Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

OMFG! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) Simba86


Simba86
senior tag

KELL!!!! 16 éve a kedvenc játékom, még most is játszom vele! Az év híre!!! :C :C :C :C

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#3) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ránézésre kár volt ebbe ennyi energiát feccőlni. Szeretem a Warcraft 3-at, de ez édeskevés egy felújításnak.

We are only Stardust...

(#4) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Sokat mondó a Blizzardról, hogy a mai napon ez volt az egyetlen valamire való bejelentésük.

Szerintem legrosszabb Blizzcon megnyitó ever, viszont a WC3 reforged tuti meglesz :C Örök kedvencem, még most is tudnám játszani.

You are not prepared.

(#5) oriic válasza DaveNo1 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig várom a visszajelzéseket a mobilos Diablóról. (Most írom a hírt róla. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#6) tuki2200


tuki2200
senior tag

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuristen! #thehypeisreal

(#7) Simba86


Simba86
senior tag

Peter Molyneux-ék, ha csak ennyit csináltak volna a DK2-vel, már megérte volna, de ők még erre se voltak hajlandóak...Szóval tuti megveszem :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#8) Lobonc


Lobonc
tag

Hát 30 EUR-ért kenjék a hajukra ha nem lesz valami akció azoknak akiknek megvan..
Sok éve nem voltam fenn, van élet a sima wc3ban amúgy?

(#9) kwzatz


kwzatz
őstag

A Warcraft 3 + The Frozen Throne az abszolút kedvenc RTS-em, rengeteget játszottam vele. De ahogy ezeket a videókat néztem, valahogy olyan érzésem támadt, mintha a felújítással elvesztette volna a játék az identitását. Valahol a mesés és a realisztikus között van félúton és a hatása is felemás így, mintha nem döntötték volna el teljesen, hogy mi legyen belőle. Ráadásul a realisztikusabb egységek mozgása így sokkal esetlenebbnek, természetellenesebbnek hat. (Persze ezt még javíthatják) Bármikor játszhatok az eredetivel, mert az nem néz ki olyan rosszul, hogy zavarjon, ez meg nem néz ki olyan jól, hogy számottevő legyen a különbség, és szomorú, hogy remasterekre megy az erőforrás egy Warcraft 4 helyett. De hátha az is készül közben.

(#10) Louro


Louro
őstag

Kicsit sok a ráncfelvarrás. WoW classic és ez is.

Olyan szaga van, mintha nem lenne ötletük a folytatásra. Szerintem kimerült a társaság, hogy igazán nagyot tegyenek le. Lehet fura, de szerintem a Blizzard-tól újat nem nagyon várhatunk már. Kicsit olyan, mint az ID interactive volt. Próbáltam a Doom-hullámot meglovagolni, de a Doom3 nem hozta az elvárt eufóriát.

Mess with the best / Die like the rest

(#12) Bici


Bici
félisten

Nagyon vartam mar ezt, termeszetesen meg is fogom venni. :K
A lelkem melyen azt remeltem, hogy a War 1-2-3-at egyben kapjuk meg kiegeszitokkel egyutt egysegesen felujitva.
De az tul szep lett volna.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Elő is rendeltem, jöhetnek a custom mapok ! :C

(#14) whitezo88 válasza Bici (#12) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Simán lehetett volna a régi Blizzes játékokat integrálni Bnet launcherbe, SC-t sikerült, többit miért nem? Originben is van sok régi, akár dosos játék.

(#16) #92006144


#92006144
törölt tag

Rengeteg órát raktam a játékba, és instant buy lesz természetesen, de azért érződik, hogy ebből lehet a legkisebb energiával megnyitni a pénzcsapot.

