 10 eur / hó ( kb 3100 HUF), 6 db mozifilm kb. 11-12 000 HUF / fő. Már több, és a filmet egyedül nézted :)

Lehet, nem vitatkozom, nem azért írtam, csak agyaltam. Annyira nem izgat a dolog, mert se tévézni, se moziba járni nincs időm.
Csak mint koncepció agyaltam rajta, hogy így talán nem lenne akkora hülyeség :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#34) haxiboy válasza Tanisz (#33) üzenetére


haxiboy
veterán

De a mozit nem érdemes az otthoni filmezéshez hasonlítani mert nem egy kategória.

Alapvetően ez a 12k több mint bármilyen 5 másik ondemand szolgáltatás és tv+internet csomag egy nagyvárosban.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#35) Tanisz


Tanisz
senior tag

Okok, de nem hasonlítom, csak végigfutott az agyamon, hogy jó lenne egy ilyen szolgáltatás is benne és akkor megérteném az árát is, hogy ilyen sok :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#36) junkpod válasza haxiboy (#34) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ja, a mozi sokkal xarabb.

Box's don't touch!

(#37) dementor


dementor
senior tag

Hát, hogy olcsó nem lesz az biztos! :)) Ilyen árral ki lehet a célközönség?

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#38) myckie2 válasza junkpod (#36) üzenetére


myckie2
őstag

Őszintén lassan tényleg igazad van. Amikor elmegyek a fos Cinema City-be ahol a vászon felére vetítik csak a filmet és a vetített film is görbe, na azért én szívesen visszakérném a film árát...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.