(#17) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Orgasm. Előrendelve az extras változatot (kell a wowos mount ><)

(#18) Terek


Terek
tag

Numero uno.Ámen :R

(#19) Bici válasza whitezo88 (#14) üzenetére


Bici
félisten

Hat, engem nem erdekel a battle.net.
Viszont egyseges kepi vilaggal orultem volna a harom jatek kampanyainak.
Pl. a W1-ben voltak olyan dolgok, amik kesobb eltuntek, az a mai grafikaval, es iranyitassal tok jok lennenek, nem is beszelve a W2-rol.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) micafighter válasza kwzatz (#9) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy vagyok vele én is :K Egy ilyesmi szerintem jobb lett volna remasternek, nem szuperrészletes textúrák, de az identitását megőrzi a játék: [link]

(#21) oxox


oxox
addikt

hát ez aztán bejelentés...2018.-ban egy ilyet csinálni kb olyan mintha a blackthorne-hoz, vagy a last vikingshez kiadnának 3 új pályát, nesze semmi fogd meg jól, húzzunk le még róla egy bőrt, a név eladja magát, tudjuk, hogy nem alkotunk semmit, de költséghatokény, megvan a motor, van egy maroknyi kolléga, akik összedobták túlórában két hét alatt, vagy lehet még az sem volt, mert éppen kvára nincs semmi ötletünk csináljatok valamit fiúk......és mint látjuk mennyien olajaz vizelnek tőle....szégyen&csalódás lehetne ez az alcime.

nekem a warcraft 1+2 volt a szerelem, a három kétségtelen, hogy sokakat bevonzott (sokat játszottam vele, de nemvolt meg a "ding"),nekem dune2 után az egy volt nagy dobbantás....etalon, mint az első amire emlékszem: dune2,ez majd utána a többi c&c, redalert, starcraft,

ha nem w3 név alatt futna, csak kijött volna egy kis csapattól, mindenki röhögne kb, és azt hiszem a bevételük az áramot nem fedezni amivel a gépparkot müködtették....mint itt a felettem lévő commentben a video....pofás-pofás, ha 15-20évvel korábban látom.

várom, hogy a heroes3 meg a dungeon keeper kapjon egy 4k upgrade-t, mi meg verhessük a seggünket a földhöz.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22) wjbhbdux válasza oxox (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha úgy csinálják, mint a Brood War Remasterednél, akkor ez is ugyanazt a régi motort használja csak mai gépekre/oprendszerre optimalizálva és nagyobb felbontású modellek meg textúrák lesznek. Nem remake, hanem remaster. A régivel online játékban is kompatibilis, jobban kinéző váttozat. Márpedig a WC3 Reforged oldalon lévő Pentium II 400Mhz gépigény arra következtet, hogy maradtak ennél a módszernél, nem pedig az új SC2/HotS alatti motorra raknak egy WC3-mat.

/s

(#23) oxox válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


oxox
addikt

hurrá...akkor ez már p3-an is elfut :DDD

16 évvel a játék megjelenése után talán lehetett volna egy kis energiát rááldozni, és mondjuk, talán, esetleg bejelenteni egy warcraft4-et...

warcraft 1 -1994
warcraft 2 -1995
warcraft 3 -2002
2018....warcraft3 optimalizálás...ojjé!
.
.
erre az exponenciális görbe sem elég azt hiszem :N

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#24) Mister_X válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyakamat rá, hogy csak "elfelejtették" mókolni a gépigény részleget. YouTube-on van már gameplay a The Cullingról (Blizzconon ugye játszható), teljesen más a pálya felépítése többek között.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kövezzetek meg, de nekem ez édes kevés ahhoz, hogy megvegyem. Szeretem a Warcraft-ot, sokat toltam a 3-mat is, a WoW viszont már nem érintett meg. Én sokkal jobban örültem volna, ha egy teljesen új Warcraft kerül bejelentésre. Ezt ennyiért kenjék a hajukra, inkább előkapom az eredeti játékot.

Sic Parvis Magna

(#27) JSaN


JSaN
addikt

Szerettem anno a Warcraft 3 es korabbi reszeit, szivessen kiprobalom ezt is.
De ez a 30-40 euro kicsit soknak tunik erte, nincs ebben annyi munka hogy elkerjenek erte ennyit.
Ami zavar igy elsore hogy a karakterek durvan jol kivannak dolgozva, de kozben a talaj es a fenyofa hasabok a regiek (ami nem baj mert igy szeretjuk) de ez a ketto kombinacioja igy nagyon elut egymastol.

Ezt most ennyiert nem fogom meg venni, megjelenes utan par honap mulva fel aron ra er.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#28) hunluki


hunluki
senior tag

Pont a napokban filóztam el rajta hogy végig kéne vinni a W3-at úgy mindenestől mert miértisne. Akkor ezek szerint szép grafikával fogom ezt megtenni, nekem annyit megér.

Amúgy nagyon remélem hogy jön még új content... és itt nem feltétlen csak blizzardról beszélek. Manapság minden remake meg anniversary meg remaster meg "classic", legyen szó játékról, konzolról, bármiről. A cégek felfogását kéne remakelni :(

szerk:

"Pre-purchase: Warcraft® III: Reforged releases on or before December 31, 2019." innen.

Hát akkor marad a classic, a pénzt meg elfagyizom :D

[ Szerkesztve ]

(#29) 30z.Samu válasza hunluki (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nincs azzal gond ha egy régi klasszikust elővesznek és kipofozzák, pláne ha jól megcsinálják.

Sic Parvis Magna

(#30) saelin


saelin
veterán

Ez a starcraft motorját használja?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31) hunluki válasza 30z.Samu (#29) üzenetére


hunluki
senior tag

Nekem sincs bajom ezzel, inkább az zavar hogy jóformán csak ilyen van. Ugye ott vannak a mini konzolok, wow classic, most ez a w3 remaster, nem állnék neki mert elég hosszú lista lenne hogy az elmúlt pár évben hány remake volt és ezzel számben hány új ötlet.

Értem én hogy ez a biztos ló és sanszos hogy én is meg fogom venni mert szerettem, jó volt, kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#32) wjbhbdux válasza JSaN (#27) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A WC3 és a kiegészítő eddig 10+10 Euro volt, most ez egy tizessel lesz több. Az ár még elmegy, tudjuk hogy az Activision nem szereti olcsónak láttatni a termékeit. Viszont járhatna kedvezmény a régi tulajoknak.

[ Szerkesztve ]

/s

(#33) Bici válasza wjbhbdux (#32) üzenetére


Bici
félisten

Biztos lesz, majd ha elmulik az elso hullam. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#34) Louro válasza JSaN (#27) üzenetére


Louro
őstag

Az majd 2025-ben, a W3 reforged remastered verzióban lesz felújítva ;) Amikor real-time fognak lengedezni a fűszálak.

Mess with the best / Die like the rest

(#35) noisia


noisia
aktív tag

Don't f0s, gyerekek!

Nekem van egy teóriám, miszerint x darab Blizzcon-onként vannak az óriási, giga bejelentések.
Namost... ez a Blizzcon nem az volt a számításaim szerint.
Én jövőre, de legkésőbb azután várok egy olyan bejelentést, amitől a hajam fogom kitépni, hogy innentől még hány év mire vége a fejlesztésnek és megjelenik / mikor játszhatom már vele. Mert ugye tudjuk, hogy lassan őrölnek a Blizzard malmai.

Nyílván ott is hosszútávon gondolkodnak, és amíg ezekkel a remasterekkel, a WOW-al és az Overwatch-al megélnek, nyílván nem fogják törni magukat. Minden a pénzről szól, egy percig ne legyenek kételyeitek...
Ha már nem úgy jönnek a számok, belengetnek egy Warcraft4-et vagy Starcraft Battle Royalt, amitől mindenki összef**sa magát, és onnantól még mindíg van 2-3 évük lefejleszteni, mert az ilyesmit sosem kapkodják el.

Lesz itt még jóság, csak győzzük kivárni...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#36) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hát nem estem hanyat a változásoktól.

Inkább a Diablo 1-et kéne már remasterelni, még 3D-t se kell rá pazarolni (azért a futást belerakhatják), elfutna IGP-n is (melóban, hehe). A 2-est csak akkor ha a classicot és nem a lod-ot.

[ Szerkesztve ]

(#37) Dr. Akula válasza Simba86 (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A DK-nak már annyi klónja van mint a szemét, inkább a Populoust kéne remasterelni. :)

(#39) whitezo88 válasza NewHope88 (#38) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem is értem kik várják a WC4-et, mikor a WOW vitte tovább a WC3-at... nem lenne értelme.

(#40) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

A kicsit jobb textúrák és a 4K felbontáson kívül nem sok látszik belőle.
Talán egy SC2-es motor jobb lett volna.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#41) noisia


noisia
aktív tag

"Nem is értem kik várják a WC4-et, mikor a WOW vitte tovább a WC3-at... nem lenne értelme."

Most ezt úgy mondod, mintha sosem lett volna a világtörténelem során példa rá, hogy bármit is reboot-oljanak.
A pénz nagy úr, ha esnek a részvények, bárki bármire képes, ezt bizton állíthatom neked.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#42) kwzatz válasza whitezo88 (#39) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha a WC RTS-ek sztoriját tovább tudta vinni egy MMORPG, akkor miért ne vihetné most az MMORPG történetét tovább újra egy RTS? De akár a WoW-ban látott történetet (amit én pl. nem ismerek) is újragyúrhatnák RTS formában. Lehetne prequel is, játszódhatna a távoli jövőben stb., millió opciójuk van arra, hogyan oldják meg. Szerintem senki nem fanyalogna a választásuk miatt, az emberek szimplán egy a Warcraft világában játszódó új RTS-t szeretnének.

[ Szerkesztve ]

(#44) 30z.Samu válasza NewHope88 (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy a HL 3-mal az is gond hogy az egyik főszereplő szinkronszínésze meghalt és ezért sem erőltetik. De lehet keverem valamelyik játékkal.

Sic Parvis Magna

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

30ojro rofl

(#47) Louro válasza kwzatz (#42) üzenetére


Louro
őstag

Régen nem nagyon volt MMO, akkor SP-ben gondolkozott mindenki. Aztán jött az MMO világ. Hülyék lettek volna nem azon folytatni a WC-t. (De gáz rövidítve leírva.:))) )

Manapság, hogy egy MMO-t egy RTS folytasson, kizárt. Üzletileg. Feladjanak egy bármikor bővíthető terepet egy egyszeri nagy kiadásért öngyilkosság.

WC4 halott, hála a WoW-nak. Benne folytatódott és majd ott fog elvérezni.

Az meg, hogy most - 5 éven belül - kiadjanak egy WC4-et, az a lore-fanoknak lenne érvágás, mert akkor az MMO-t és az RTS-t kellene szinkronba hozni és ott is tartani. Hülyén nézne ki, hogy WoW: Move to Outland, majd jön az RTS, WC4 címmel, amiben a sztori Outland-től folytatódna. Majd a WoW következő kiegészítője a WC4-et kellene, hogy folytassa.

Mess with the best / Die like the rest

(#48) wjbhbdux válasza Louro (#47) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A WoW-ban már összevissza időutaznak meg minden baromság van, alig van vki a régi karakterekből. Nyugudtan lehet a Warcraft világában ezzel párhuzamos vagy más történetet mesélni. A WC3 fejlesztők sosem a WoW-on dolgoztak, hanem az Starcraft 2-n, ami 3 éve jött ki meg még volt DLC utána. Az RTS csapatuk egy része most a Heroest csinálja, aztán idővel biztos jön még RTS játék. Ahogy a Diablo 3 is jött nagy kihagyással, amikor az a műfaj is halott volt meg mindenki inkább MMO-ra számított.

/s

(#50) tmskvcs


tmskvcs
tag

Már csak a mount miatt is érdemes meg venni, meat wagon nagyon ott van :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.